Dogumuma 3 hafta kala basima gelenler...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet öyle biliyormuş. Aynı kafes içinde çalışmislar o hafta, normalde farklı vardiyadalar ama o hafta yil sonu sebebiyle aynı sayım grubunda calismislar. İtfaiye kabini gibi düşünün üst raflara çıkıp sayım yaptılar. Dibimde çalıştığı için 5 dk ligina 2 kere verdim demişti.
Sizi üzmek istemem ama siz inanıyor musunuz buna?
Neden kendi telefondan değil de eşinizinkinden girsin adam hesaba, ne mana yani?
Bu çok bilindik ve aptalca bir yalan.
Eşiniz ilk başta arkadasima söylemem demiş, o arada konuşup bir plan kurmuşlar, sonra gelip size oynamışlar bir güzel.
Bence olan bu.

Sizi üzmek istemem ama siz inanıyor musunuz buna?
Neden kendi telefondan değil de eşinizinkinden girsin adam hesaba, ne mana yani?
Bu çok bilindik ve aptalca bir yalan.
Eşiniz ilk başta arkadasima söylemem demiş, o arada konuşup bir plan kurmuşlar, sonra gelip size oynamışlar bir güzel.
Bence olan bu.
Ama aynı zamanda ayni mesajlar atılmış. Bunu nasıl ayarlamış olacaklar?

Ama aynı zamanda ayni mesajlar atılmış. Bunu nasıl ayarlamış olacaklar?
Siz diğer hesabı gördünüz mü?

Bana başkasının telefonundan sosyal medya hesabına girmek hiç normal gelmiyor, ne hikmetse de hep erkekler yapıyorlar bunu.

İçiniz rahat ettiyse söylenenlerden sonra ben birşey iddia etmiş olmayayım.

Siz diğer hesabı gördünüz mü?

Bana başkasının telefonundan sosyal medya hesabına girmek hiç normal gelmiyor, ne hikmetse de hep erkekler yapıyorlar bunu.

İçiniz rahat ettiyse söylenenlerden sonra ben birşey iddia etmiş olmayayım.
Gördüm hatta 6- 7 tane daha hesap vardı. Kız ve erkek isimleriyle.

Herkese merhaba, dün geceden sonra hayatım tepetaklak oldu.

11 senelik evliyim, ikinci çocuğuma hamileyim. Bugüne kadar eşim;evinden işine,işinden evine gidip gelen,oldukça saygılı, anlayışlı, dürüst bir kocaydi. Öyle abartılacak düzeyde bir tartışmamız hiç olmadı.

Dün gece 1 de işten geldi,bugün gece 01.00 de ise gideceği için sabah 5 e kadar uyanikti, 5 te yattı. Bende tuvalete kalktım telefonu sarjdaydi, aldım. Biraz kurcaladim tam bırakacakken facebookta diğer hesaba geçiş yap butonu gördüm ve tıkladım. Bir kadına ait hesap çıkti, açmayı denedim şifre istedi. Facebookta arattım, sanırım hesap dondurulmuş bulamadım.
Eşimin yanina gidip bu ismin kime ait olduğunu sordum,facebookta görmüştüm galiba o ismi ne oldu ki dedi. Bu telefondan bu hesaba giriş yapılmış, kim diye yeniden sordum.
Tabi ki bana en bilindik olan o yalanı söyledi... arkadaşının(erkek) sahte hesaplar kullandığını, bu hesapla da eşimin telefonundan girdiğini söyledi. Teli benden istedi, hayır diyemedim verdim dedi. Kadın profiliyle o arkadaşının Rus bir bayanla mesajlastigini iddia etti.
İnanmadım, gel doğruyu söyle konuşalım dedim . Yemin billah etti,suçum yok olay anlattigm gibi dedi. Ben inanmayıp üstüne gidince evden gitti annesine . Annesi evinde kalmıyor.

Beklerdim ki saat kaç olursa olsun arkadaşını arayıp; oğlum bak başıma ne işler açtın, açıkla durumu eşime hemen.
Ama o arkadaşına rezil olmak istemediğini, ona güvenmem gerektiğini, cok kırıldığını söylüyor. Bugün eve geldi,az önce tartıştık yeniden gitti.

Dogumuma 3 hafta kaldı,annem vefat etti,babamla görüşmüyorum. Fakat bu demek değil ki susup oturacağım,bunu kabul edip evliliğimi sürdüreceğim. Yalan söylediğinden emin olamıyorum,onunda bunu kanıtlama gibi bir çabası yok şuanda,ister inan ister inanma ben kendimi biliyorum diyor. Hamilelik hormonları sebebiyle ben mi abartıyorum? Dışarıdan nasıl görünüyor? İnanın kafam durdu,içim bomboş.
Şimdiden teşekkür ederim.

