Dudak dolgusu british estetik

guzelkralce

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2019
227
98
Merhaba british estetik nişantasinda dudak dolgusu yapan var mı. Kalıcılıgı gercekten 8 ay sürüyor mu. Başka yerde yaptırıp kalıcılıgından memnun olan var mı. Bana 1 ml dudak dolgusuna 1000 tl dediler. Diger yerlere göre fiyat uygun geldi

Merhaba british estetik nişantasinda dudak dolgusu yapan var mı. Kalıcılıgı gercekten 8 ay sürüyor mu. Başka yerde yaptırıp kalıcılıgından memnun olan var mı. Bana 1 ml dudak dolgusuna 1000 tl dediler. Diger yerlere göre fiyat uygun geldi
Ben o kliniği bilmiyorum.fakat İzmir'de yaptırdım bir sene gitti

Kullanılan dolgu markası nedir?

Ben Dr. Gökhan Gökler Polikliniğinde yaptırdım.Kasımda yaptırdım dolgum hala duruyor.Doğal bir görünüm sağladılar.Ben gerçekten çok memnun kaldım.Bir çok dudak dolgusu markaları var dudağın yapısına göre dolgu markasını seçiyorlar. Benim dudağıma teosyal kiss kullanıldı.

Ben Dr. Gökhan Gökler Polikliniğinde yaptırdım.Kasımda yaptırdım dolgum hala duruyor.Doğal bir görünüm sağladılar.Ben gerçekten çok memnun kaldım.Bir çok dudak dolgusu markaları var dudağın yapısına göre dolgu markasını seçiyorlar. Benim dudağıma teosyal kiss

merhaba konu baya olmuş üzerinden geçeli ama nerede acaba yaptırdığınız yer ve ne kadar süre kalıcılığı bilgi almak istedim teşekkürler

X