Dudak dolgusu ve uçuk

Kristialia

Joshua 1:9
Pro Üye
19 Eylül 2018
13.802
36.509
Herkese merhaba 💫 yıllardır dudak dolgusu yaptırmak istiyorum ama ufacık dudağımı ısırsam şak diye uçuk ya da yara çıkar 😅
Uçuk çıkaran ve dudak dolgusu yaptıran kişiler var mı acaba?
Uçuk hapı İle beraber dolgu yapmamı söyledi doktor siz ne dersiniz? Bu şekilde yapan oldu mu? Bir de genel olarak iyi markalar hangileridir?
Dikkat etmem gerekenler var mı? Şimdiden çok teşekkür ederim
Not; botox ve çene dolgusu yaptırıyorum düzenli ve çok memnunum tek sorunum dudak dolgusu korkum 🥹

Herkese merhaba 💫 yıllardır dudak dolgusu yaptırmak istiyorum ama ufacık dudağımı ısırsam şak diye uçuk ya da yara çıkar 😅
Uçuk çıkaran ve dudak dolgusu yaptıran kişiler var mı acaba?
Uçuk hapı İle beraber dolgu yapmamı söyledi doktor siz ne dersiniz? Bu şekilde yapan oldu mu? Bir de genel olarak iyi markalar hangileridir?
Dikkat etmem gerekenler var mı? Şimdiden çok teşekkür ederim
Not; botox ve çene dolgusu yaptırıyorum düzenli ve çok memnunum tek sorunum dudak dolgusu korkum 🥹
Merhaba normalde ben de sizin gibiydim yüzümde bile yaptırdığım uygulamalar sonrası kocaman uçuklar çıktı kaç kez. Size llysine kullanmanızı öneririm uçuk konusunda bir süre düzenli kullanıp sonra ara ara kullanabilirsiniz. uygulama öncesi ve sonrası uçuk tabletleri ile de destekleyebilirsiniz eczanede satılan. Ben dermapen vs gibi uygulamalardan önce artık bunlardan kullanıyorum çok da memnunum.

X