Gebeliğe Hazırlık Dış gebelik sonrası tekrardan gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

tubaaa ebrar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2020
193
70
Merhaba hanımlar😊 birbirimize umut olalım çünkü umuda çok ihtiyacım var. Dış gebelik yaşadım ve sanki hep öyle olacakmış korkusu var. Gelin birlikte bekleyelim bebişleri ❤️

Amin canım🙏 Yok ilaç tedavisi artı kürtaj oldum😞 4 ay korundum 3 aydır da deniyoruz tekrardan henüz bir şey yok. Sizin peki?
Benim tam bi seruvendi.. beta yukseldikce yukseldi kese gorunmedi.. doktorlar teshis koyamadi, hic belirti vermedi kanama karin agrisi.. en son beta 40 bindeyken laparoskopi oldm tupum alinmadi cok sukur.. :KK43: cok zor bi surec..

Çok fazla yükselmiş ya nasıl anlamadı doktor düzenli mi arttı değerlerin.
Gorunmedi once rahim icinde bi olusum var sagliksiz gebelik die kurtaj oldum, 1 hafta sonra patoloji cikcak ozaman gel beta ver dedi, patoloji cikti mol gebelik degil, beta verdim beta ucmus... hala gorunmuyo kac dr geldi bakti basima cok zor gorduler 1 kere 3-5 sn solda agri oldu diyince baya bi cabalayarak baktilar sonra gorundu.. cok zor bi surec.. bunu atlatinca smdi hep o korku var allah tekrarini yasatmasin dua edelm birbirimize..

Gorunmedi once rahim icinde bi olusum var sagliksiz gebelik die kurtaj oldum, 1 hafta sonra patoloji cikcak ozaman gel beta ver dedi, patoloji cikti mol gebelik degil, beta verdim beta ucmus... hala gorunmuyo kac dr geldi bakti basima cok zor gorduler 1 kere 3-5 sn solda agri oldu diyince baya bi cabalayarak baktilar sonra gorundu.. cok zor bi surec.. bunu atlatinca smdi hep o korku var allah tekrarini yasatmasin dua edelm birbirimize..
Gerçekten çok zor 😣 allahım inşallah bidaha yaşatmasın 🙏 korunmayı bıraktın mı ne zamandır istiyorsun?

Meehabalar bende sizinle beraber bir köşede bekleyeyim. Bende dış gebelik yaşadım 6 ay korundum daha gebelik olmadı aralık ayında ki yumurtlama zamanı gelince değerlendireceğim. İlaç tedavisinden sonra film falanda çektirmedim. Yıl başında hamile olup olöadığım belli olacak inşallah.

Meehabalar bende sizinle beraber bir köşede bekleyeyim. Bende dış gebelik yaşadım 6 ay korundum daha gebelik olmadı aralık ayında ki yumurtlama zamanı gelince değerlendireceğim. İlaç tedavisinden sonra film falanda çektirmedim. Yıl başında hamile olup olöadığım belli olacak inşallah.
Merhaba😊 ben de film çekmedim herhangi bir tedavi de görmedim korunmayı bırakalı bu 3.ayım reglime 3 gün var beklemedeyim. Umarım bu defa sağlıklı gebelik yaşarız 🙏

Merhaba hanımlar😊 birbirimize umut olalım çünkü umuda çok ihtiyacım var. Dış gebelik yaşadım ve sanki hep öyle olacakmış korkusu var. Gelin birlikte bekleyelim bebişleri ❤️
Merhaba ; ben de yaklaşık 7-8 ay önce dış gebelik yaşadım.İlaçla tedavi oldum ve şimdi yeniden hamileyim.henüz 4+4 kese görünmedi.Beta için sürekli gitmek istemiyorum çünkü bu süreç o kadar yordu ki beni.Hala aynı telaş aynı korku var içimde sadece bekliyorum.Yeterince sevinip mutlu olamıyorum bile.

Merhaba ; ben de yaklaşık 7-8 ay önce dış gebelik yaşadım.İlaçla tedavi oldum ve şimdi yeniden hamileyim.henüz 4+4 kese görünmedi.Beta için sürekli gitmek istemiyorum çünkü bu süreç o kadar yordu ki beni.Hala aynı telaş aynı korku var içimde sadece bekliyorum.Yeterince sevinip mutlu olamıyorum bile.
Çok mutlu oldum sizin için inşallah iyi olır

Muhakkak sonucunuzu yazın bize de umut olsun

Merhaba arkadaşlar öncelikle herkese sağlıklı gebelikler diliyorum. 2019 mart ayında dış gebelik geçirdim iki kere ığne oldu değerler düşmeyince. Şimdi yine hamilelik düşünüyorum. Doktorunuz size ne kadar ara verin demişti. Tekrar kontrole gideceğim bu hafta, korku var heyecan var...

inşallah güzel haberler alırsınız bunu tüm kalbimle aynı duyguları aynı üzüntüleri yaşadığım için söylüyorum....

X