Edit;

Kendim facebook açtım ve o hesabı buldum. Ta 2010 da paylaşımları var yani fake değil. Aktif bi hesapta değil ama 2010 ile 2015 arasi birkaç tane paylaşım var o kadar.
Profil resmi köpek, kapak resmi yok.

Sabah eşim o arkadaşıyla birlikte geldi eve, arkadaşı telefonunu açıp yazışmaları gösterdi, 28,29 aralik tarihlerinde hem bahsettiğim hesaptan,hem de farkli bi face hesaptan aynı anda mesajlar atılmış bir kadına.

Arkadaşının söylediğine göre eski sevgilisinin hesabiymis,ayrılınca şifresi onda kalmış. Ara ara da kullanmis bu tür şeylerde. Cok mahcup konuştu. Eşim ise yine aynı tavırda güven yoksa olmaz diyor,ben ise hiç kimseden özür dilemeyecek kadar kırgınım. Hala oturmadı bazı şeyler bilemiyorum
Ben inanmadım valla esinize(tabiki benim inanmam önemli değilde)
Bekar bi arkadasını getirip sizle yüzlestirmediği ne malum.Vermistir sifreyi,anlatmıstır durumu.
Yani ben yazmadım kuzenim yazdı geyiğini yapıyorlar bence.

Bence hikaye tutuyor inanılır. Zaten daha önce adamın vukuatı yok, evden işe, işten eve bir adam. Maddi hedabını verebiliyor. Telefon falan saklamıyor. Tamam şüphelenmişsiniz ve eşinizin panik yapması biraz bunu artırmış ama konuyu kapatın.

Hatta özür dileyin. İşte annenizin durumunu anlatın ve bu konuda çok hassas olduğunuzu söyleyin. Hamilelikten de çok daha fazla hassaslaştığınızı düşündüğünüzü de ekleyin ve tatlıya bağlayın bence.

Evet çok aldatma oluyor ama böyle şüpheyle sürekli inanmadık demekle de yaşanmaz. Eş haklı. Ya güvenirsin ya güvenmezsin. Ben olsam eş yerinde ben de kızardım yani.

Bence hikaye tutuyor inanılır. Zaten daha önce adamın vukuatı yok, evden işe, işten eve bir adam. Maddi hedabını verebiliyor. Telefon falan saklamıyor. Tamam şüphelenmişsiniz ve eşinizin panik yapması biraz bunu artırmış ama konuyu kapatın.

Hatta özür dileyin. İşte annenizin durumunu anlatın ve bu konuda çok hassas olduğunuzu söyleyin. Hamilelikten de çok daha fazla hassaslaştığınızı düşündüğünüzü de ekleyin ve tatlıya bağlayın bence.

Evet çok aldatma oluyor ama böyle şüpheyle sürekli inanmadık demekle de yaşanmaz. Eş haklı. Ya güvenirsin ya güvenmezsin. Ben olsam eş yerinde ben de kızardım yani.
Ozur dilesin konu sahibi hakikaten 🤣🤣ben ettim sen etme desin

Valla arkadaşım tabi ki yalan söylüyor bu açık orta da,ama hamilesiniz ve bir coçuğunuz daha var o yüzden çok kurcalamayın derim.

Ben inanmadım valla esinize(tabiki benim inanmam önemli değilde)
Bekar bi arkadasını getirip sizle yüzlestirmediği ne malum.Vermistir sifreyi,anlatmıstır durumu.
Yani ben yazmadım kuzenim yazdı geyiğini yapıyorlar bence.
Söyle ki, o tarihlerde 16 saat iş yerinde çalışıyordu, bir fotoğraf atmasti bana ,bak ben ne hallerde çalışıyorum tarzında. O fotoğrafta kafesin içindeler ve arkasında bahsettiği arkadaşı da var yüzü görünüyor.

Evet çok aldatma oluyor ama böyle şüpheyle sürekli inanmadık demekle de yaşanmaz. Eş haklı. Ya güvenirsin ya güvenmezsin. Ben olsam eş yerinde ben de kızardım yaevet
evet telefonunu karıştırdığınız için özür dileyin:)

Tavrı da en az aldatma konusu kadar kırıcıydı benim için. Beni o halimde bırakıp gitti , arayıp sormadı nasılsın diye.
Keşke o an arkadaşını arayıp aklasaydi kendini. Benim ogrendigimi görünce panik yapması beni iyice iskillendirmisti

Tavrı da en az aldatma konusu kadar kırıcıydı benim için. Beni o halimde bırakıp gitti , arayıp sormadı nasılsın diye.
Keşke o an arkadaşını arayıp aklasaydi kendini. Benim ogrendigimi görünce panik yapması beni iyice iskillendirmisti
İşte bu davranışı yüzünden güven vermedi yazmıştım bende :kahve:

