Piercing, Hızma Dermal piercing !!!

changing

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2011
5.578
52
bakın bakalım beğenecek misiniz :KK31:
$dermal-piercing-111.jpg $dermal-piercing-19.jpg $dermal-piercing-151.jpg $dermal-piercing-91.jpg

aaa neymıs bu ılk kez goruorum harıka gorunuolar...

canım derinin altına yerleştiriliyormuş, kolay bi işlemmiş ama. titanyum malzemesinden yapılıyormuş,o yüzden sorun çıkarmıyormuş, çıkarınca kapanıyormuş hemen ama. geçen gittiğim güzellik merkezinde kadın bileğine yapmıştı da, isteyene kendisi yapıyormuş. türkiyede yeniymiş zaten bunlar .netten baktım da türk sitelerinde bulamadım zaten.

canım beykoz , paşabahçe'de yapan hanım.eğer düşünürsen sana özelden telefon numarasını vereyim, ben de daha karar aşamasındayım :KK31:

Ben de orada oturuyorum düşündüm düşündüm de bulamadım burada güzellik salonu var mı diye :KK6: Salonun adı ne acaba? :KK24:

Ben de orada oturuyorum düşündüm düşündüm de bulamadım burada güzellik salonu var mı diye :KK6: Salonun adı ne acaba? :KK24:

elgin güzellik salonu diye geçiyor,tam merkezde otobus durağı fln var ya orda köşede, 2. katta. :KK31: oranın sahibi var ferhan hanım,o yapıyor bunu. ben kendisine kalıcı eyeliner yaptırdım çok memnun kaldım, o hanım kendi bileğine yapmıştı bu piercingten .merak edip sordum :KK31:

Dermal Anchor tüm dünyada daha yeni bir uygulama sayılabilir. Burada ben 3-4 yıldır yapıyorum , İstanbul'da ve büyük şehirlerde çok yaygın olmamakla birlikte uygulamayı yapan yerler bulmanız mümkün.

Bunu sorduğum hiç bir yer yapmıyor ya. Nerede yapılıyor ki?

X