DİKKAT DİKKAT bütün kocaelililer baksın !!!

angel_light_angel

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2008
669
80
kızlar merhaba,

seneye haziranda düğünüm olacak. kocaeli'de düğün yeri arıyorum yaklaşık 1 aydır ama doğru dürüst bir yer bulamadım. önerilerinizi bekliyorum.

ben açık bir mekan istiyorum ama bütün önerilere açığım,

hepinizi çok çok öptümmmm ...

sLm canim simdiden Mutluluklar diLerimm Ben aLmanyada yasiyorumm asLen izmitLiyim Bende dugunumu Izmitte yaPtimm Fuar icindee aNti KaPidaa Super Bir yeR isTersen Bir Bakk:enbuyukkk:

canım ben de kınagecemi kocaelinde yaptım. Ama neresi?? Ben değirmenderede yaptım. Sen nerede yapacaksuın. Kocaeli ufak yer sanılıyor ama değil. Gebze de Kocaeli, Karamürsel de Kocaeli... Ve bu iki mesafe arası 1 saat.
Derbent sapancaya yakın biryer...
http://www.derbentotel.com/restorant.html
O civerlarda maşukiye derbentte alabalık tesisleri de var çok kalabalık olmayacaksa alkolsüz menü fiyatları oldukça uygun, ama yemeksiz se mekanı vermiyorlar...

İzmit mmerkezde butür biryer outletin oralarda var, restoran ama sanırım düğünler için organizasyon yapıyorlar...
Ayrıca yemekli ve alkollü olacaksa sahilde balıkçılarvar, oldukça güzel...

Öncelikle kaç kişilik bir düğün olacağını ve yemeklimi yemeksizmi olacağını söylersen daha rahat yardımcı olabilirim.

izmitteyiz ashemez cim. nişanlım merkezde oturuyo . fethiyenin oralarda.

antik kapı ve seka park'ı buldum. bi de mavi düş var. ama mavi düş bayağı tuzlu. çok tuzlu olmayan ama hoş açık br yer bulmak istiyorum. umarım yardımcı olabilirsin. çok öptüm.

içlerinde en uygunu antik kapı olacaktır. Ama ben derbentteki uygulaama oteline de fiyat sormanı öneririm, bence çoook güzel biryer...

içlerinde en uygunu antik kapı olacaktır. Ama ben derbentteki uygulaama oteline de fiyat sormanı öneririm, bence çoook güzel biryer...

kesinlikle!!

ben de kocaeli'de okudum liseyi. kır düğünü tarzında yapmanı öneririm.

Derbent otelini düşün bence yerimseniben

selam ben gölcük melisa düğün salonunda yaptırdım 1600 verdik.içinde kuru pasta yaş pasta meşrubat,50 adet fotograf,çalgısı ve süslenmiş gelin masası,çıkışta maytap falan,ek olarak havaii fişek de yaptırdık 100 ytl de ayrı onun için verdik 1 temmuzda oldu herkez bayıldı düğünüme tavsiye ederim

X