Doğal taşlar hakkında bilgi verebilecek var mi

Happyyear34

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2019
413
118
Arkadaşlar herkese merhaba. Size bir konuda danışmak istiyorum. Doğal taşlara ilgim oluşmaya başladı. Bu taşlar hakkinda genel bir bilgisi olan var mi? Beni aydinlatabilecek? Takı seklinde birkaç tane doğal taş aldım. Her taş kullanilmiyormus duydugum kadariyla ama ben ametist,pembe kuvars ve Kehribar aldım. Bir de taşlara çok dokunmamak filan gerekiyormus ama benim asıl merak ettigim sorular şunlar;
1) taşlar ev ortamında yani odanizda durunca sizi etkiler mi? Olumsuz yönde mesela?
2) Taşlar insan hayatını etkiler mi? Bunu da merak ettim. Mesela bir insanda davranis sekilleri degistirir mi? Bir noktada tabii değiştirir ama boyle hayati degistirecek kadar etkili mi? Onu merak ettim.
3) Taşlı takıları kullanmak istemedigimiz de nerede saklamaliyiz? Temiz bir yer olmasi gerekiyormus ama tam olarak nereye koymaliyim bilemedim. Bir de ne kadar sürede temizlenmesi gerekiyor onu merak ettim.
Biliyorum çok soru sordum ama inanin merak içindeyim. Bilgisizce yaklaşmak istemiyorum. Bilgi verebilecek olursa çok mutlu olurum. Herkese sağlıklı mutlu günler dilerim.🌸🎈

X