dogum ani ,videolari

CORUMUNCADISI

3 yavrum kuzumlarim
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2007
6.852
16
37
ya videolar gostermek istiyorum dogum anindan bennim degil de buldum yani cok super azcaba olabilir mi olmayabilir mi biriniz yardimci olursaniz sevinecem :1shok:

evet haklisin neyse koyuyorum linkleri o kadar cok dogum izledim ki offf super ya

[youtube]y56wKR8EjWM&mode=related&search=[/youtube]
[youtube]FAX5Drp34I8&mode=related&search=[/youtube]
[youtube]7P_uuR-67Qc&mode=related&search=[/youtube]

[youtube]_VXVIyB6s4c[/youtube]
[youtube]6YEnMT1wtnw[/youtube]

bu da suda dogum
[youtube]nGbklGmYB1Q[/youtube]

bu da epidural*
Link Silinmiştir.

Son düzenleyen: Moderatör:
ay walla çok güzel paylaşımın için saol ben hala karar veremedim nasıl dogum yapacagıma :KK43:(

çok sağol paylaşımın için.dördüz bebeklerin doğumu müthiş harika bişi ya.annenin karnı çok kötü duruyordu dimi.suda doğum pekde akıllıca değil gibi suyun içinde bebek su yutar mutar.normal doğum daha iyiydi.ama ben çokkkkkk korkuyorum normal doğumdan.sezeryanda kolay değil ama en azından sonradan çekiyorsun.bebek için iyi en azından.herşeyin hayırlısı.birazda şansa ve o anki duruma vücut yapımıza bağlı sanırım.

korkmayin kizlar bende25 saat sancidan sonra sezaryen le dogum yaptim normal olacakti oglum cikmadi cikamadi saglik acisindan mecburen sezaryen,e gitti doktor ole oldu ben cok memnunum sadece gobek var bende ama onu kaybedecegim insalahhhhhhhhhh

ay walla çok güzel paylaşımın için saol ben hala karar veremedim nasıl dogum yapacagıma :KK43:(

canım sakın sezeryan yapma doktor demediyse. en güzeli normal doğum baksana anında bebeğin kucağında bir anlık bişey.ben normal doğum yapan biri olarak bunu öneririm canım.öptüm seni

yaaaaa benim hiçbirini içim kaldırmıyor arkadaşlar ya napcam ben bilmiyorum yaaaa. korkmama rağmen normal doğum istiyorum ama bilmiyorum o an cesaretimi toparlayabilirmiyim

yaaaaa benim hiçbirini içim kaldırmıyor arkadaşlar ya napcam ben bilmiyorum yaaaa. korkmama rağmen normal doğum istiyorum ama bilmiyorum o an cesaretimi toparlayabilirmiyim

korkma canım normal doğumdan yaw. annelerimiz nenelerimiz doğurmuş bişeymi olmuş. hem bende doğurdum hiç bişey olmadı bak. bir anlık bişey o. ben herkese öneririm. hem ben hergün yürüdüm tam 3 kilometre abartmıyorum hergün yürüdüm. ve hamileliğimin 7-8ve 9. aylarında yüzdüm her hafta sonu. ağustosta doğum yapmıştım 4 yıl önce. doğurdum beni odama getirdi hemşireler ve hemen ayağa kalktım camdan eşime el salladım yemin ederim:))bana diyoki kız içeri gir doğursana sen diyor eşim:))dedim doğurdum bile çocuk içerde hahahah:)))))))allah herkese böle doğum nasip etsin canlarım:))))

korkma canım normal doğumdan yaw. annelerimiz nenelerimiz doğurmuş bişeymi olmuş. hem bende doğurdum hiç bişey olmadı bak. bir anlık bişey o. ben herkese öneririm. hem ben hergün yürüdüm tam 3 kilometre abartmıyorum hergün yürüdüm. ve hamileliğimin 7-8ve 9. aylarında yüzdüm her hafta sonu. ağustosta doğum yapmıştım 4 yıl önce. doğurdum beni odama getirdi hemşireler ve hemen ayağa kalktım camdan eşime el salladım yemin ederim:))bana diyoki kız içeri gir doğursana sen diyor eşim:))dedim doğurdum bile çocuk içerde hahahah:)))))))allah herkese böle doğum nasip etsin canlarım:))))

canım ya doğru diyorsun ama ne bileyim o doğum anı yok yeterli açıklığa ulaştı yok ulaşmadı kesik atalım falan oluyormuş (daha önceden dikişli doğum yapanlar anlatıyor)işte bu yüzden korkuyorum çok canım yanacak gibi hissediyorum. Ama sezeryanda istemiyorum normal olanı en güzeli ama korkuyorum işte. Gerçi bebişlerimiz bi şekilde gelecek dünyaya ama... Sağlıkla gelsinler inşallah

canım ya doğru diyorsun ama ne bileyim o doğum anı yok yeterli açıklığa ulaştı yok ulaşmadı kesik atalım falan oluyormuş (daha önceden dikişli doğum yapanlar anlatıyor)işte bu yüzden korkuyorum çok canım yanacak gibi hissediyorum. Ama sezeryanda istemiyorum normal olanı en güzeli ama korkuyorum işte. Gerçi bebişlerimiz bi şekilde gelecek dünyaya ama... Sağlıkla gelsinler inşallah

canım senin karnındaki sancıdan o kesiklerden haberin bile olmıcak canım yaw. banada attılar kesik. açılsın diye iğnede vurdular bacaktan. ama doğumum çok kolaydı. iyikide doğurmuşum ve normal doğum yapmışım.hehehe:))) hiç korkmaaaaa sadece 2-3 dk lık bişey normal doğum. sezeryanın ağrısıysa 3 yıl geçmiyor karından. annemden biliyorum!!!

senağlamaya ben sezeryan istiyodum nolcak şimdi (tabi bir hamile kalsam)çok fenaymış yaa

X