Diyet yapamayanlar ..Porsiyon küçülterek kilo veren var mı?

Merhaba ben diyet yapamayanlardanim.Yemekte secimlerimi salata ve çorba ağırlıklı beslenerek yapıyorum bir buçuk aydir.Ancak herşeyden yiyorum az yiyorum.Ve buda diyet sayilmiyo sanırım😸Ekmegi azalttım mesela.İse yaradı ve kilo veriyorum.İnsan bı haftada 1 kilo verse bile mutlu oluyor.Dun tartildim 73 kiloyum şuanda .Porsiyon kucultmeye başladığımda ki kilom 76bucuktu .Sizin kilonuz kaç ? Deneyimleriniz neler ?
Merhaba nasıl gidiyor diyetiniz

Valla regli dönemimde dayanamayıp sufle çikolata tarzı şeyler yedim .Ama olsundu amaan bozuldu deyip kendimi salmiyorum bı sonraki öğünde hafif seyler yemeye özen gosteriyorum.Yarin tartilacam bakalım.Paylasirim sonucu .Sizin ki nasıl gidiyor 😸
Ben de adet dönemindeyim. Calisiyorum ayni zamanda. Yemekleri yanımda tasimam gerekiyor ama zorlanıyorum. Bu hafta biraz saldım gibi oldu. Yaz tatilinde daha sıkı şekilde ilerlemek istiyorum. Ben ramazanin ilk günü baslamistim. Onda 76 kiloydum. Ama tam anlamiyla baslamama 4 hafta olacak pazar günü. Su ana kadar 75ten 73.7'ye inebildim sadece.

Ben de adet dönemindeyim. Calisiyorum ayni zamanda. Yemekleri yanımda tasimam gerekiyor ama zorlanıyorum. Bu hafta biraz saldım gibi oldu. Yaz tatilinde daha sıkı şekilde ilerlemek istiyorum. Ben ramazanin ilk günü baslamistim. Onda 76 kiloydum. Ama tam anlamiyla baslamama 4 hafta olacak pazar günü. Su ana kadar 75ten 73.7'ye inebildim sadece.
Buda bı başarıdır.💪🏻Bir de adet dönemi şişkinliği oluyor o sinir bozucu.Yazin zaten çok ağır şeyler yenmiyor .Umarim daha çok kilo verebiliriz🙏🌸

X