Dp parfüm önerisi?

Kızlar bir şey soracağım dp dolma parfüm mu oluyor. Tüm o kodlar aynı mi oluyor her yerde ? Memnun musunuz? Ben bir kere sıktım tüm leke falan bıraktı onunda mı iyileri oluyor?

Sağ olun kızlar evet simdi biraz daha aydınlandım neler varmış :)) Bir dünya para veriyoruz biz parfümlere degerlendirilebilir fiyatlar nasıl peki? Cok mu soru sordum :) Kusura bakmayın.

Sağ olun kızlar evet simdi biraz daha aydınlandım neler varmış :)) Bir dünya para veriyoruz biz parfümlere degerlendirilebilir fiyatlar nasıl peki? Cok mu soru sordum :) Kusura bakmayın.
Orjinal gibi olmasa da idare ediyorlar. Fiyatlar da farklı oluyor canım. DP 50 ml 35 tl ydi en son. Diğerlerinin şimdiki güncel fiyatını bilmiyorum.

Orjinal gibi olmasa da idare ediyorlar. Fiyatlar da farklı oluyor canım. DP 50 ml 35 tl ydi en son. Diğerlerinin şimdiki güncel fiyatını bilmiyorum.
Teşekkürler canım. Belli kokulara benzetmeye çalışıyorlar galiba? Ben de bulamıyorum artık Türkiye'de kullandığım parfümü belki benzer vardır.

Artfull mükemmel bir koku bana kendimi özel hissettiryodu o kadar çok soran oldu ki hem de kalıcı baya ve durdukça daha bir güzel .....çok etkileyici müthiş koku yıllardır kullanıyorum sayesinde parfüm değişikliği yapamıyorum

Ben bugün dp'deki güzel beyefendi'nin tavsiyesiyle C5 aldım.Listeye baktım Cerruti - image mış sanırım.Tek kelimeyle bayıldım.

X