Diyetisyen Dr.Ayça Kaya 1 Ayda 8 Kilo Zayıflatan Liste

Diyet Sonrası Yeniden Kilo Almamak İçin Bunları Yapın Hanımlar
Beslenme Ve Diyet Uzmanı Gönül Ateşsaçan kalıcı kilo vermenin yollarını sizlerle paylaşıyor;

Sevgili Kadınlar Kulübü üyeleri sizler için açtığımız Kadınlar Kulübü TV'ye video izleme desteklerinizi bekliyoruz.
Diğer videolar için: https://www.kadinlarkulubu.tv/

Merhaba, ben de zayıflamak istiyorum ama 3 günden fazla diyet yapamıyorum :işsiz: ben de başlıyorum bugün, hadi hayırlısı :emir_bebek:

Merhaba kızlar 6 sene önce bu diyeti yapıp 72 kilodan 53 kiloya dusmustum.6 yıldır kilom 53 58 arası değişmekte .bugün 58.8 çıktım ve tekrar bu diyete başlayıp 53 olmak istiyorum.var mi benimle yapacak

Merhaba kızlar 6 sene önce bu diyeti yapıp 72 kilodan 53 kiloya dusmustum.6 yıldır kilom 53 58 arası değişmekte .bugün 58.8 çıktım ve tekrar bu diyete başlayıp 53 olmak istiyorum.var mi benimle yapacak
Hangisini yaptın ve nasıl verdin anlatsana bende 2 ay oldu doğum yapalı diyete başlamayı düşünüyorum

Hangisini yaptın ve nasıl verdin anlatsana bende 2 ay oldu doğum yapalı diyete başlamayı düşünüyorum

1.BESLENME LİSTESİ

SABAH : Bir dilim çavdar ekmeği , bir kibrit kutusu kadar peynir, tere, maydonoz,limon

ÖĞLEN : Bir dilim ekmek, bir tavuk baget veya 3 köfte, 1 kase yoğurt

İKİNDİ : Bir yağsız tost, bir ayran, bir büyük portakal

AKŞAM : Bir kasee çorba veya bir dilim ekmek, 6 kaşık etsiz sebze yemeği,salata,yoğurt

Bunu yaptık.doktorum programında dinlediğimiz ikindi de 8 badem ve 2 ya da 3 kırmızı erik yiyebilirsiniz demişti onları da yiyorduk

Gün aydın kızlar ben bugün başlıyorum insalah. Sonucu yazarım var mi benimle başlayacak olan takip edelim birbirimizi. Başlangıç kilom 66 :KK43:

Merhaba kızlar
Eşim Tombişim:KK1: dedi.Diyet listesine başlıyorum.:KK49::spor:ve sporada.Sizlerden güç aldım.İnşallah incecik olurum.
Benimle beraber yaparmısınız.Motive olmam lazımmm.

:cry::110:Yokmu başlamak isteyen arkadaş birlikde yapalım bıkdım bu kilolardan.anlamadığım vermek bukadar zorken almak neden bukadar kolay.aylarca çabalayıp didinip verdiğim 3 5 kiloyu bırakınca bir hafta 10 günde geri alıyorum artık canımdan bezdim

merhaba arkadaşlar çok fazla mesaj var okuyamadım

1 ayda 8 kilo verdiren liste uygulanabilir geldi bana

bu diyeti uygulayıp kilo veren var mı

şu anda ben de 1 aylık diyet programım var inşallah bundan biraz kilo verirsem bunu da uygulayabilirim

ya da hurmalı yoğurtlu kürü ya da ayran detoksunu

X