diş teli

within

Guru
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2011
687
224
merhaba köpek dişlerimin üstten çıkması ve sivri olmasından dolayı tel takmak istiyorum..dün bir dr ile görüştüm lakin 6 bin +300 dolar dedi şeffaf diş teli için.. maalesef bu rakam benim bütçemi aşıyor.istanbul Anadolu yakasındayım tavsiye edeceğiniz yerler var ise rica edeceğim ve ayrıyeten İstanbul diş hastanesi(özel) ve alpdent fiyatlarının makul olduğunu gördüm gidenler bilenler varsa paylaşırlarsa sevinirim:KK3:

merhaba köpek dişlerimin üstten çıkması ve sivri olmasından dolayı tel takmak istiyorum..dün bir dr ile görüştüm lakin 6 bin +300 dolar dedi şeffaf diş teli için.. maalesef bu rakam benim bütçemi aşıyor.istanbul Anadolu yakasındayım tavsiye edeceğiniz yerler var ise rica edeceğim ve ayrıyeten İstanbul diş hastanesi(özel) ve alpdent fiyatlarının makul olduğunu gördüm gidenler bilenler varsa paylaşırlarsa sevinirim:KK3:
+300 dolar sanırım malzeme parası için?
Fakat malzeme parası zaten fiyatın içinde olur artı olarak verilmez ve 6.000 çok fazla. Gerçi şeffaf daha pahalı olabilir bilmiyorum ama 4.000 e şeffaf taktıran da var..

Anadolu yakasındaysan Kadıköy Caddebostan'da Ortonorm var. Dr. Benan Bey çok ilgili, muayene ücreti de almıyorlar bir fiyat almanı tavsiye ederim :KK39:

X