Diyetisyen vakası ....

meleknurdogan

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2017
1.120
567
34
Herkes aynı olacak diye bir şey yok tabii kesinlikle genelleme yapmıyorum 1. 75 boyunda 66kilo ile hamile kaldım toplamda 22 kilo aldım gayet normal fit biriydim ama aldığım kiloları veremedim oturup tavsiyeleri dinlemek yerine diyetisyene gittim bulunduğum yerde sadece bir tane diyetisyen var özel muayenehanesi var oraya gittim ölçüm yaptı bana sen obezsinbu kiloları asla veremezsem dediklerimi yapmazsan dedi sanki 150 kiloyu muşum gibinasıl yani ben obezmiyim 100 kilo bile değilim nasıl o bizi oluyorum dedim onlardan hiçbir farkın yok şu an dedi Ben hayatında kilo sorunu yaşamadım obezlik önceden gelmemi hamile kaldım da mı obez oldum dedim benim bir güzel moralimi bozdun yine de param boşuna gitmesin diye dediklerini uyguladım birkaç ay zaten hiçbir şey yok menüde her şeyi yasak tatlı patates vesaire bütün gün galetayla sütle geçirdim daha çok bünyem bozulduiki güne bir açlık krizlerim oldu dayanamayıp başka şeyler yediğim zamanlar oldu ama genelde uyudum elim ayağım titredi gözüm kararmaya başlıyordu artık öğrendim ki mide ameliyatı olup 50- 60 kilo veren insanları kendi sayfasında yayınlayıp sanki diyetle kilo vermiş gibi gösteriyor tam bir fiyasko insanları aldatıyorlar başka bir şey değil büyük şehirlerde gerçekten bu işi yapan insanlar var hakkı ile ama çok kötü bir tecrübe oldu benim için beni kıskanıp da o tarz yorumlar yaptığını düşünüyorum zaten diyetisyen neredeyse benim de aynı kiloda bana bu yorumları yapacak yine de vardır bir bildiği diyerek sustum ameliyat olup kilo veren adamları tanıyorum bunları Kendi zayıflatıyor Muş gibi tanıtıyor verdiğim para haram olsun hakaretin yediğime mi yanayım kilo veremedime mio kadar zaman aç kaldım ama sırf bana değil birkaç arkadaşım da gitti doğum sonrası onlara da sen obezssin veremezsin gibiyorumlar yapmış zaten normal biri gibi değil değişik değişik konuşuyor kendi kendine gülüyor keşke büyük sehirde olsam dabaşka seçeneklerim olsaydı evde kendi kendime diyet yaptım güle oynaya 10 kilo gitti her şey yedim meyve mi sebze mi ekmeği azalttım sadece sırf bununla bile verdim bir 75 boyunda şuan 77 kiloyum karnım göbeğim yok denecek kadar az korse kullanıyorum çünkü uzun zamandır acaba hala obez miyim.?

Neyi sorguladığını anlamadım şu an .gittiğin doktor yalancı sahtekarın tekiymiş işte .neden hala obez olup olmadığını sorguluyorusun anlayamadım değilsin işte .diyetine devam et .

Kötü bir tecrübe olmuş..
Bende diyetisyene gidiyorum özel.. ama inanılmaz memnunum.. 3. haftam.. 6 kiloya yakın gitti.. 5,700 bunun 5 kilosu yağ

üzüldüm adınıza.. ama neyi sorguluyorsunuz anlayamadım.. 77 kilo olan bir insan obez olamaz zaten :KK51:

X