Dolgu nerede yaptırılır?

Asdfhkk

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2011
1.353
1.170
31
Selamlar bilgi veren olursa çok memnun olurum ben kararsız kaldım..

Tel tedavisi yapılacak,önce dolgu yapılmalı dendi. Sizce özelde mi dolgu yaptırayım devlet hastanesinde mi?
Kimi diyor ki devlet hastanesi kalitesiz ürün kullanıyor kimi de özelden daha iyi yapıyorlar malzeme devlete ait olduğundan bol kullanıyorlar.. İlk defa yaptıracağım ve ön diş olduğu için bu benim için önemli umarım cevap veren olur :dua:

Malzeme devlete ait olduğu için bol bol kullanıyor muşuz öyle mi:KK53: :olamaz::KK48:

Malzemenin çoğu azı olmaz yemek mi yapıyoruz:KK48: önemli olan kaliteli olması.. o da ihale üsülü devlette.. bazen en kalitelisi gelir bazen en dandiği..

Gideceğiniz hekime ve elindeki malzemeye bağlı yani

Malzeme devlete ait olduğu için bol bol kullanıyor muşuz öyle mi:KK53: :olamaz::KK48:

Malzemenin çoğu azı olmaz yemek mi yapıyoruz:KK48: önemli olan kaliteli olması.. o da ihale üsülü devlette.. bazen en kalitelisi gelir bazen en dandiği..

Gideceğiniz hekime ve elindeki malzemeye bağlı yani
Haha öyle diyorlar vallahi :KK48:
İşte onu nasıl anlayacağız hiç bilmiyorum özelde indirimle üç dişe 400 dediler şuan bütçemi aşıyor devlette iyi bir doktora yaptırmak cazip geliyor kafam karıştı :olamaz:

Devlette yaptırın bence, tel tedaviisinden sonra yenilenmesi gerekecek yüksek ihtimalle o dolgularin. O zaman eline güvenen iyi bir yerde yaptırirsiniz.

Bu arada malzemenin nerede kaliteli olup olmadığını bilemezsiniz. Devlette bol bol kullanılıyor diye bir şey yok:) Ne kadar lazımsa o kadar kullanıyoruz:)

On dişler se estetik Dolgu yapılması gerekir o da devlette çok ayrıntılı ayarlanmaz ben bi özelde dişçi de çalışmıştım bir rengin 5 6 tonu var estetik daha ayrıntılı ve özen istiyor

Devlette yaptırın bence, tel tedaviisinden sonra yenilenmesi gerekecek yüksek ihtimalle o dolgularin. O zaman eline güvenen iyi bir yerde yaptırirsiniz.

Bu arada malzemenin nerede kaliteli olup olmadığını bilemezsiniz. Devlette bol bol kullanılıyor diye bir şey yok:) Ne kadar lazımsa o kadar kullanıyoruz:)
Bende en son devlette karar kıldım :)) Teşekkürler

On dişler se estetik Dolgu yapılması gerekir o da devlette çok ayrıntılı ayarlanmaz ben bi özelde dişçi de çalışmıştım bir rengin 5 6 tonu var estetik daha ayrıntılı ve özen istiyor
Annem bir kaç sene önce devlette yaptırdı şuan çok memnun ayırt edilmiyor kendi dişinden. Yapana ve şansa bağlı sanki biraz...

Bu arada istanbulda tavsiyeleriniz olursa bende ilgilenirim.. Ayni sekilde özelden ariyorum yardimci olursaniz cok sevinirim arkadaslar:KK200:

X