Dileğim için okuyacağım dualar

LADY VEGA

İnan yok kimseye savaş açasım
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2017
8.620
34.835
Merhabalar
Benim olmasını istediğim 3 dileğim var Rabb'imden. Dileklerim için okuduğum duaları burada günlük gibi tutmak istedim. Dilekler için sizler ne okudunuz? Bana fikir verirseniz çok sevinirim.

Merhaba,
Burada devam ettiğim bir dua topiği var, iki defa katıldım.
Her ikisinde de içimden geçen bir şeyler vardı ve şükürler olsun ki kabul oldu.
İlki uzun zaman çözülmemiş bir durum idi, çok ilginç bir şekilde neticelendi. İkincisi daha dualar bitmeden oldu. Şükürler olsun. Umarım senin de gönlünden geçenler hayırlı bir zamanda olur.
Tavsiye ederim. 💜

Merhaba,
Burada devam ettiğim bir dua topiği var, iki defa katıldım.
Her ikisinde de içimden geçen bir şeyler vardı ve şükürler olsun ki kabul oldu.
İlki uzun zaman çözülmemiş bir durum idi, çok ilginç bir şekilde neticelendi. İkincisi daha dualar bitmeden oldu. Şükürler olsun. Umarım senin de gönlünden geçenler hayırlı bir zamanda olur.
Tavsiye ederim. 💜
Ben diğer topikleri inceleyemedim hangileri acaba link atma imkanınız var mı?

Dün duhan suresi okudum bugün tekrar fetih okuyacaktım ama kuran okumaya ara vermem gerekti

Duam istediğim şekilde kabul olmadı ama karşıma çok daha farklı kapılar açıldı. Zor bir süreçteyim seçim yapmam ve yoluma seçimim ile devam etmem gerekiyor. Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin
Amin . benimde bi niyetim var ediyorum duami bakalim artik umudu yitirmemek lazim ama bazen güç kalmiyor insanda

Amin . benimde bi niyetim var ediyorum duami bakalim artik umudu yitirmemek lazim ama bazen güç kalmiyor insanda
Hayattan öğrendiğim bişey var ki o da bazen çok istediğimiz şey hakkımızda hayırlısı olmuyor ama biz bunu o an göremiyoruz. Sanki o olduğu anda her derdimize deva bulunacak gibi. Olmuyorsa da takdir böyleymiş demek lazım bir yerde. Sizin de hakkınızda hayırlısı olsun inşallah dua her kapıyı açar bol bol dua edelim bu topik içinde de okumalarınızı yazabilirsiniz bende başlayacağım tekrar zaten

X