Ders calismak icin bir sebebim yok.Neden?

falwlessone1

Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2023
847
113
Sanırım bipolarim bana engel oluyor.Bende özel bir insan olduğum inancı vardır mesela ve Allahin torpilli kulu gibi davranıyorum.Ne babam çok zengin ne de ben aşırı zekiyim,sadece zekiyim o kadar.Neye güveniyorum o zaman?Hayatı ne zannediyorum?Manik durumum yüzünden mi bu tavırlar?Ne kendime bir hedef belirleyebiliyorum ne de onun için harekete gecbiliyroum.🤐

ne gibi bir özelliğini gördün şimdiye kadar ne başardın mesela özel olacak kadar.mezun senen sanırım. kaç sıralama yaptın
Geçmişte hiç çalışmadan başardığım 1-2 şey var bunların birisi 8.sinifta okulistik denemesinde neredeyse hiç çalışmadan Türkiye 1.si olmam.
Mani durumunun bana extra bir özguven verdiğini düşünüyorum.O yüzden bipolar diyorum.
Sınavda eada 188 k sıralama yaptım yine çalışmadan.Kotu bir sonuç tabii ki ama bana etki etmiyor maalesef

Geçmişte hiç çalışmadan başardığım 1-2 şey var bunların birisi 8.sinifta okulistik denemesinde neredeyse hiç çalışmadan Türkiye 1.si olmam.
Mani durumunun bana extra bir özguven verdiğini düşünüyorum.O yüzden bipolar diyorum.
Sınavda eada 188 k sıralama yaptım yine çalışmadan.Kotu bir sonuç tabii ki ama bana etki etmiyor maalesef
Lütfen artık bu konulara takıntı yapma ve ders çalış.Zeka o kadar önemli bir şey değil çalışmadıktan sonra

X