Lekeler, Çiller Dermapen yaptırdım ama...?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

lilamsi

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2012
736
1.112
26
Kızlar perşembe günü ilk kez dermapen yaptırdım. Hassas bir cildim var. İşlem sonrası cildim normalden daha fazla kızardı ve hâlâ kızarıklığım geçmedi. Birde beyaz uçlu minik minik bir sürü sivilceler çıktı.
İşlemi yapan kadın cildimin soyulacağını söyledi ama hiç de öyle olacak gibi görünmüyor. Daha önce dermapen yaptıranlar, bu anlattıklarım normal mi?

Kızlar perşembe günü ilk kez dermapen yaptırdım. Hassas bir cildim var. İşlem sonrası cildim normalden daha fazla kızardı ve hâlâ kızarıklığım geçmedi. Birde beyaz uçlu minik minik bir sürü sivilceler çıktı.
İşlemi yapan kadın cildimin soyulacağını söyledi ama hiç de öyle olacak gibi görünmüyor. Daha önce dermapen yaptıranlar, bu anlattıklarım normal mi?
Canım merhaba, ben 2. Dermapenimi yaptırdım 1 ay sabret mükemmel ışıl ışıl bir cildin olcak. İlkini yaptırdıktan sonra kalıp gibi güneş kremleriyle gezmeye calış hatta evde bile. Yoğurt gibi nemlendirici sür sivilcelerin 2 haftaya geçer merak etme benimde çyle oldu. Ve şuan bunu yazarken pancar gibiyim❤️

Canım merhaba, ben 2. Dermapenimi yaptırdım 1 ay sabret mükemmel ışıl ışıl bir cildin olcak. İlkini yaptırdıktan sonra kalıp gibi güneş kremleriyle gezmeye calış hatta evde bile. Yoğurt gibi nemlendirici sür sivilcelerin 2 haftaya geçer merak etme benimde çyle oldu. Ve şuan bunu yazarken pancar gibiyim❤️

Teşekkür ediyorum cevabınız için. Evet sivilceler geçti şükür. 2. Seansımı da yaptırdım. Yavaş yavaş düzeliyor cildim. Peki sizde soyulma oluyor mu? Cildinizdeki kızarıklık kaç günde geçiyor?

Teşekkür ediyorum cevabınız için. Evet sivilceler geçti şükür. 2. Seansımı da yaptırdım. Yavaş yavaş düzeliyor cildim. Peki sizde soyulma oluyor mu? Cildinizdeki kızarıklık kaç günde geçiyor?
nasil memnun kaldiniz mi dermapen isleminden

nasil memnun kaldiniz mi dermapen isleminden

3. Seansımı yaptırdım. İnternetten çok araştırdım ilk seanstan sonra bile lekelerinden kurtulan çok insan var ancak bende pek işe yaramadı... yine de bir umur devam edeceğim.. yaptırdığınız yere ve kullanılan serumlara bağlı bence

3. Seansımı yaptırdım. İnternetten çok araştırdım ilk seanstan sonra bile lekelerinden kurtulan çok insan var ancak bende pek işe yaramadı... yine de bir umur devam edeceğim.. yaptırdığınız yere ve kullanılan serumlara bağlı bence
ben lekelerden cok gozenekler icin istiyorum . yaz bitene kadar arastiracagim bakalim

merhaba ,ben de dermapen yaptırmak için araştırma yapıyorum ,çillerim için yapma istiyorum
ist anadolu yakasında otuyrm önerebileceğinz güvenilir bir yer var mı ?

ben dermapen yaptırdım. 1 seans yapılalı 3 gün oldu. yüzüm ilk üç gün çok kızarıktı. 1,5 ve 2 mm ile çalışıldı. delikler var çünkü.. evet acılı bir işlem.. yani mm e göre değişir 0,5 ile yapılırsa acımaz bence.

Merhaba kızlar ben 5seans dermaterepi yaptırdım , hiçte bile faydası olmadı , sivilce izi lekeler aynı şekilde duruyor, çok sıkılıyorum , şimdi dermapen yaptırmayı düşünüyorum , sivilce izlerim , güneş lekelerim gerçekten geçermi , yaptırıp memnun kalanlar varmı ,bir güzellik merkezine gittim , geçeceğüni söyliyorlar ,yaptıranlar varmı

Evet sonuç alanlar da yazabilirse çok güzel olur. Bende yaptırmayı düşünüyorum fakat çok emin değilim. Üç seans dermapen iki seans losyon demişti sanırım 1000 TL diyorlar van da yaşıyorum sizce nasıl fiyat sizler ne kadar verdiniz

Bende kombine olarak yaptırdım 2 seans mezoterapi dermapen bir seans prp dermapen yani toplam 3 seans dermapen yaptırdım.lekelerde bir değişim yok şuan. Bu carsamba tekrar gidicem muane için..ilk seans da çok güzel gelişme oldu pembe pembe duruyor sonra tekrar kahverengiye dönüyor. Şaştım kaldım. :KK64:

Merhaba kızlar. Dermapeni yaptırıp bitti çok şükür deyip memnun kalan var mı? Benim de sivilce lekelerim duruyor kırmızı kırmızı onlar için dermapen yaptır dediler. Anadolu yakasında var mı güvenilir bir yer? Giden, eden, memnun kalan, memnun olmayan varsa lütfen yazın...

