Cüzdan Duası - Bereket için

Tam anlamadım ben çıktısını alıp sela okunurken üzerinden mi geçiyoruz ve niyeti nasıl yapıyoruz ?

Ramazandamı yapıyoruz kaçırdım sanırım :KK51:

Tam anlamadım ben çıktısını alıp sela okunurken üzerinden mi geçiyoruz ve niyeti nasıl yapıyoruz ?

Ramazandamı yapıyoruz kaçırdım sanırım :KK51:
Aynen canım ramazan ayının son cumasi ezanla sela arasında ben sadece okinusunu kendim elimle yazdım 3 cuzdanim vardı üçüne de koydum eşimle babamada yaptım

Merhaba yarın günlerden perşembe arefe günü , cuma günü de ramazan bayramı biz bu duayi ne zaman yapacaz
Yarın yani arefe günü selayla ezan arasında yapsam olur mu

Kaçırmışım bidahakine inşallah sagol cevap için hikmetini görürsen yaz olurmu :)
Canım böyle yazmıştın geç oluyor ama yazayım yinede şükürler olsun hiç parasız kalmadım hem cüzdanıma hemde altınımı kattığım cüzdan vardı ona da katılmıştım şükürler olsun YÜCE RABBİM E bereketlendi ikiside birikimde yaptım çok şükür herkese tavsiýe ederim bu yıl galiba geç kalmışım çok üzüldüm kaçırdım diye

Canım böyle yazmıştın geç oluyor ama yazayım yinede şükürler olsun hiç parasız kalmadım hem cüzdanıma hemde altınımı kattığım cüzdan vardı ona da katılmıştım şükürler olsun YÜCE RABBİM E bereketlendi ikiside birikimde yaptım çok şükür herkese tavsiýe ederim bu yıl galiba geç kalmışım çok üzüldüm kaçırdım diye
bu sene bayramın ilk günü olan bu cuma yapacağız değilmi ayın 15.i

Benim anladığım Ramazan’ın son cuması geçen hafta cuma oluyodu. Ben o gün yaptım

X