Doğum sonrası adet

crn_21

Aslan anası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2011
2.403
2.478
35
Kızlar merhaba. 24 Ekimde doğum yaptım. Bugün tam 6 ay oldu 🧿 6 aydır ne gelen var ne giden 🤔 internette biraz araştırdım en geç 6 aya başlar gibi yazılar gördüm. Çevremde de doğumdan sonra bu kadar geç adet olan kimse yok. Benim gibi doğum sonrası geç adet olmuş olanınız var mı? Doktora gitsem mi biraz daha beklesem mi ne dersiniz ?

Kızlar merhaba. 24 Ekimde doğum yaptım. Bugün tam 6 ay oldu 🧿 6 aydır ne gelen var ne giden 🤔 internette biraz araştırdım en geç 6 aya başlar gibi yazılar gördüm. Çevremde de doğumdan sonra bu kadar geç adet olan kimse yok. Benim gibi doğum sonrası geç adet olmuş olanınız var mı? Doktora gitsem mi biraz daha beklesem mi ne dersiniz ?
Kontrol amaçlı gidebilirsin, bence bir sorun yoktur ama işi garantiye almak lazım🌸

Kontrol amaçlı gidebilirsin, bence bir sorun yoktur ama işi garantiye almak lazım🌸
Zaten 6 aydır geçmeyen bir kuruluk problemimde var biraz onun için de gitmek istiyorum ama doktor 1 yıl adet olmayabilirsin dedi gibi hatırlıyorum emin değilim sadece 🤔

Benim kırkım çıktıktan 10 gün sonra hemen başladı

Sizinle ayni gün dogum yaptm bugun 3. adetim basladi komsum 1 yil olmamisti bende olmam diye hayal ediyordum hic sevmem adet olmayi dogumdan 3 ay sonra olunca bi hayal kirikligina ugradim ben daha hazir degildim diye cok buyuk sorun oldugunu dusunmuyorum korunmaayi ihmal etmeyin yine de

Sizinle ayni gün dogum yaptm bugun 3. adetim basladi komsum 1 yil olmamisti bende olmam diye hayal ediyordum hic sevmem adet olmayi dogumdan 3 ay sonra olunca bi hayal kirikligina ugradim ben daha hazir degildim diye cok buyuk sorun oldugunu dusunmuyorum korunmaayi ihmal etmeyin yine de
Bende çevremden hep 3 ay diye duydum ondan emin olmamıştım.
16,5 ayyyyy sonra regl oldum. 15 aylıkken doktor gayet normal dedi
Oo baya geç olmuş o da o zaman rahatlayabilirim 😂

20 aylık oğlum hala adet olmadım artık olmak istiyorum karnım hep şiş doktora da gittim gece beslemesini kes dedi ama oğlum meme bağımlısı ancak tamamen kesebilirim ona da henüz kıyamıyorum ne yapicam hiç bilmiyorum sıkıntı yapmaya başladı gibi hissediyorum

X