Dalin Kokulu Parfüm

Mascara

like a chalk outline
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2009
18.527
3.908
Dalin Kokusunu sevmeyen yoktur sanırım
Bende yeni keşfettiğim gerçekten daline çok benzeyen bir parfümü paylaşmak istedim. İsmi Givenchy Dahlia Noir Edp

dahlia_noir_edp_1024x1024.jpg

Anladım canım. Beğendiysen eğer sorun yok. Güle güle kullan, mis gibi kok :KK36:.
çok beğendim ama daha tamamen sıkıp deneme fırsatım olmadı. bileğimde denedim sadece :) dışarı çıkarken tam anlamıyla sıkıp çevremdekilere sorarım.. onlar alıyorsa kokuyu yedeklerim bile :) ama kokmuyorsa almanın anlamı yok.

çok beğendim ama daha tamamen sıkıp deneme fırsatım olmadı. bileğimde denedim sadece :) dışarı çıkarken tam anlamıyla sıkıp çevremdekilere sorarım.. onlar alıyorsa kokuyu yedeklerim bile :) ama kokmuyorsa almanın anlamı yok.
Aynen katılıyorum canım. Kokmayan parfümü kullanmanın anlamı yok :KK48:.

biraz uğraşsak benzetebiliriz :halay:
ama bu dediğimi bir kokla ne dediğimi anlayacaksın. direk dalin kokusu
canım ben givenchy dahlia noiri biliyorum ama ben ondan cidden koku almamıştım ya neredeyse. böyle toprak gibi kokuyordu sanki ten gibi çok hafif silik bir kokusu vardı diye aklımda kalmış tabi 2 sene önce falan denemiştim... bi ara tekrar deneyeyim.

kızlar avon'da da var aynı tarz koku. soft musk adı da. yani ben dalin kokusuna benzetiyorum. he kullanabiliyor muyum? hayır. avona alerjim var :KK70:

Ben internete guvenemiyorum.. bu kadar ucuz olmasi ya fake ya da eski tarihli olmasindsn oluyormus.. siz nerden aliyorsunuz parfumleri :)
ben orijinal olduğuna inandığım her yerden alıyorum. bir iki defa dışında bir sorunla karşılaşmadım. internetten de alıyorum yani.
Birde şöyle bir durum var. Bu tarz setlerin sahtesini yapamıyorlar. Ben set halinde almayı çok severim ve böyle bir durumla hiç karşılaşmadım.

Merhabalar :
Dalin Kokusuna Bayılıyorum Kolonyası çabuk uçuyor kokusu güzel ama parfümü Var mı bildiğiniz Avon soft musk aldım ilk başta aşık oldum böyle bir koku yok buram buram dalin kokuyo sobra 10 dakikaya kalmadı kokusu çok tuhaf olmaya başladı çiçek gibi oldu Şu an merak Ettiğim givency Daahlia noir internetten Göz kararı alıpta pişmanda olmak istemiyorum her yere sordum açık parfümcülerde bulamadılar aranızda bilen kullanan varsa Dalin kokusu Çok Seviniriiim 😊

X