Dr.Oetker'in Yeni Vanilyası

sevdalxix bulut

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2007
76
2
50
Hanımlar Dr.Oetker'in her ürününü gözüm kapalı alırım.Her zaman tercihimdir.Ama yeni çıkardığı premium şekerli vanilinini beğenmedim.Aroması çok yoğun ve fazlaca şeker var sanırım.Tarifin şeker oranını bozuyor ve hoşa gitmeyen bir koku katıyor.Geçenlerde çikolata soslu tavuk göğsü mü mahvetmişti, bugün revanimi.Geçen seferden ders aldığım için yarım paketten daha az kattım ama yine tadını ve kokusunu değiştirdi güzelim revaninin.Eşim hiç hoşlanmadı kokusundan ve tadından.Bir daha kullanmıycam.Peki siz denediniz mi?:eek:klava:

katiliyorum sana bu sorununu dr,oetker sitesine yaz canim ben oyle yaptim,bide profiterolu cok begenirdim onunda tadini degistirdiler simdi alamiyorum sanirim onun icinede bu vanilyadan katmaya basladilar,sikayetimi bildirdim urunlerini bende kullaniyorum canim

katılıyorum tadı da kokusu da acayip ağır normal vanilin çok ttalı ve hoş bir koku veriyor ama bu premiummm ıııh ıııhh

ben zaten vanilya kokusunuda aramosınıda sevmem eşim bayıldı tavuk göğsünde ama ben yiyemedim bile bana görede değil ama damak zevki çok ağır geldi bana ama zaten paket üzerinde belirtilmiş bence tercih meselesi....

biz de hiç beğenmedik.Çevreden de yaptığımız pastalardan olumlu bi yaklaşım almadık daha doğrusu içinde değişik bir tat var dediler.Ben de beğenmedim.Çok değişik ilaç gibi bi tadı var.Yoğun vanilya aromasından farklı bir şey.

KekLerinizde vs. vanilya kuLLanmayın ßayanLar..Çünkü vaniLin kimyasaL ßir maddedir..Onun yerine Limon Kaßuğu RendeLeyinn ; )

bende bir defa aldım yaptıgım şeylerden iğrendim resmen tekrar almadım bende arkadaşımızın dediği gibi limon portakal tarçın vs vs kullanıyorum daha saglıklı oldugunu düşünüyorum

X