Dusuk yapan anneler,umutsuz olan anneler, umidinizi sakın kaybetmeyin. Anne olmak muthiş bir duyguymuş.

Maviguverciin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2019
468
280
31
Selam kızlarrr eski konularımı okuyanlar beni iyi bilir. Benim bundan once 3 hamileligim ve her hamileligimin sonunda dusuk ve Bebegin kalp atisi durmasi sonucu bebeklerimi kaybediyordum. Her hamileligimin sonunda ayni husran. Ilk bebegimi 4 aylikken dusuk sonucu kaybettim . 2 ve 3 bebegimi de 2 - 3 aylikk iken bebegin gelisimi durdugu icin ve kalp ritminin durmasi sonucu bebemlerimi kaybediyorum. Her hamileligim sonu ayni oldugu icin artik hamile kalmaya ve yeniden bebeklerimi kaybetmeye takatim kalmamisti ama Allaha cok sukur ki. 4 hamileligim beni annelige kadar goturdu. Yine hamile.oldugumu orendigimde her Zmnki gibi cok mutlu olmustum ve bu sefer hemen harekete gectim kendim internetten duydugum kadariyla edindigim bilgilere gore kan sulandirici ineler cok ise yariyormus bebege giden kan akisini hizlandirdigi icin bebek gelisimi daha duzenli oluyormus ve doktorum bu sefer hemen kan sulandirici igneler verdi kan sulandirici igneleri 8 ay boyunca kullandim ve bebegim cok iyi gelisiyordu hatta. 2 hafta onden gidiyordu. Kan sulandirici igneler benim gibi kac anneye yardimci olmuş bunu bir araştırın. Dogumumda biraz sikinti olsa da en sonunda bebegime kavustum. 8 aylik sezeryan dogum oldu bebegim erken dogdugu icin 1 hafta boyunca kuvezde kaldi. Ben her 2 saate 1 sut sagip bebegime goturuyordum ve canim oglum hemen toparladi ve annesine kavustu. Suan oglum 3 bucuk aylik ve bu dunyada yaşadıgım en inanilmaz duygu anne olmak. Onu okadar cok seviyorum ki hayatımı o kadar degistirdi ki. Okadar inanilmaz ki. Allah tum anne olmak isteyenlere bir an once bu duyguyu yaşatsın. Bana yaşatıgı gibi. Allahıma binlerce kez sukrediyorum iyiki o diye. Biricigim uyurken Bunları sizinle paylaşmak istedim. Daha erken vakit bulup yazamadım. Yasadiklarimi Benim gibi ayni durumda olanlar kadinlarla paylasmak istedim Sakın vazgecmeyin yaşadıklarım hepinize bir umit olsun.❤

Son düzenleme:
Selam kızlarrr eski konularımı okuyanlar beni iyi bilir. Benim bundan once 3 hamileligim ve her hamileligimin sonunda dusuk ve Bebegin kalp atisi durmasi sonucu bebeklerimi kaybediyordum. Her hamileligimin sonunda ayni husran. Ilk bebegimi 4 aylikken dusuk sonucu kaybettim . 2 ve 3 bebegimi de 2 - 3 aylikk iken bebegin gelisimi durdugu icin ve kalp ritminin durmasi sonucu bebemlerimi kaybediyorum. Her hamileligim sonu ayni oldugu icin artik hamile kalmaya ve yeniden bebeklerimi kaybetmeye takatim kalmamisti ama Allaha cok sukur ki. 4 hamileligim beni annelige kadar goturdu. Yine hamile.oldugumu orendigimde her Zmnki gibi cok mutlu olmustum ve bu sefer hemen harekete gectim kendim internetten duydugum kadariyla edindigim bilgilere gore kan sulandirici ineler cok ise yariyormus bebege giden kan akisini hizlandirdigi icin bebek gelisimi daha duzenli oluyormus ve doktorum bu sefer hemen kan sulandirici igneler verdi kan sulandirici igneleri 8 ay boyunca kullandim ve bebegim cok iyi gelisiyordu hatta. 2 hafta onden gidiyordu. Dogumumda biraz sikinti olsa da en sonunda bebegime kavustum. 8 aylik sezeryan dogum oldu bebegim erken dogdugu icin 1 hafta boyunca kuvezde kaldi. Ben her 2 saate 1 sut sagip bebegime goturuyordum ve canim oglum hemen toparladi ve annesine kavustu. Suan oglum 3 bucuk aylik ve bu dunyada yaşadıgım en inanilmaz duygu anne olmak. Onu okadar cok seviyorum ki hayatımı o kadar degistirdi ki. Okadar inanilmaz ki. Allah tum anne olmak isteyenlere bir an once bu duyguyu yaşatsın. Bana yaşatıgı gibi. Allahıma binlerce kez sukrediyorum iyiki o diye. Biricigim uyurken Bunları sizinle paylaşmak istedim. Daha erken vakit bulup yazamadım. Yasadiklarimi Benim gibi ayni durumda olanlar kadinlarla paylasmak istedim Sakın vazgecmeyin Bu duyguyu yaşamak herşeye deger ❤
Bu paylasimin amaci ne tam olarak? Anne olamayanlara anneligin ne kadar harika bir duygu oldugunu soyleyip nispet yapmak mi?

