derdim yüzümdeki lekeler. sperm iyi geliyormuş bilen varmı???

Igrenc midem kalkti diyenler icin merak ettiklerim var. Sirf igrenc bisi diye cinsellik yasamiyor musunuz sonucta icinize bosaldigi oluyordur eslerinizin. Veyahut cocuklarinizi operkende tiksiniyor musunuz ? Malum o spermler sayesinde cocuk oluyor. Cep telefonlarinizda bile tuvaletten fazla mikrop bariniyor illa mideniz bulanacaksa ona bulansin.

kızlar günaydın,

benim cildim çok problemli lekeli bu benim için çok büyük bir dert. doktora gittim çok krem falan kullandım ama pek bir fayda göremedim. bugünde internetten araştırırken denk geldim sperm çok iyi geliyormuş taze spermle cilde maske yapıp 20 dakika sonra ılık su ile temizleniyormu. epey araştırdım. deneyen ve faydasını gören çok insan var. sonuçta evliyiz ayıp bişey yok. sizlerden deneyen faydasını gören oldumu.
böğğ. pis kokusunu napacaksin :KK53:

Puahahahahah hakaretlere gel
Ekşiden almış gazı gelmiş burda sıkıyor...

Ne kadar abartıldı yaa, sanki kokusu mükemmel bişeymiş gibi tiksinenleri bi yadırgama falan.. Evet temiz ve değerli bi sıvı fakat berbat bir kokusu var.. Katlanabilen sürsün.. Çocuk öpmekle spermi yüzüne sürmek ne alaka ?? Kimse zaten spermin pis, mikrobik birşey olduğunu söylemiyor yada penisin iğrenç bişey olduğunu iddia etmiyor. Sorun nereden çıktığı değil.. Kokusu !
Ekşiden gazı alan buraya çoşmuş.
Çok sevimli bişeyse kendileri sürsünler yüzlerine, sadece kadınlar mı güzel olacak.. Traş olmaktan mayın tarlasına dönmüş suratlarının ilacı o kutsal organlarındaymış meğerse.. Ne güzel işte bol bol sürsünler bedava..

Ekşiden almış gazı gelmiş burda sıkıyor...

Ne kadar abartıldı yaa, sanki kokusu mükemmel bişeymiş gibi tiksinenleri bi yadırgama falan.. Evet temiz ve değerli bi sıvı fakat berbat bir kokusu var.. Katlanabilen sürsün.. Çocuk öpmekle spermi yüzüne sürmek ne alaka ?? Kimse zaten spermin pis, mikrobik birşey olduğunu söylemiyor yada penisin iğrenç bişey olduğunu iddia etmiyor. Sorun nereden çıktığı değil.. Kokusu !
Ekşiden gazı alan buraya çoşmuş.
Çok sevimli bişeyse kendileri sürsünler yüzlerine, sadece kadınlar mı güzel olacak.. Traş olmaktan mayın tarlasına dönmüş suratlarının ilacı o kutsal organlarındaymış meğerse.. Ne güzel işte bol bol sürsünler bedava..
Nerdeyse aaa biz yiyoruz bile diyecekler. Pis kokuyo işte bu inkâr niye.

Spermi falan bilmem ama bildiğim ve kullandığım en iyi leke ve cilt rengi açıcı karbonat. Bir kaşık yoğurtla karıştırıp biraz limon sıkıp yarım saat beklet yüzünde haftada iki üç kez. Limon sıkmayadabilirsin. O değilde erkek olsam karım 'aşkım lazım işte yüzüme sürücem ' falan dese delirdi herhalde derim, güzellik için neler yapıyoz bee:KK8::KK8:

Igrenc midem kalkti diyenler icin merak ettiklerim var. Sirf igrenc bisi diye cinsellik yasamiyor musunuz sonucta icinize bosaldigi oluyordur eslerinizin. Veyahut cocuklarinizi operkende tiksiniyor musunuz ? Malum o spermler sayesinde cocuk oluyor. Cep telefonlarinizda bile tuvaletten fazla mikrop bariniyor illa mideniz bulanacaksa ona bulansin.
Kiz agzina salik ne guzel dedin sen vallahi hayatda o kadar igrenclikler var ki kendi esinizin speriminden tiksinmekde ne demekdir ki .
Bak canim kozmetik urunlerin 100
90 faizinde sperim var ha insan ha hayvan yani anlayacaginiz kendi esimiz helelimizdir ondan birsey olmaz

Çocuğunuzu öperken tiksiniyormusunuz o çocuk spermden oluyor diyerek ultra saçmalayan arkadaş tebrikler vallahi!!!!
+10000000
Gübre de de çiçek yetişiyor ama,çiçeğin ana maddesi işte aaşşşkııııım,bir çuval taze gübre getirmiş bana,çookk tatlış yaaa diyen olacağını sanmıyorum...:KK70::KK70:

X