Elektrikli Mutfak Aletleri Doğrayıcı

Hzl90

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2014
57
113
Herkese merhaba bayanlar.Direkt olarak konuya gireyim:) mutfakta sürekli elimin altında olacak rahatça kullanabileceğim bir doğrayıcı arıyorum.Kendi mutfak robotum baya teferruatlı sürekli kullan yıka kaldır benim için baya zahmetli oluyor.Beğendiğiniz önerebileceğiniz markalar varsa paylaşırsanız çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler :)

Salata makineleri ayrı,kek vs icin olanlar ayrı bütceniz nedir.Moulinexin salata makinesi var benim pratik .Sadece ucu yıkanıyor .Mutfak sefi almak istiyorum ama 1500tl den 4000 liraya kadar var.
Blendır mikser ayrı ayrı cok rahat ettim karar veremiyorum.
Nicer dicer diye bir ürünümde var .Cok korkutucu hic kullanamadım .Bi elimi kessem hastanelik olurum.

Salata makineleri ayrı,kek vs icin olanlar ayrı bütceniz nedir.Moulinexin salata makinesi var benim pratik .Sadece ucu yıkanıyor .Mutfak sefi almak istiyorum ama 1500tl den 4000 liraya kadar var.
Blendır mikser ayrı ayrı cok rahat ettim karar veremiyorum.
Nicer dicer diye bir ürünümde var .Cok korkutucu hic kullanamadım .Bi elimi kessem hastanelik olurum.
Mutfak şefim var genelde kek kurabiye hamur tarzı şeylerde kullanıyorum.Benim istediğim yemek yaparken soğanı doğramak yerine iki dakika da doğrayıcıdan geçirip yemeğe başlamak:) o yüzden kurtarıcı ama minik bir alete ihtiyacım var :)

Mutfak şefim var genelde kek kurabiye hamur tarzı şeylerde kullanıyorum.Benim istediğim yemek yaparken soğanı doğramak yerine iki dakika da doğrayıcıdan geçirip yemeğe başlamak:) o yüzden kurtarıcı ama minik bir alete ihtiyacım var :)
Mutfak sefiniz nedir katı hamur yapabiliyormu .

Mutfak sefiniz nedir katı hamur yapabiliyormu .
Karaca benim ki yeni evli sayılırım çeyiz için oradan toplu alışverişim olduğu için mutfak şefini de ordan aldım.Gayet memnunum katı kıvamlı hamurları çok güzel yoğuruyor bakmanızı tavsiye ederim.Bir kaç farklı çeşit var karaca da

X