Dizi film yorumlayalım

gecevekedicik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
562
341
Bu konunun altına izlediğimiz filmleri ya da dizileri tartışıyoruz:)) Peki The Handmaid’s Tale izleyen var mı? Blutv de yayınlanan ütobik dizi🤔 ben 3.bölümü bitirdim ama en sonda ki kız neden ameliyat oldu anlayamadım😂 4.bölümü izlemek için sabırsızlanıyorum.. genel olarak harika inceleri olan mütişli dizi.. kısır bi dünyada damızlık kadınların çektiği çileler ve ne kadar aşağılandıkları.. bence o damızlık kadınlar mükemmel derece kraliçeleştirilmeliydi kraliçe arı gibi ama bu arkadaşlar ezmek için kullanmış el bebek gül bebekte bakılsa yine de kadınlar kullanıldığı için tepkiler biraz daha küçük olabilirdi.. ben beğendim izlemem isteyen ya da izleyenlerle dizimizi yorumlayabiliriz ama ben 3.bölümdeyim spoilersiz devam edersek sevinirim.. aklımda tek bir soru o dönemde modern arabalar var vs. Ama neden tüp bebek yok:anneadayı: yani en azından damızlık kadınlar taşıyıcı anne olsalardı bir birleşme yaşanmasaydı.. bilemedim bence eski dönem ise araba olmayacaktı ya da ne bileyim daha bi nostaljik olacaktı her şey kafa karıştırıcı olmuş bazı noktaları:mapus:

X