Onkoloji - Kanser ve Türevleri Damar kanseri (epiteloid hemanjiotelyama)

Cok uzuldum bende okuyunca gece gece aglamaktan alikoyamadim kendimi.. allah rahmet eylesin..

rabbim yardımcın olsun inş. kısa bir zamanda sağlığına kavuşursun dualar seninle olsun

uzun zamandır girmemiş klube acaba sağlık durumu nasıl merak ediyorum inş. iyidir :KK17:

VEFAT ETMİŞ YORUMLARDA GÖRDÜM ALLAH MEKANINI CENNET EYLESİN :KK43:

Allahım sen günahlarını bağısla arkaşın mekanı cennet olsun inşallah :KK43:

Hiç tanımasam da daha önceden konuyu okumuştum, aklıma düştün bugün, Allah rahmet eylesin, mekanın cennet olsun

Mune Mune üye foruma girmese bile belli aralıklarla profili aktif oluyor mu kendi kendine ? Yani bu üye için öldü yazmış birileri ama ben bir defa öldü denilen tarihten sonra aktif olduğunu gördüm Bide şimdi yenilerde görülmüş yazıyor profilinde.
Merak ettim , nasıl oluyor bu ?

Mune Mune üye foruma girmese bile belli aralıklarla profili aktif oluyor mu kendi kendine ? Yani bu üye için öldü yazmış birileri ama ben bir defa öldü denilen tarihten sonra aktif olduğunu gördüm Bide şimdi yenilerde görülmüş yazıyor profilinde.
Merak ettim , nasıl oluyor bu ?
Hayatım ailelerinden herhangi bir talep gelmediği müddetçe vefat eden üyelerimizin profillerini kapatmıyoruz, üyelik iptali yapılmıyor bir nevi anılarına saygı gibi düşünün.
Üyelik vefatından sonra aktif görülmüşse belki abla, kardeş, annesi biliyordur şifresini ya da çoğu üye kullanıcı adını ve şifresini otomatik girişe ayarlıyor, kullandığı cihazda Kadınlar Kulübü sekmesine tıkladığınız anda kullanıcı adı şifresi sormadan giriş yapılabiliyor, eğer öyleyse yakınlarından biri girip yazdıklarını okumuştur, ki kuvvetle muhtemel böyle bir şey oldu.

ah elizzsa bir an yaşadığını sandım gece gece aklıma düştün yine kızımın farkında olmadan isim annesi.. mekanın cennet olsun emanetin evladın hep iyi insanlarla karşılaşson inşallah

X