Vücut Kremleri Duşta Ve Banyoda Hangi Ürünleri Kullanıyorsunuz ?

Vücut kremleri, losyonlar
kızlar watsonsun ürünlerini nerden bulabilirim yardımcı olabilirmi kullanan arkadaşlar??

watsons'ta:KK1: yasadıgın yerde büyük alışveriş merkezleri varsa, büyük ihtimal vardır canım. internetten sitesınden bulabılırsın yasadığın yerde nerede bulundugunu.

watsons'ta:KK1: yasadıgın yerde büyük alışveriş merkezleri varsa, büyük ihtimal vardır canım. internetten sitesınden bulabılırsın yasadığın yerde nerede bulundugunu.

canım baktım netten ama bulamadım ıspartada yaşıyorum baya yer gezdim ama yok

şampuanım pantene saç kremim ya pantene yada ipek oluyor
duru da sabun kullanıyorum sadece

canım baktım netten ama bulamadım ıspartada yaşıyorum baya yer gezdim ama yok

Evet canım yokmuş, Konya veya Antalya'dan bulabilirsin en yakın, işin düşerse oralara tabi... Ya da internet üzerinden alınabiliyorsa internetten alacaksın...

Şampuan Gliss Oil Nutritive, saç maskesi Elseve yıpranma karşıtı onarıcı maske, vücut jelimde i love serisinden raspberry&blackberry..

Kasım ayında Amerika'daydım. Arkadaşım Jessicanın lavantalı duş jeli ve losyonunu hediye etti. Duş alınca her yer mükemmel lavanta kokuyor. tavsiye ederim.
Bir de Cunda adasının sabunları çok güzel oluyor geçen yaz annem tatil dönüşü almıştı...

Evet canım yokmuş, Konya veya Antalya'dan bulabilirsin en yakın, işin düşerse oralara tabi... Ya da internet üzerinden alınabiliyorsa internetten alacaksın...

antalyadan arkadaşlara aldırtıcam artık canım teşekkür ilgin için:KK54:

Body shopun kakaolu body butterını kullanıyorum yumuşacık yapıyor hem de peeling gibi, kakao da kokuyor :)

Vücut için duru yada dalan yeşil sabun,duru türk hamamı sabunu,duru beyaz sabun
saç için ipek şampuan ,ipek saç kremi ,blendax şampuan,head en shoulder ama en güzeli ipek şampuan ının turuncu kapaklı olanı.

dove şampuan(yeşil olanı)
victoria's secret pear glace duş jeli
sebamed nemlendirici
palmolive duş jeli (yeşil hamam detoxu)
arkadaşlar kalıcı bir koku için hangi parfümü kullanıyorsanız onun mutlaka duş jelinide alın set halinde satılanları victoria's secretda body shopta var. banyoda sıcak suyla gözenekler açıldığı için banyodan çıkınca buram buram kokusu geliyor. ben victoria's secretda pear glace sprey aldım duş jelinide alayım dedim. İkisini üst üste kullanınca buram buram kokuyor tavsiye ederim:)

Doakozmetikin çok güzel duş jelleri var.Sülfatsız ve içinde kayısı çekirdekleri var.Peeling etkisi yapıyor.
Eskiden çeşit çeşit duş jeli kullanırdım şimdi birtek bunları kullanıyorum=)

tüylenmeyi önleyen bıoder duş jeli ve rastorex kepeğe karşı etkili şampuanı kullanıyorum

Şu aralar duş jeli olarak; I love serisi Mango&Papaya
vücut peelingi olarak; BeeBeauty Tadlı Badem&Nar vücut peelingi
vücut losyonu olarak da Body Shop'tan şaşmam.
şampuanım; Gliss Ultimate Oil Elixir(yeni altın rengi olan)
saç maskem; The Body Shop Brazil Nut Saç maskesi
saç kremi; Yine Body Shop Rainforest Radience serisinden boyalı saçlar için olan + Down Unders argan yağlı sıvı saç kremi
saç bakım yağı; Body Shop Rainforest Coconut Hair Oil
genital bölge içinde; watsonsın temizleme jelleri var duşta kullanmak için onları kullanıyorum.

Son düzenleme:
Şampuan olarak bu ara, dove
Duş jeli, Palmolive vanilya aşkı
Saç kremi, Watsons bira özlü saç maskesi, aslında saç maskesi denilse de ben saç kremi olarak kullanıyorum mükemmel bir ürün
Vücut losyonu, Victoria's secret coconut passion

Şampuan olarak bu ara, dove
Duş jeli, Palmolive vanilya aşkı
Saç kremi, Watsons bira özlü saç maskesi, aslında saç maskesi denilse de ben saç kremi olarak kullanıyorum mükemmel bir ürün
Vücut losyonu, Victoria's secret coconut passion

merhaba, siz bu vücut losyonunu internet üzrinden mi alıyorsunuz?

X