Mutfak Püf Noktaları düdüklü tencere marka önerisi ?

meredithgrey

2013-2022’de vivelamour ve 2022’deki felidaee’yim.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2013
13.436
31.574
Merhaba hanımlar,

Düdüklü tencere markası ve modeli öerilerinizi alabilir miyim ? Tefal'de bir mdel gördüm 400 TL bir tencereye bu kadar yüksek para vermek istemiyorum, daha uygun marka/ model alanlar varsa yardımcı olabilirler mi ?

:26:

fissler marka düdüklü cok iyi. ben cok memnunum.bernardo magazalarından bakabilirsin. ne kadara aldım hatırlamıyorum ama bernardo sürekli indiirm yapıyor. numaranı onlara vermen yeterli. haftada bir indiirim mesajı geliyor valla :) :KK9:

Bende fissler vitavit edition var, memnunum. Kaya gibi ve pişirmesi gayet güzel. Ama fiyatı yüksek. Edition yerine fissler bluepoint alabilirsin. Alarm eklentisi yok zaten saçma bir şey hiç kullanmadım bir de kademesi yok. Zaten ilk kademe yumuşak sebzeler için, çok gerekli değil. Bluepoint internette 250 liraya kadar düşüyor, akakçeden bakabilirsin fiyatlara.

Kesinlikle fissler henüz kullanmak nasip olmadı ama çok araştırdım memnun kalacaksınızdır. Benim modelim blue point 6 Lt oldukça kibar :KK16:

Son düzenleme:
Bende fissler aldım. iyi ki almışım dediğim şeylerin başında geliyor :KK16:

kesinlikle öneririm. arkadaşın dediği gibi bernardo mağazalarında indirime giriyor. ucuza alabilirsin.

Az önce schafer düdüklü tencere aldım. İndirimli fiyatı 200₺ yanındada seramik karnıyarık tenceresi hediye. Bakalım nasıl memnun kalırım inşallah

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

tefal clipso kontrol almıştım evlendiğimde çok eski zaten bend eeskidim de :) ağır pişiriyodu o.sonrada acticook aldım. süper memnunum çok hızlı pişiriyor.fisslerden çok memnunlar hatta konum vardı hangisi diye yine tefal almıştım fakat pişman olmadım . tavsiye ediyorum ama acticook olanını.yarım saate eti pişriyorum yenecek yumuşaklıkt oluyo, yine 30 dk da nıhut yumuşacık oluyo 20-25 dk aralığında kurufasülyeyi pirşiyorum ki 30 dk pişirsem lapa oluyo.üstelik önceden ıslatmıyorumda haşlamıyorumda.

Son düzenleme:
Kızlar merhaba. schafer marka bu düdüklü tencereyi kullanan var mı? Ben nasıl kullanıldığını bulamıyorum. Yardım lütfen $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1407163907.752089.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1407163920.634321.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1407163931.020987.jpg

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Tefalin hiç bir ürünü güzel değil. Sadece reklamdan kazanıyor. Biz 4 5 sene önce önce tencere ve tava seti ve bir ütü almıştık. Al birini vur ötekine. tavalar daha alalı bir sene olmadan teflonu soyuldu kulpları oynandı kırıldı. ütünün içi paslandı. abim evine 1 kaşık yağla bir kilo patates kızartan makineden aldı bir kere kullandılar sonra gidip kızartma tenceresi aldılar. Yani diyeceğim o ki tefalin ürünleri 5 para etmez. sakın paranızı vermeyin. Esseden bernardodan alın.

tencere tava çok önemli mutfakta. içinde yemek pişiriyoruz. verdiğim paraya hiç acımıyorum o yüzden. farklı ihtiyaçlardan kısıp iyi bir tencere tava almak bana daha mantıklı geliyor.
düdüklü tencerede ise basınç olduğu için daha da önemli. satıcılar asla patlamaz falan filan diye satıyor ama cinde üretilmiş aynısı farklı markalarda farklı renklerde satılanlara güvenemiyorum.

bizim evde çok kullanılır. baya markaya da vakıfım aslında.
fissler eskiden çok güzeldi. 30 kusur yaşındayım annemin kullandığı ilk düdüklü fisslerdi. sonradan yeni bir fissler modeli aldık 2 sene evvel. eski kalitesinden eser yok. annem hala ilk fisslerini kullanıyor. yenisini de tencere niyetine arada çıkarıyor.
tefal zaten Allah'lık. çok abuk sabuk hızlı bozulan kapakları var.
ben silit diye bir alman markası kullanıyorum. hakkaten taş gibi. araştırmanızı tavsiye ederim.

tefal acti-cook 1 senedr kullanıyorum cok memnunum.ben düdüklü tencere kullanamam diyodum (patlıycak diye korkuyorum da:KK48:) saati uyarıyor piştiğinde

Fissler, kesinlikle pişman olmazsın. Bendeki modeli vitaquick 4,5lt. yemekleri süper hızlı pişiriyor. 8dk da fasulye nohut yumusacık oluyor. dolmalar, sebze yemekleri 5dk da tam. zamanında 300 tl verdim ama iyi ki vermişim.

elinden geliyorsa düdüklü tencere kullnmamaya çalış derim. çünkü baya tehlikeli ya::KK43:(

gülsanın ürünlerine bakmanı öneririm. düdüklüden ziyade birde vakumlu tencereleri var eti muhteşem bir şekilde pişiriyor. bi sitesine göz atabilirsin.

ömürlük olsun derseniz fissler öneririm biraz pahali ama düdüklü tencereler icinde en kalitelisi bana göre

X