Dp parfüm önerisi?

Bende görünüyor. Sizde neden çıkmadı acaba?
Video olarak paylaştım.

Youtube’a d&p parfüm önerileri yazınca çıkıyor.
Kodlar ve öneriler paylaşılmış. Sevgi isminde biri.
Pekçok videosu var ve devamı gelecek diyor.
Az önce tekrar bakınca gördüm. Sağol canım, sanki ben de bu kızı daha önce görmüştüm.

Ya kızlar dp de Narciso For Her ve Chloe Signature var mı, kokuları nasıl?

Chloe signature varmış canım. Ben de bu kızı izleyip öğrendim. C34müş kodu. Not aldım ama denemedim henüz. Bebek pudrası gibi koktuğunu söylüyor kız.

Bende narciso orijinali var şu an.
Çok övüldüğü için açık parfümcülerde denemiştim zamanında. Orijinal tester her zaman bulunmuyor çünkü sephora gibi yerlerde.
Ama hep nefret ettim açığını deneyince.
O yüzden taklidi iyi yapılamıyor diye düşünüyorum.
Çünkü orijinalini çok seviyorum.
Taklidinden nefret ettiğim diğer bi koku da alien mesela. Yapamıyorlar. Orijinali bambaşka güzellikte.
Açığı çok ağır. Narciso var yani ama denersen bu dediklerim aklında bulunsun.

Chloe signature varmış canım. Ben de bu kızı izleyip öğrendim. C34müş kodu. Not aldım ama denemedim henüz. Bebek pudrası gibi koktuğunu söylüyor kız.

Bende narciso orijinali var şu an.
Çok övüldüğü için açık parfümcülerde denemiştim zamanında. Orijinal tester her zaman bulunmuyor çünkü sephora gibi yerlerde.
Ama hep nefret ettim açığını deneyince.
O yüzden taklidi iyi yapılamıyor diye düşünüyorum.
Çünkü orijinalini çok seviyorum.
Taklidinden nefret ettiğim diğer bi koku da alien mesela. Yapamıyorlar. Orijinali bambaşka güzellikte.
Açığı çok ağır. Narciso var yani ama denersen bu dediklerim aklında bulunsun.
Canım çok teşekkür ederim. Chloe gül suyu gibi kokmuyordur dimi dp' de?
Narciso ben de tester hiç denk gelemedim, orijinalini deneyebilsem keşke.

:KK72:Kızlaaaaarrr!!

Bana acilen bi parfüm önerir misiniz rica etsem? Uzun zamandır kullanmadım. Önemli bi randevum olacak, kokumun etkili olmasını istiyorum. :halay::KK45:

Şöyle misler gibi koksun istiyorum:21:

Mümkünse kalıcı olsun..:ukala:

Esmer tenliyim. Tenime göre hangi parfüm uyar bilemiyorum ama baharatlı olmayan kokuları seviyorum.

Biraz şekerli ya da meyve aromalı kokuları seviyorum:KK59: Biraz kokoş bir parfüm, etkileyici bi şey olsun istiyorum. :KK23:

Tavsiye verir misiniz?:KK68:
Tavsiye ettiğim bir koku var hafif ama etkileyici özelden mesaj atın adresi yolayayim

Ben hiç koklamadım chloe signature.
Bu videodaki kız söyledi pudra gibi kokuyor diye.
Videodaki kızın yorumuna çok güvenemiyorum canım. Evet faydalı güzel bir iş yapmış ama birkaç videosuna baktım mesela Chanel Coco Matmazel için yaptığı yorumu beğenmedim ben. Matmazel in hem orjinalini hem dp versiyonunu zamanında denemiş biri olarak söylüyorum bunu. O yüzden emin olamıyorum en iyisi gidip denemek tabi. Yine de çok sağol ilgilendiğin için.

Videodaki kızın yorumuna çok güvenemiyorum canım. Evet faydalı güzel bir iş yapmış ama birkaç videosuna baktım mesela Chanel Coco Matmazel için yaptığı yorumu beğenmedim ben. Matmazel in hem orjinalini hem dp versiyonunu zamanında denemiş biri olarak söylüyorum bunu. O yüzden emin olamıyorum en iyisi gidip denemek tabi. Yine de çok sağol ilgilendiğin için.

Zaten kendisi dp çalışanı. Parfümleri övmesi normal.
Ben yeni kokulardan, ne var ne yok numaraları ile söylemesinden hoşlandım. Fikrim oluyor en azından.
Yoksa denemeden hiçbir koku alınmaz ki. O onun yorumudur. Ben koklasam belki başka bir şey düşüneceğim.
Bu arada coco mademoiselle orijinalini de açığını da biliyorum. Çok iyi taklit edilebilen bir koku diye düşünüyorum. Ama bu kızın yorumunu dinlemedim o konuda. Zaten pek beğenmiyorum o parfümü.

X