Diriliş " Ertuğrul" TRT1

DilaNaz

Körler sağırlar,birbirini ağırlar.
Kayıtlı Üye
12 Mart 2008
2.707
46
Starring: Engin Altan Düzyatan, Kaan Taşaner, Hülya Darcan, Serdar Gökhan, Hakan Vanlı, Didem Balçın, Esra Bilgiç, Hande Subaşı, Burcu Kıratlı, Levent Öktem, Serdar Deniz, Turgut Tunçalp, Mehmet Çevik, Cengiz Coşkun, Cavit Çetin Güner

Güçlü oyuncu kadrosu ile tüm dikkatleri üzerinde toplayan dizi ayrıca kurulan platolar, dekor ve kostümleri ile de Türk dizi tarihinin en büyük prodüksiyonlarından birisi. Yapımını Tekden Film'in, yapımcılığını ve proje tasarımını Mehmet Bozdağ'ın üstlendiği senaryosunu Mehmet Bozdağ ve Atilla Engin'in yazdığı, yönetmenliğini Metin Günay'ın yaptığı Diriliş "Ertuğrul" Dizisi bu akşam 19:55'te TRT1 ekranlarında yayınlanacak. Hem Türk tarihine ışık tutan senaryosu, hem de duygusal ve aksiyon sahneleriyle adından söz ettirecek Diriliş "Ertuğrul" Dizisi'nde Ertuğrul Bey'i Engin Altan Düzyatan canlandırırken, Esra Bilgiç de Halime Hatun rolüyle ona eşlik edecek. Dizide ayrıca Kaan Taşaner, Didem Balçın, Serdar Gökhan, Hülya Darcan, Levent Öktem, Hakan Vanlı, Serdar Deniz, Turgut Tunçalp, Mehmet Çevik, Cavit Çetin Güner, Hande Subaşı ve Osman Soykut gibi güçlü isimler yer alıyor. 30 ana oyuncunun yer alığı dizide yan cast ve yardımcı oyuncu olarak bin üzerinde oyuncu yer aldı.

792413280815120
Allah bir yiğit çıkarır, O'nun sancağı altında tüm alemi birleştirir. Diriliş "ERTUĞRUL"

Son düzenleme:
ilk bölümde birinci olmuş.İNŞALLAH byle devam eder.

Eklentiler

• 10422590_792413280815120_5884021633798211160_n.jpg
    10422590_792413280815120_5884021633798211160_n.jpg
    45,8 KB · Görüntüleme: 131
Son düzenleme:
bu dizide gündoğdunun eşinin ne yapmaya çalıştığını anlayamadım ben
bu kız babasının neden intikamını almak istiyor bu bölümde konusu oldu amcasının kızımı gündoğdunun bu kız acaba

ben internetten takip ediyorum Amcası Gündoğduyu kandırdı ne güzel Süleymanşah ve Ertuğrul defterini dürmüştü, adam yine yırttı

Tapınakçı kalesini tekbirlerle fethetme sahnesi mükemmeldi.
Adamlar yapmış.

Mükemmel bir kurgu. Yapım ekibini oyuncuları ve emeği geçen herkesi tebrik ediyorum

X