Üroloji - İdrar Yolları Hastalıkları Düşmeyen CRP (enfeksiyon)

umutolsun

umudum yine geride kaldı
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2008
2.465
477
35
Arkadaslarim ablalarim kardeslerim sizlere bir seyler danismak istiyorum esimin dusurulemeyen bir crp degeri var defalarca hastanede yatmamiza ragmen dusmuyor hic boyle bir durum yasayan varmi onerilerinize ihtiyacim var cok dardayim zordayim dua edi ne olur 😢

Arkadaslarim ablalarim kardeslerim sizlere bir seyler danismak istiyorum esimin dusurulemeyen bir crp degeri var defalarca hastanede yatmamiza ragmen dusmuyor hic boyle bir durum yasayan varmi onerilerinize ihtiyacim var cok dardayim zordayim dua edi ne olur 😢
Kandaki CRP (Chemical Reaktif Protein) yüksekse düşürülmesinde mükemmel bir destekleyicidir. Yarım litre kaynamakta olan suyun içerisine bir avuç dolusu beyaz dut kurusu atınız ve altı dakika kısık ateşte kaynatmaya devam ediniz. Altıncı dakikadan sonra ocaktan indiriniz. Ilıyınca süzünüz, yarısı sabah aç karnına, diğer yarısı akşam aç karnına içilir. Kahvaltıdan ve akşam yemeğinden yirmi dakika önce içilir. Haşlanmış dutların tüketilmesi şart değildir. Toplam 25 gün uygulanır. KESinlikle dene kuru dut düşürüyor

X