Arkadaşlar size dermapen deneyimlerimi anlatayım. Bu kış 5 senas dermapen yaptırdım. 2 senas prp+dermapen idi. Hekim yaptı. Sosyal medya da öncesi sonrası foto lara inanmayın. Neden mi? İşlem yapıldıktan sonra yüz 1 hafta kırmızı oluyor. Sonraki hafta cilt geriliyor. İşte tam bu esnada sonraki foto konuluyor :))) (before - after ) 3 hafta kadar cilt gergin, ve tek renk görünüyor. Bu yüzden çukurlar hafiflemiş görünüyor. Dolayısıyla O günlerde vavvv işe yaradı diyorsunuz. Sonra zaten 2 yada 3 hafta sonra 2. seans için çağırılıyorsunuz. İşe yaradığını düşünüyorsunuz... Ben aralarında 1 ay bıraktım. Çünkü dermapen iğne uzunluğu çok önemli. Yani izler için 1,5 mm den aşağı olamaz. 2 mm yapılırsa araya 1 ay olmalı. Yabancı kaynaklardan da inceledim bu konuyu. Ben dermapen başladım Ekim ayında şuan cildim Eylül ayındakinden farksız ne oldu.... benim 2000 tl param gitti.... :)))) Bu arada özellikle vurguluyorum hekim yaptı. Sorularınız var mı???

Yo farkediyor en azından cildin toparlanıyor ben bugün baktım cidden genç görünüm kazanmış..Ama lekelere hemen faydası olmuyor tabi..ve oda leke yapabiliyor...Ama denemeden kimse bilemez .durumunuz varsa yaptırın deneyin . Cünkü her cilt aynı değil. Kim bilir size iyi gelir belki ah keşke ne güzel olurdu şıp diye silinip gitseler:KK68:

Yüzümü hangi güzellik salonuna göstersem dermapen diyor ticaret için mi yoksa gerçekten faydası olacak mı merak içerisindeyim. Bi araştırmaya koyuldum ama hala net cevabı bulamıyorum. Gerçekten gitmeli mi gitmemeli mi? :işsiz:

Arkadaşlar size dermapen deneyimlerimi anlatayım. Bu kış 5 senas dermapen yaptırdım. 2 senas prp+dermapen idi. Hekim yaptı. Sosyal medya da öncesi sonrası foto lara inanmayın. Neden mi? İşlem yapıldıktan sonra yüz 1 hafta kırmızı oluyor. Sonraki hafta cilt geriliyor. İşte tam bu esnada sonraki foto konuluyor :))) (before - after ) 3 hafta kadar cilt gergin, ve tek renk görünüyor. Bu yüzden çukurlar hafiflemiş görünüyor. Dolayısıyla O günlerde vavvv işe yaradı diyorsunuz. Sonra zaten 2 yada 3 hafta sonra 2. seans için çağırılıyorsunuz. İşe yaradığını düşünüyorsunuz... Ben aralarında 1 ay bıraktım. Çünkü dermapen iğne uzunluğu çok önemli. Yani izler için 1,5 mm den aşağı olamaz. 2 mm yapılırsa araya 1 ay olmalı. Yabancı kaynaklardan da inceledim bu konuyu. Ben dermapen başladım Ekim ayında şuan cildim Eylül ayındakinden farksız ne oldu.... benim 2000 tl param gitti.... :)))) Bu arada özellikle vurguluyorum hekim yaptı. Sorularınız var mı???
Lekelerin gitmedi mi yani :KK43:

Açıklama için çok teşekkürler baya güzel aciklamissiniz. Bende çok arada kaldım bu aydan sonra da yaptırmak riskli biraz sanırım

Lekelerin gitmedi mi yani :KK43:
ne leke gitti, ne skar gitti, ne de sivilce izi gitti nede kırışıklık... anlattığım gibi önce hepsi azalıyor gibi geliyor sonra hepsi aynı şekilde suratıında. hatta bir bayan yazmış daha fena skarlarım büyüdü diye. o yüzden illa da denemek istiyorsanız deneyin ama herkes benim dediğime gelecek. ben 5 defa denedim kızlar.. olsaydı derdim burda mucizeeee... bari sizin paranız gitmesin. Öncesi sonrası fotolara inanamayın. geçen t...n şahin programı izlerken sol yanığında sivilce çukurları gördüm. ışık yansıyınca. aa dedim bu dünyaca ünlü top model bile bunun çaresini bulamadıysa biz ne yapalım ... aynı şey dizi oyuncularında da var. Kızım dizisinde başroldeki kızda acayip filtre var. o daha önce başka dizide oynuyordu yüzn de çukur çok. bazen dizide filtre olmadığı zaman gayet görünüyor. eee kızlar onlar yapamadıysa biz nasıl yapacağız bu işi. sizde bana akıl verin. ben bu ara acnelyse kullanıyorum. araştırın. Bu arada skar ın tek çaresi kök hücre oda 20,000 tl civarında..

Yo farkediyor en azından cildin toparlanıyor ben bugün baktım cidden genç görünüm kazanmış..Ama lekelere hemen faydası olmuyor tabi..ve oda leke yapabiliyor...Ama denemeden kimse bilemez .durumunuz varsa yaptırın deneyin . Cünkü her cilt aynı değil. Kim bilir size iyi gelir belki ah keşke ne güzel olurdu şıp diye silinip gitseler:KK68:
evet fark oluyor ama kısa zamanlı. sonra cilt gerginliği gidip tekrar eski haline dönüyor.

X