Dizi yorumlamamaması🎬

Sonbahar insanı böyle yapıyor kuzum.
Dikkat et kendine.
Vitamin al bol bol :-)
Ben bugun artık yeter diyerek kpss yi es geçerek temizlik yaptım.
Şimdi adacayimi aldım,
Yasak elmayı izliyorum 😂😂
Oohh mis afiyet olsun naptın izledinmi ya çok duyguluydu demi bebişine kavuşması falan helal len halit dedim bi halta yaradı topik

Oohh mis afiyet olsun naptın izledinmi ya çok duyguluydu demi bebişine kavuşması falan helal len halit dedim bi halta yaradı topik

Sagol kuzum.
İzledim.. Güldüm, sinirlendim, ağladım bir acayip birşey oldum
:KK53: :KK53: :KK53:
Helal ki ne Helal Halit e
Bir halta yaradı sonunda aynen :-)
Diğer bebeği uyuturken söylediği ninni beni kopardı
Masterchef devam mı?

Sagol kuzum.
Masterchef devam mı?
Evet canım şimdi bitirdik onu bugün aldı bizim maviler sonunda açelya gereksizini de potaya soktular şükür farkına vardılar yanlış yerde olduğunu🙄 eda şov yaptı ama ya herkese tak tak geçirdi o da gereksiz ama yine biliyo bişeyler aman şimdi ne izlicem ben benimki de uyudu

Sagol kuzum.
Masterchef devam mı?
Kjzlar tam izlemiyormda arada arada bakiyorm yildizin bebegini karistirdi mi sahika yildizdaki kendi bebegi mi deglmj

Ayy sorma şimdi de başıma bunu sardı bakalım benimki hafta sonu aşure günü yapcam kendi çapımda benim de ilk denemem olcak bakam🙄

Kolay aslında sadece kıvamı tutsun yeter😍
Şekerini sen damak tadına göre ayarlarsın
Geceden nohutu ve kuru fasulyeyi ıslat
Buğdayı önce suda pişir biraz sonra nohutu fasulyeleri at üçü önce bi güzel haşlansınlar şekerini sonra koy . Suyu fazla olmayacak çorba gibi değil ama çok az da koyma çünkü soğuduktan sonra dahada katılaşıyo
Kayısıları, incirleri diğerleri pişince kat onların pişmesi uzun sürmüyo zaten
Hepsi iyice kaynaşınca altını kapatırsın
Bazıları süt koyuyor ama ben sütsüz sevdiğimden koymuyorum süt kokusu baskın olmasın diye. En son üstüne biraz tarçın, nar, dilersen fındık fıstıkda katabilirsin afiyet olsun😋😋

Kolay aslında sadece kıvamı tutsun yeter😍
Şekerini sen damak tadına göre ayarlarsın
Geceden nohutu ve kuru fasulyeyi ıslat
Buğdayı önce suda pişir biraz sonra nohutu fasulyeleri at üçü önce bi güzel haşlansınlar şekerini sonra koy . Suyu fazla olmayacak çorba gibi değil ama çok az da koyma çünkü soğuduktan sonra dahada katılaşıyo
Kayısıları, incirleri diğerleri pişince kat onların pişmesi uzun sürmüyo zaten
Hepsi iyice kaynaşınca altını kapatırsın
Bazıları süt koyuyor ama ben sütsüz sevdiğimden koymuyorum süt kokusu baskın olmasın diye. En son üstüne biraz tarçın, nar, dilersen fındık fıstıkda katabilirsin afiyet olsun😋😋
Burnuma koktu valla, ellerine sağlık kuzum uğraşıp tarif yazmışsın bana teşekkür ederim🙆🏻 Aşure her türlü güzel olur aynen önemli olan kıvamı heves ettim bi döktüriyim de apartmana da dağıtıyım 💃🏻

Burnuma koktu valla, ellerine sağlık kuzum uğraşıp tarif yazmışsın bana teşekkür ederim🙆🏻 Aşure her türlü güzel olur aynen önemli olan kıvamı heves ettim bi döktüriyim de apartmana da dağıtıyım 💃🏻

Teşekkür ederim kuzum rica ederim ne demek🤩😘 senin nefis bir aşure yapacağına eminim🥰 bende yapmak istiyorum uzun zamandır nasip olmadı yapakda dağıtak sevaptır😀

Nurov Nurov Acelyaaaa mııı
Hanı su Mustafa ya cemkıren kız
Vayyy anam vayy
Ben pek ızleyemedım :KK43:
Az soru cozeyım dedım
Yalnız Eda hızlı koşmaya başladı Bakalım neler olacakkk
Suna dan ne haber

Nurov Nurov Acelyaaaa mııı
Hanı su Mustafa ya cemkıren kız
Vayyy anam vayy
Ben pek ızleyemedım :KK43:
Az soru cozeyım dedım
Yalnız Eda hızlı koşmaya başladı Bakalım neler olacakkk
Suna dan ne haber
Yazık mustafayı baya hırpalıyolar heralde odur açelya şu aralarında güzel olan bişey ondan oralarda zaten başka bi sebebi yoktur, yarında güzel gözüküyo fragman bakalım neler olaaar

X