Deri ve Cilt Hastalıkları Diz ve dirseklerimdeki kaşıntı (resimli)

Eki Görüntüle 2629251 Arkadaşlar diz ve dirseklerimde bir haftadır kaşıntı var vücudumun bazı yerlerinde de kaşıntı ve pıtırcıklar mevcut. Anlayan bilen varsa beni aydınlatabilir mi? Çocuklarımı bırakacak yer bulabilsem hastaneye gidecem bilenler yazsın lütfen.
Sedef hastalığına benziyor. Çok geçmiş olsun. doğal bir nemlendiriciyle bol bol nemlendirin, kimyasal birşey kullanmayın iyi gelmez doğal ve parfümsüz bir nemlendirici olmalı.

Sedef hastalığına benziyor. Çok geçmiş olsun. doğal bir nemlendiriciyle bol bol nemlendirin, kimyasal birşey kullanmayın iyi gelmez doğal ve parfümsüz bir nemlendirici olmalı.
Teşekkür ederim. Bir tane anlımda bir tane yanağımda bir tane de ağzımda çıktı. Sedef böyle yapar mı? Diz dirseklerim hariç diğer yerlerde tek tek bir kaç tane çıktı sadece

İbrahim saraçoğlu doğal kürler diye f...... da bir sayfa var. Resmini atıyosun daha önce geçirenler yardımcı oluyor. Bi bakmistersen. Çok geçmiş olsun

Sedef hastasıyım, sedefe benziyor sanki.
Kaşıntı ve kaşıntıdan sonra pullanma oluyor mu?
Bir dr.un görmesi daha sağlıklı olur sizin için.
Twetterda prof.dr.Nebahat Bulut'un profiline bakın. Sabit twetinin altında #sanalhastane hastagiyle uzman hekimler listesi var, pandemi sürecinde hastaların sorularını yanıtlıyorlar. Oradaki bir cildiye uzmanına sorabilirsiniz.

Egzamaya benziyor. Egzamada özellikle dirsek ve dizlerde oluyor. Stres de tetikleyen şeylerden biri.
Size bir merhem söyleyeyim eczaneden alin eger iyi gelirse egzamadir.
Simdi okudum tek tek çıkıp birleşti demişsin egzama once nokta seklinde pütür pütür çıkıp sonra birleşiyor ve kaşınıyor. Kendimden biliyorum

Sedef hastasıyım, sedefe benziyor sanki.
Kaşıntı ve kaşıntıdan sonra pullanma oluyor mu?
Bir dr.un görmesi daha sağlıklı olur sizin için.
Twetterda prof.dr.Nebahat Bulut'un profiline bakın. Sabit twetinin altında #sanalhastane hastagiyle uzman hekimler listesi var, pandemi sürecinde hastaların sorularını yanıtlıyorlar. Oradaki bir cildiye uzmanına sorabilirsiniz.
Teşekkürler. Sedefe benzetenler oldu. Nasıl hafifletiyorsunuz? Sağlık ocağı doktoru sedefe benzetti ama teşhis koymadı sedefin tedavisi yok diye saçmaladı stres içinde bıraktı beni cildiye doktoruna görün diyip.

Egzamaya benziyor. Egzamada özellikle dirsek ve dizlerde oluyor. Stres de tetikleyen şeylerden biri.
Size bir merhem söyleyeyim eczaneden alin eger iyi gelirse egzamadir.
Simdi okudum tek tek çıkıp birleşti demişsin egzama once nokta seklinde pütür pütür çıkıp sonra birleşiyor ve kaşınıyor. Kendimden biliyorum
Egzama halamda da var. Oda egzamaya benzetti

Egzema sanki. Yine de doktora gidin. Bir seye de alerjiniz olabilir mi sonradan. Mesela benim biber salcasina alerjim var. Ne yediginizi de dusunun. Ama doktora muhakkak gidin. Gecmis olsun.

Cok iyi gelen bir merhem var fiyati da uygun. Onu kullanin 1 haftaya geçer. Onun dışında o bölgelerinizi gunde en az 2 3 kere nemlendirmek gerekiyor. Çünkü hicbir zaman tamamen geçmiyor maalesef
Teşhis koymadan ne ilacı
Belki egzama değil
Sakın ha konu sahibi ilk gidiyorsunuz ne olduğunu öğreniyorsunuz uzman kişilerin önerdiği tedavileri oluyorsunuz
Ok :)

Cok iyi gelen bir merhem var fiyati da uygun. Onu kullanin 1 haftaya geçer. Onun dışında o bölgelerinizi gunde en az 2 3 kere nemlendirmek gerekiyor. Çünkü hicbir zaman tamamen geçmiyor maalesef
Ectopix diye bir krem var bende. Sizin bahsettiğiniz hangisi.

Teşhis koymadan ne ilacı
Belki egzama değil
Sakın ha konu sahibi ilk gidiyorsunuz ne olduğunu öğreniyorsunuz uzman kişilerin önerdiği tedavileri oluyorsunuz
Ok :)
Öyle yapcam zaten şuan panik halindeyim sorduğuma bakmayın. Bebeleri birakabilsem cildiye ye vınn.

Egzema sanki. Yine de doktora gidin. Bir seye de alerjiniz olabilir mi sonradan. Mesela benim biber salcasina alerjim var. Ne yediginizi de dusunun. Ama doktora muhakkak gidin. Gecmis olsun.
Acı sivri biberde çok yedim bu aralar. :KK43:

X