QUOTE="celebrian, post: 70514096, member: 25481"]
İşte bu davranışı yüzünden güven vermedi yazmıştım bende :kahve:
[/QUOTE]
Aniden uykudan uyandığı için miş miş

Gördüm hatta 6- 7 tane daha hesap vardı. Kız ve erkek isimleriyle.
Doğumunuza üç hafta kalmış, eşiniz telefonunda farklı ve bir kadın hesabı görüyorsunuz. Panik yapıp, size doğru düzgün bir açıklama yapıp, rahatlatmaya çalışmadan evden gidiyor.
Sonra belki geri çağırıp, pişman olmadığınız içinde arkadaşını getiriyor.
Su tavrı bile doğru değil.
Bende eşime güvenirim normalde ama başka bir kadın hesabı görsem telefonundan sorgularım,kim olsa sorgular. Eşiniz birde üste çıkmaya çalışıyor. Tuhaf yani.

Doğumunuza üç hafta kalmış, eşiniz telefonunda farklı ve bir kadın hesabı görüyorsunuz. Panik yapıp, size doğru düzgün bir açıklama yapıp, rahatlatmaya çalışmadan evden gidiyor.
Sonra belki geri çağırıp, pişman olmadığınız içinde arkadaşını getiriyor.
Su tavrı bile doğru değil.
Bende eşime güvenirim normalde ama başka bir kadın hesabı görsem telefonundan sorgularım,kim olsa sorgular. Eşiniz birde üste çıkmaya çalışıyor. Tuhaf yani.
Evet üstlendiği tavır çok kırıcı. İstersen boşanirsin, bana.guvenmiyorsan biter... bunun gibi bir sürü laf...
Çok afedersiniz, kapının önünde köpek olsam daha çok açıklama yapılırdı.

Söyle ki, o tarihlerde 16 saat iş yerinde çalışıyordu, bir fotoğraf atmasti bana ,bak ben ne hallerde çalışıyorum tarzında. O fotoğrafta kafesin içindeler ve arkasında bahsettiği arkadaşı da var yüzü görünüyor.
Diyelimki dogru dedikleri,sen olsan inanır mıydın bana derdim ben?Telefonumda bi hesap görecek benim değil arkadasın diyeceksiniz.He tmm ozman diyip devam edecek erkek yoktur bence.
Sizi o halde bırakıp gitmesi de ayrı sacmalık.
Bilemedim.
Bisey yapmadıysa bile size su yasattıkları icin af dilemeli.

Yahu bu da aynı bu sabah gördüğün konunun başka versiyonu işte :p kızın daha önce kimseyle birlikteliği olmamış, takmış şimdi evlenecek ya kanamazsa diye :) kanıt lazım herhalde :p sana inanmayan adamla evlenme diyoruz ya hep. Burada da aynı durum. Adamın bir falsosu yok. Şüphelenecek hiçbir şey yok. Telefon karıştırmak bile anlamsız ama hadi birlikte kullanılıyor diyelim ve böyle bir hesap gördü diyelim elbette sorarsın da cevap da gelmiş. Gayet de tutuyor. Arkadaşı yıllar önce attığı mesajı nasıl göstersin yahu insaf edin :p benim de telimi isteyen hırtolar oluyordu mecbur veriyordum :p evet garip bir durum elin telefonundan başka hesaba girmek ama insanımız hadsiz.

Bir de böyle bir soru aslında bu ne iş diye hesap sormaktır. Adam mülayim bir adam. İşinde gücünde. Birden hesap sorulunca şok olmuştur ne oluyor diye.

Bence yıkarıdaki kanama olayıyla bu aynı. Erkekler kulübünde de erkekler desin o zaman inanma kanamadıysa diye :p yahu bilimsel olarak yarısı kanamıyor ama sorunca panik yaptı kız demek ki var desinler :p herkes panik yapar bence masumu da ne oluyoruz diye. Ama tabi güvenemeyecekse uzatmanın anlamı yok. Güven zaten kanıt olmadan olabilecek bir duygu bence. Varsa vardır yoksa yoktur.

Diyelimki dogru dedikleri,sen olsan inanır mıydın bana derdim ben?Telefonumda bi hesap görecek benim değil arkadasın diyeceksiniz.He tmm ozman diyip devam edecek erkek yoktur bence.
Sizi o halde bırakıp gitmesi de ayrı sacmalık.
Bilemedim.
Bisey yapmadıysa bile size su yasattıkları icin af dilemeli.
Asla af dilemek gibi bir dusuncesi yok. Bu kadar mı güveniyordun diye edebiyat yapıyor aklınca.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X