Diyet - Zayıflama Serüvenim

Pazartesi kontrol tartımı unuttum malesef kahvaltımı yapınca tartıldım
Cuma: 83
Pazartesi: 83.5
Fark: +500

Kizlar bugünki menum.
Sabah 1dilim ekmek 1 haslama yumurta
1domates 1 salatalik 5zeytin az peynir cay

Ara 1 avuc tuzsuz yer fistigi

Ögle ekmeksiz doner

Aksam omlet 1 dilim ekmek

Spor 30 dakika tempolu yürüyüs

Kizlar bugünki menum.
Sabah 1dilim ekmek 1 haslama yumurta
1domates 1 salatalik 5zeytin az peynir cay

Ara 1 avuc tuzsuz yer fistigi

Ögle ekmeksiz doner

Aksam omlet 1 dilim ekmek

Spor 30 dakika tempolu yürüyüs
Afıyet olsun canım baştan bu kadar azaltma bence menulerini ama cok iyi menü bence oglende salata yoğurt falan olabilirdi

Iyi akşamlar pazartesi menüm
Kahvaltı 9:30
1 buçuk yumurtadan omlet
1 dilim tbe
Domates
1 kk beyqz peynir
Marul
5 zeytin
Cay

Öğle 16:00
7 kasık nohut yemeği
1 tabak domates
Yarım dilim tbe

Akşam 18.30
8 kasık pırasa yemeği
Bol salata

Su 2.5 lt tamamlarım
Spor bildirimimi birazdan yaparım hesaplayıp

Spor bildirimim
35 dk tempolu yürüyüş/koşu
10 dk kondisyon bisiklet
10 dk eliptik
35 mekik+30 squat
30 kol çalıştıran egzersiz onu dk olarak bilmiyorum

Çarşamba menüm
Kahvaltı(saati hatırlamıyorum)
1 kk beyqz peynir
5 zeytin
1 yumurtadan omlet
1 dilim tbe
Domates
Çay

Öğle
1 kase ezogelin çorbası
2 büyük domates
1 kase ev yoğurdu

Ara
1 elma
1 avuç leblebi

Akşam
1 kase ezogelin çorbası
1 kase salata
2 kaşık ev yoğurdu
6-7 kasık kabak yemeği
2 kaşık bulgur pilavı

Su 3 lt
Spor
10 dk kondisyon bisiklet
10 dk eliptik
30 mekik
30 kol çalıştıran egzersiz onu dk olarak bilmiyorum
20 ağırlıklı squat

Cuma menüm
Kahvaltı
1 dilim tbe
Domates
4 zeytin
1 kk beyqz peynir
2 çatal patates kızartması (yine olmadı şekersiz :KK43:)

Aralar
1 mandalina
Yulaf lapasi yapmıştım ama sevmedim yarım elma ve yarım muzu yedim sadece

Akşam
1 küçük kase bulgur pilavı
Bol salata
1 dilim tbe (hem pilav hem ekmek olmadı biliyorum)

Çayla bi tane luppo yedim 🙈😣
Su 2.5 lt tamamlarım
Spor
25 dk tempolu yürüyüş
10 dk kondisyon bisiklet
10 dk eliptik
45 kol çalıştıran egzersiz onu dk olarak bilmiyorum (15 kg agirlikla)
30 mekik
30 squat(agirlikla)

Kuzum ne yaptin ben yine hicbirseyi beceremedim. Birtürlü cocuk fikrini kafamdan atamadim bütün hafta cikolata kurabiye yedim iyice şistim. Kilo vermem lazim. C life diye bur macun var bu ay sadece onu kullanip önümüzdeki ay eger olmazsa arastirma hastanesine gidicem. Bu aradada kilo vermem lazim.

Kuzum ne yaptin ben yine hicbirseyi beceremedim. Birtürlü cocuk fikrini kafamdan atamadim bütün hafta cikolata kurabiye yedim iyice şistim. Kilo vermem lazim. C life diye bur macun var bu ay sadece onu kullanip önümüzdeki ay eger olmazsa arastirma hastanesine gidicem. Bu aradada kilo vermem lazim.
Ben çocuk mevzusunu düşünmüyorum artik cidden ilişkiye girerken bile aklımdaydı hep bu ay artık keyfine ilişki oluyor vala aman hersey olacağına varıyor zaten ben diyetisyen randevusu aldm hanımlar lokaline spora gidiyorum yq orda varmış diyetisyen tahlil istedi bi de bi haftalık yediğimi içtiğimi yazicam bklm nasil bi liste verecek 😉
Macun nerden aldin da yürüyüş falan yapabilir misin aslinda açık havada yürüyüş cok iyi geliyor insan hem moral buluyor hemde yediğine dikkat ediyor vücuduna guzel sinyaller gönder kilo vermem gerek dedgil de kilo veriyorum diye düşün inan psikoloji herseyi etkiliyor ben su an tartida cok bi eksi gormesem bile kursak göbek sindi gibi hissediyorum

Ben çocuk mevzusunu düşünmüyorum artik cidden ilişkiye girerken bile aklımdaydı hep bu ay artık keyfine ilişki oluyor vala aman hersey olacağına varıyor zaten ben diyetisyen randevusu aldm hanımlar lokaline spora gidiyorum yq orda varmış diyetisyen tahlil istedi bi de bi haftalık yediğimi içtiğimi yazicam bklm nasil bi liste verecek 😉
Macun nerden aldin da yürüyüş falan yapabilir misin aslinda açık havada yürüyüş cok iyi geliyor insan hem moral buluyor hemde yediğine dikkat ediyor vücuduna guzel sinyaller gönder kilo vermem gerek dedgil de kilo veriyorum diye düşün inan psikoloji herseyi etkiliyor ben su an tartida cok bi eksi gormesem bile kursak göbek sindi gibi hissediyorum

Benim evde yurüyüş bandim kondisyon bisikletim var. Bende onlari kurdurdum eşime . Epilasyona basladim. Belki diyetisyenede baslarim. Bu ay sadece c life kullanicam.

Benim evde yurüyüş bandim kondisyon bisikletim var. Bende onlari kurdurdum eşime . Epilasyona basladim. Belki diyetisyenede baslarim. Bu ay sadece c life kullanicam.
Yaa çok iyi canım kafanı boşaltmaya çalış spor çok iyi gelecektir eminim lazere mi gidiyon canım

Omiriligim yirtildi. Cok sukur simdi iyiyim. 1 ay hastanede 1 ay evde kalkmadan yattim.oyuzden kilo aldim zaten. Hastaneye yattigim gun 71kg ydum
Yaa Allah korusun canım hareketszlik aldırıyor kilo elbette verirsin bence istersen ama öncelik sağlık elbette gerisi hallolur 😘

X