Bu paylasimin amaci ne tam olarak? Anne olamayanlara anneligin ne kadar harika bir duygu oldugunu soyleyip nispet yapmak mi?
Bu kadar da kotu niyetli olmak niye? Konuyu sonuna kadar okudunuz mu acaba ? Benim gibi ayni durumda olan kadinlarin vazgecmemesi umidini kaybetmemesi icin yasadiklarimi paylastım Size nispet gibi mi geldi?. Tam 4 yil boyunca tam 3 kez dusuk yapan biri olarak ve bu duygunun nekadar berbat bir duygu oldugunu bilerek sence buraya gelip nispet yapacak bir halim mi var? Bebeklerimi kaybettigim zamanlar buraya gelip acimi insanlarla paylastigim zmnlarda size normal gelip Suan okadar sikintidan sonra gelip mutlulugumu paylasmak size neden bukadar anormal geldi? Bence sizin iciniz fesat olabilirmi? Bunu bi dusun istersen.

Selam kızlarrr eski konularımı okuyanlar beni iyi bilir. Benim bundan once 3 hamileligim ve her hamileligimin sonunda dusuk ve Bebegin kalp atisi durmasi sonucu bebeklerimi kaybediyordum. Her hamileligimin sonunda ayni husran. Ilk bebegimi 4 aylikken dusuk sonucu kaybettim . 2 ve 3 bebegimi de 2 - 3 aylikk iken bebegin gelisimi durdugu icin ve kalp ritminin durmasi sonucu bebemlerimi kaybediyorum. Her hamileligim sonu ayni oldugu icin artik hamile kalmaya ve yeniden bebeklerimi kaybetmeye takatim kalmamisti ama Allaha cok sukur ki. 4 hamileligim beni annelige kadar goturdu. Yine hamile.oldugumu orendigimde her Zmnki gibi cok mutlu olmustum ve bu sefer hemen harekete gectim kendim internetten duydugum kadariyla edindigim bilgilere gore kan sulandirici ineler cok ise yariyormus bebege giden kan akisini hizlandirdigi icin bebek gelisimi daha duzenli oluyormus ve doktorum bu sefer hemen kan sulandirici igneler verdi kan sulandirici igneleri 8 ay boyunca kullandim ve bebegim cok iyi gelisiyordu hatta. 2 hafta onden gidiyordu. Kan sulandirici igneler benim gibi kac anneye yardimci olmuş bunu bir araştırın. Dogumumda biraz sikinti olsa da en sonunda bebegime kavustum. 8 aylik sezeryan dogum oldu bebegim erken dogdugu icin 1 hafta boyunca kuvezde kaldi. Ben her 2 saate 1 sut sagip bebegime goturuyordum ve canim oglum hemen toparladi ve annesine kavustu. Suan oglum 3 bucuk aylik ve bu dunyada yaşadıgım en inanilmaz duygu anne olmak. Onu okadar cok seviyorum ki hayatımı o kadar degistirdi ki. Okadar inanilmaz ki. Allah tum anne olmak isteyenlere bir an once bu duyguyu yaşatsın. Bana yaşatıgı gibi. Allahıma binlerce kez sukrediyorum iyiki o diye. Biricigim uyurken Bunları sizinle paylaşmak istedim. Daha erken vakit bulup yazamadım. Yasadiklarimi Benim gibi ayni durumda olanlar kadinlarla paylasmak istedim Sakın vazgecmeyin yaşadıklarım hepinize bir umit olsun.❤
Allah analı babalı buyutsun cnm bende 3 sene sonra hamile kaldım 11 haftalik hamileyim başından beri hamilelik belirtim yok en Son 9+5 te gitmiştim doktara bana kan sulandırıcı hap verdi kalp atışı gelişimi herşey iyiydi bide kasık ağrılarım aniden kesildi doktora bunuda söyledim oda bana sebebinin kan sulandırıcinin kesmesi bende şimdi korkuyorm kalbi duruck diye hamilelik belirtisi hiç yok bazı kadınlarda olmaz mıs ama endişelendim kalbi durduğunda bir belirti hisetmismiydiniz kalbi durduğuna dair

Allah analı babalı buyutsun cnm bende 3 sene sonra hamile kaldım 11 haftalik hamileyim başından beri hamilelik belirtim yok en Son 9+5 te gitmiştim doktara bana kan sulandırıcı hap verdi kalp atışı gelişimi herşey iyiydi bide kasık ağrılarım aniden kesildi doktora bunuda söyledim oda bana sebebinin kan sulandırıcinin kesmesi bende şimdi korkuyorm kalbi duruck diye hamilelik belirtisi hiç yok bazı kadınlarda olmaz mıs ama endişelendim kalbi durduğunda bir belirti hisetmismiydiniz kalbi durduğuna dair
Oncelikle hayirli olsun cnm Allah kucagina almayi nasip etsin. Ve Evet cnm benim asiri derecede kanamam oluyordu. Bildigin parcalar geliyordu kalbi durduktan sonra da her 10 dkk bir kusuyordum doktora zor yetistim hemen serum taktilar yarinda kurtajla aldilar hemen.
3 hamileligimde de kanamam oluyodu sonra kalp atialari bayagi yavasladi en son da kalp atislari durmustu.

Sizde kan pıhtılaşması mı vardı yoksa dr tedbir amaçlı mı olsalar vermişti? Pıhtılaşma varsa türü neydi acaba?
Sağlıkla doğmasına çok sevindim bize umut oldu 🙏🏻

Sizin hikayeniz güzel bitmiş, pes etmemiş savaşmış ve sonunda anne olmuşsunuz. Ama bu konuda dünya para döküp, sayısız deneme yapıp yinede anne olamayan, yada olma şansı sıfır olan bir çok kadın var, hikayeniz hem hüzünlü hem güzel. Ama basliginiz ve evlat sevgisini anlattiginiz noktada malesef umut olayım derken hüsran olmuşsunuz.

X