Vücut Kremleri Duştan çıktıktan sonra misler gibi koktuğunuz veya cildinizi yumuşacık yapan ürünler

Vücut kremleri, losyonlar
Dairy Fun Duş jelleri ve vücut losyonları çok güzel tavsiye ederim. Ben çikolatalısını kullanıyorum ama hindistancevizlisi de varmış.Ben internetten aldım ziyada diye bir internet sitesinden. Marketlerde yok bulamadım :KK43:

nasıl alabiliriz bunu? :KK70:

MERHABALAR COK UZUN BİR TATIDLDEYDIM YURTDIŞINA GİTTİM YENİ GELDİM YAZINIZI YENİ GÖRÜYORUM CVB YAZAMADIM KUSURA BAKMAYIN ..ÜRÜNÜ BEN VERİYORUM BURADAN ÖZEL YAZAMIYORUM FOTO YÜKLEnMİYOR BÜYÜK DİYE BANA MAİL ADRESSİNİZİ GÖNDERİN BEN SİZE FOTOSUNU GÖNDEREYİM VEYA BU ADRESSE BOŞ MSJ ATTIN mrt3435@hotmail.com

MERHABALAR COK UZUN BİR TATIDLDEYDIM YURTDIŞINA GİTTİM YENİ GELDİM YAZINIZI YENİ GÖRÜYORUM CVB YAZAMADIM KUSURA BAKMAYIN ..ÜRÜNÜ BEN VERİYORUM BURADAN ÖZEL YAZAMIYORUM FOTO YÜKLEnMİYOR BÜYÜK DİYE BANA MAİL ADRESSİNİZİ GÖNDERİN BEN SİZE FOTOSUNU GÖNDEREYİM VEYA BU ADRESSE BOŞ MSJ ATTIN mrt3435@hotmail.com

adressi yanlış yazmısım mrt3435@gmail.com olacakdı

set halinde olanları kullan rollonu pudrası losytonu parfümü yatağa bile kokun geçiyor ,eşim hep mis gibisin cennet kokulum der fisfisfis: sende dene bence

bende birşey önereceğim krem falan değil ama çok memnun kaldığım için yazmak istedim.. aktardan papatya sabunu aldım normalde duş jelinin bile kokusu kalmazken bu mis gbi koku yaydı.. şaşırdım ve çok sevdim.. :KK12:

[font=tımesnevroman]Duru şhine serisinin temizlemesinden çok memnunum kokusundan ziyade çünkü kolay kolay temizleyen duş jelleri bulamıyorum kremli duş jelleri sivilceye çile ve iyi temizlenmemesine neden oluyor bende hiçmihiç beğenmiyorum açıkcası.
Avonun da lavantalı ve zambaklı duş jelini kullanmıştım fena değildi hani oda,vucüt kremleri olarak watsonsdaki mango özlü ve gratislerdeki beebauty kremlerine bayılıyorum tek kelimeyle harikalar yaratıyorlar tavsiye ederim yani mutlaka deneyin.
[/font]

Aradığınız kremde ilk kriteriniz kalıcı kokuysa, bath & body works ürünlerini tercih edin derim. kıyafete, yatağa geçiyor kremlerin kokusu.. cildi nemlendirmesi de gayet güzel.
zaten daha çok koku üzerine ürünler sattığı için, aklınıza gelen her türlü aromadan krem, vücut losyonu, duş jeli ve spreyi var. misler gibi kokutuyor, tavsiye ederim.

Aradığınız kremde ilk kriteriniz kalıcı kokuysa, bath & body works ürünlerini tercih edin derim. kıyafete, yatağa geçiyor kremlerin kokusu.. cildi nemlendirmesi de gayet güzel.
zaten daha çok koku üzerine ürünler sattığı için, aklınıza gelen her türlü aromadan krem, vücut losyonu, duş jeli ve spreyi var. misler gibi kokutuyor, tavsiye ederim.
nerelerde satılır bu ürünler?

Ben de kremleri ve kokuları severim. duş jellerinin kokuları kalmıyo. O yüzden kremimi sürdükten sonra eyüp sabri tuncerin çok güzel body spreyleri var. Onlardan sıkıyorum. portakal çiçekli olanı kullanıyorum çok hoş gerçekten de. tavsiye ederim sizlere de.

Bende nerdeyse hiçbir duş jeli kalıcı olmuyor malesef. Herkesin kokusu kalıcı dediği duru perfume serisi bile olmadı. Kokusunu en çok hisettiğim palmolive oldu bide watsonsın kendi ürünlerinden bi duş jeli ve vücut losyonu almıştım o kalıcı olmuştu. Şimdi bath and body works denemeyi düşünüyorum

Arkadasim sana bebe nin young hangiini öneriyorum bir kullanan bir daha istiyor tr de yok olsada cok nadir benim gibi özel getiriyorlardir be bu ùrùnù senelerdir kullaniyorum esim bebekgibihep koktugumu söyler ::))
Ayy canim cok merak ettim bu urunu.. Sanirim.uzun suredir bu urunu kullaniyorsunuz.. Kaliciligi nasil? Her dustan sonra mi uygulayalim yoksa her gece uygulasakta olur mu ? Valla tavsiyenize uyarak bende alacagim hangi rengini onerirsiniz ? Kokusu nasil ? Ya da tek renk pembe mi oluyor bu urun ?nereden alabilirim? Birde bulamazsam baska onerebileceginiz bir urun var mi ?johnsons baby haric ..cok kotu kokuyorlar :KK43: Off cok soru sordum kusuruma bakmayinn :),cok fazla onem veririmde vucut bakimina :)

Canim nerde satilir bu urunler ?

Bebe yağı, duşta vücut kremi,güllü vücut losyonu favorilerimdendir :KK49:

X