Dostum dediim

yesilim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2006
8.868
19
Bir öğleden Sonra Idi Eşimle Fim Seyretmek Için şöyle Kurulduk Yerlerimize Ama Nasilda Keyifle Seyrediyoruz
Telefon çaldi.ben Açtim Canim Arkadaşim Dostum Kardeşim Dediğim (burada Adina Zizi Diyelim)zizinin Kocasi Ailecede Iyi Görüşüyoruz .hatirlar Soruldu Sonra Ziziyle Görüşeyim Ona Bir şey Soracağim
Zizi Yokki Burada Nasil Olur Kaç Saat önce Aradi Yeşilime Gidiyorum Dedi.bir Yerlere Takilmiştir Gelince Seni Arasin Dedim
Zizi Gelmedi.merak Ettim Akşam Aradim.kocasi Açti Telefonu.merak Ettiğimi Zizinin Neden Gelmediğini Sordum .
Allah Iyiliğinizi Versin Bana şaka Yapmişsiniz Sizdeymiş Amma Inandiriciydi Dedi.
Ben Kulaklarima Inanamadim Bir An Kocamla Göz Göze Geldik.
Ben Nasil Bir Haldeysem Bana Ne Oluyor Dedi.elimle Bir Dakika Işareti Verdim.
Ve Kocasina Inanki Bizde Değildi O Sana, Bize şaka Yapiyor Galiba Kocamda Yanimda Zizi Bize Hiç Uğramadi Dedim Ve Telefonu Kapattik
şimdi Düşünerek Empati Yapin.neler Olmuş Olabilir (neden Yalan)
Konuyua Açiklik Getirelim
Benmi Oyuna Geldim Kocasimi.

yeşilim bence hem kocasını hemde seni oyuna getirirken aslında kendisi büyük bir oyuna gelmiş gibi geldi bana...

doğruyu sölemekle iyi etmişsin belkide senin saklayacağını düşünüyordu. arkadaşların dediği gibi ikinizde oyuna gelmişsiniz. ama anlaşılan üzülmeye deymez

belkide bir yanlış anlaşılma vardır yeşilim.kötü düşünme dur bakalım arkadaşın ne diyecek.belkide ikisi bir olup sana şaka yapıyorlardır.konuşmadan anlayabileceğini sanmıyorum hayatım.

evet aslında arkadaşın haklı olacağı bir sebebi vardır belkide onu iyice dinlemek gerek ama insan ilk duyduğunda kendini kötü hisseder

ya aslında belkide arkadaşın hçte kötü bir şey yapmamış olabilir canım ya keşke önce ona sorup sonra eşine doğrusunu söyleseydin..ben üzüldüm vallaha ben olsam önce arkadaşımı dinlerdim daha sonra doğruları söylerdim..

Yeşilim arkadaşını ne kadar tanıyorsun ,samimiyet dereceniz nedir ne kadar güvenirsin bunları açıklamamışın .Bu yüzden yorum yapmak ne kadar doğru olur bilemem .Anlattığın şekilde her ikinizde oyuna gelmişsiniz gibi görünüyor ama arkadaşınıda dinlemeden ön yargılı olmamalı derim .

Yazimin Başinda Belirtmiştim Kardeşim Kadar Sevdiğim.
şartlar Farkli Olsaydi Arkadaşimi Dinlerdim.ama Eve Gelip Bizi Aramamasi.benim Merak Edebileceğimi Düşünmemesi.
Artik çocuk Değilizki Olgun Insanlariz. Bu Yaştan Sonra Tanimadiysa...kaybetmiştir Beni Zaten. Aklima Bile Getirmek Istemiyorum Bize Göre Aykiri Bir şey Yapmiş Olmasi. Her şeyin Bir Ilki Vardir Affedersem şüphe Içinde Yaşamaya Katlanamam...

işte benim demek istediğim de buydu dostunu ve hayat arkadaşını kandırarak onları kaybetti.çünkü bir insanın güvenini kaybetmek onu kaybetmek demektir benim için.şimdi sizce asıl oyuna kim geldi yani kim kaybetti KENDİSİ.

Deniz Yosunu Ve Songül Teşekkürler Yorumlariniza.
Diğer Arkadaşlarimada...

bence en kısa zamanda açıklama yapacaktır sana mutlaka geçerli bir sebebi vardır yeşil

dostum dediğin insanlara sırrını aslaaa vermee bigün gelir aran açılır
tüm sırlarını ortaya çıkartır cümle aleme seni rezil eder :1no2:

yeşilim çok üzüldüğünü hissediyorum.kullanılmak kötü bir duygu.konuşursanız tabiki onun arayıp önce özür dilemesi lazım.belki bir parçada olsa rahatlarlarsın.ama insanın yıllarca dostum dediği emek verdiği arkadaşlarının bile bunları yapıyor olması çok kırıcı seni anlayabiliyorum...:1no2: :çok üzgünüm:

Yeşilim kardeşin kadar sevdiğin ve dostum diyecek kadar yakın arkadaşınsa ben olsam önce ona sorardım neden beni zor durumda bırakıyorsun ne oldu gibi?sana güvenip o yalanı atmış, keşke önce ne olduğunu öğrenseydin.Arkadaşında eve geldiğinde hala seni aramamış olmasıda ayrı bir tuhaflık.

belkide bir yanlış anlaşılma vardır yeşilim.kötü düşünme dur bakalım arkadaşın ne diyecek.belkide ikisi bir olup sana şaka yapıyorlardır.konuşmadan anlayabileceğini sanmıyorum hayatım.
ihtimalini düşünmek daha iii geliyor.başka türlü değildir inşallah.bence arkadaşını ara ve açıklama iste.gerçi onun şimdiye kadar araması gerekmezmeydi...

kızlar sonuç yok .
ben olsam zizinin yerinde,mutlaka arar,gider anlatırdım olup biteni
onun için açtım konuyu.
kiminiz dinle arkadaşını demişsiniz ortada yokki arkadaşım...kimi nasıl dinliyim.
genede o tatlı yorumlarınıza teşekkürler.

Bence en doğrusunu yapmışsın Yeşilim.Bana kalırsa yaptığı herne ise önceden sana söyleyebilirdi.Senden yardım isteye bilirdi.Kardeş kadar yakın ise.Demekki değilmiş.O yüzden boş ver bence.En doğrusunu sen bilirsin arkadaşım.Kendinide daha fazla üzme bence.

üzülmüyorum artık benbeyaz arkadaşım bensizliği hissedip üzülsün .
teşekkür ederim.

X