Diyetisyene gitmeden kilo verilir mi?

Mutlu2890

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2019
1.908
1.387
33
Merhabalar.Pek cok diyet uyguladim su ana kadar.Diyetisyene de gittim. Ya verdiklerimi geri aldım ya da veremedim.Su an 80 kiloyum ve boyum 163 cm.Iyi bir diyetisyene gidecek durumda degilim ve devlet hastanesine de gitmek istemiyorum.Hem su aralar tehlikeli hem de çok ilgisizler.En son gittigimdr diyetisyen sandigim kisi hemsireymis bana listeyi o vermisti.Iyi bir diyetisyene de gidecek gücüm yok su anda.
Diyet icin motive de olamıyorum. Rüyalarımda bile tatli goruyorum.Sabah kahvaltiya kosarak kalkıyorum bu aralar.Ama vücudumu da sevmiyorum.
Ne yapabilirim bu aralar?

Merhabalar.Pek cok diyet uyguladim su ana kadar.Diyetisyene de gittim. Ya verdiklerimi geri aldım ya da veremedim.Su an 80 kiloyum ve boyum 163 cm.Iyi bir diyetisyene gidecek durumda degilim ve devlet hastanesine de gitmek istemiyorum.Hem su aralar tehlikeli hem de çok ilgisizler.En son gittigimdr diyetisyen sandigim kisi hemsireymis bana listeyi o vermisti.Iyi bir diyetisyene de gidecek gücüm yok su anda.
Diyet icin motive de olamıyorum. Rüyalarımda bile tatli goruyorum.Sabah kahvaltiya kosarak kalkıyorum bu aralar.Ama vücudumu da sevmiyorum.
Ne yapabilirim bu aralar?
Diyet yerine saglıklı beslenmeyi yaşam şekliniz haline getirip bide spor yaparsanız verirsiniz bende sizinle aynı boydayım 2 yıl önce çok kilo alıp 79 80 kilo olmuştum saglıklı beslenerek ve günlük 1 saat spor ile 6 ayda 13 kilo vermiştim sonra beslenme şeklim aynı devam etti hala da dikkat ediyorum yediklerime ve düzenli kilo vermeye devam etmiştim hamilelikte de şuana kadar sadece 3.5 kilo aldım zaman alsa da dengeli beslenince kilo veriliyor gerçekten. Ben diyet listesine uyamayan biriyim bişey mecburi bir hal alınca psikolojik olarak tersini yapasım geliyor onun için hiç diyet listesi kullanmadım kendime göre bi beslenme şekli oluşturdum ben

Masa başı iş yapıyorum Sıfır hareket. Düzensiz beslenme ne yapacağımı hiç bilmiyorum. 54 kiloyum

Yemene içmene engel olabilecek potansiyelin yoksa diyetisyen de işe yaramaz. Kendini tanıman ve ne istediğini bilmen gerekiyor bir işe başlamadan

Diyetisyene gitmeden kilo vermek için hayatına net olarak sporu sokman gerek ve tabiki kalori hesabı yap internette yapılabiliyor bu gayet kolay günlük alman gereken kalorinin altında kaloride beslendiğinde kilo vermeye baslıyorsun

X