Dudak Makyajı Dudak Çatlağı

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

canimcim90

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2015
10
7
33
Merhaba, bir kaç gündür dudağım çatlak ve bu beni çok rahatsız ediyor. :110::110::110: İnternetten görüp bal uyguladım ama bu dudağımı daha da çatlattı. :110: Lipsticklerin de çatladıktan sonra işe yaramadığını düşündüğüm için kullanmıyorum. Şu anlık arko krem kullanıyorum. Sizin bildiğiniz bu çatlağı kolay geçirebilecek bir yöntem var mı? Teşekkürler. :KK200::anneadayı:En Büyük KK

Kızımın uzun süre geçmeyen dudak çatlağı için dermatolog tarafından verilen URIAGE BARIEDERM krem kullandık ve cok memnun kaldık tavsiye ederiz.

Hanımlar 9₺lik bi çözümü var:) blistex medplus(lacivert ambalajlı). Küçük kutuda olanı değil de stik olanı alın ruj şeklinde olanı. Diğerini sürmek zor oluyo. Gün içinde sürekli tazeleyin bide. Pamuk gibi olur. El çatlaması dudak çatlaması benden sorulur.

Bepantol dudak bakımını da duydum henüz deneyemedim ama blistex medplusa kefilim.

Yillardir ugrasiyorum ama bi sonuc elde edemedim gecmiyor benim bu catlaklar her sezonda var yani kisi yazi demeden beni birakmiyor bu catlaklar:)

Merhaba, bir kaç gündür dudağım çatlak ve bu beni çok rahatsız ediyor. :110::110::110: İnternetten görüp bal uyguladım ama bu dudağımı daha da çatlattı. :110: Lipsticklerin de çatladıktan sonra işe yaramadığını düşündüğüm için kullanmıyorum. Şu anlık arko krem kullanıyorum. Sizin bildiğiniz bu çatlağı kolay geçirebilecek bir yöntem var mı? Teşekkürler. :KK200::anneadayı:En Büyük KK

Canim benim dudagimda yillardir çatlak birde kuruyunca ben hep kopariyordum yara oluyordu ne yaptıysam geçmedi ta ki doğum yapana kadargöğüs uclarim için %100 bitkisel olan PANTHOLIVE MEME UCU KREMINI DUDAGIMDA KULLANANA KADAR harika birsey tutsan bile zararı yok kokusu yok tadi kötü değil her catladiginda sürdüm ve dudaklarim suan catlaksiz MUTLAKA DENEYIN PISMAN OLMAZSINIZ şimdiden geçmiş olsun

Rectavir dıye bı krem var kucucuk sarı bısey ama mukemmel ucukları bıle sabah sur aksam gecırıyor cok guzel.

Tam blistex yazacaktım bi arkadaş yazmış.

Kesin çözüm diyorum , bende hem lacivert mentollü gibi olanı hem de beyaz kapaklı olanı var.(ikisi de benim bebeklerim)

Gece yatarken kalın bi katman halinde sür sabaha hiçbi şeyin kalmaz.Mentollü olanı çok güzel serin serin yapıyor da beyazı gece yatmadan sürünce çok güzel oluyor sanırım o daha yoğun nemlendiriyor.

O yuvarlak olan kutu şeklindekini alırsan akşam yatarken dudağına kremi bocalamak daha kolay oluyor.

Gratis ya da Watsons da satılıyordu.

Ben Bepanthol kullandim cok iyi geldi,bir de vazelin tavsiye ederim.

Bir Blistex önerisi de benden gelsin
Çeşit çeşit (Avene, Vichy, Nivea, Nuxe, Babylips dahil) dudak koruyucu kullandım.
En güzeli Blistex.

Canm benim denemediğim kalmadı bu konuda çok sıkıntı cektim en sonunda watsonda bi ürün var minik ama çok etkili yanlış değilsem 18 lira felandı bi iki güne hiç bişey kalmadı aklıma geldikçe kuruduğunu hissettikçe sürüyorum umarım sanada çare olur istersen resmini atayım

Takipteyim. Asla gecmeyen dudak catlaklarim var. Yazin sicaktan kisin soguktan...
Canm benimde öyleydi en sonunda bi krem buldum ve kurtuldum çok şükür ruj Sürünce bile o çatlakların arasına giriyo çok kötü duruyordu gülerken acısıda cabası resmini atacakdım adını hatırlamıyorum ama netten baktım buydu galiba yanlış anlamyın satıcı felan değilim :))

Eklentiler

• Screenshot_2016-02-29-00-32-33.png
    Screenshot_2016-02-29-00-32-33.png
    103,4 KB · Görüntüleme: 124

İçeriği temiz Burt's Bees dudak balmı var hem çok güzel yumuşatıyor hem de Nivea vb. markalara nazaran içeriği daha temiz

X