Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Kaptanlarım tartı fotoğraf bildirimlerinde tespit ettiğimiz herhangi bir hata yok bilgilerinize 💕
Ellerine sağlık ve Zipzip- Zipzip- kaptanımın da elbette. :KK200:

Sevgili kaptanlarım sonuç listeleri hazırdır kilo vermek için gayret eden herkesi ve bu yolda özveri ile emek veren sizleri tebrik ederim iyi haftasonları diliyorum 🥰
Ellerine sağlık. :KK200:

Eline sağlık kaptanım ♥️
10.takımdaydı sıra gerçi kapanış mı yapayım dedin :))

Rica ederim sevgili kaptanlarım ❤️ Sonuç listesinin 10. Takımda olduğunu biliyordum sağolsun moni kaptanım müsait olmadığım bi hafta yerime hazırlamıştı. sonuç listelerinin hazır olmadığını görünce kendisinin müsait olmadığını düşünüp hazırlamak istedim
742. etap sonuç listesi hazırlama sırası aslında 9. takımdaydı. Takımın kapatılacağı kesinleşince geçen hafta sıralamayı revize etmiştim. Etmesem de olurmuş. :ıslık:

Ellerine sağlık çok teşekkür ederim.💞2 Haftadır tatildeyim, devamlı bilgisayardan Kadınlar Kulübüne girdiğim için telefondan zorlanıyorum. Net sıkıntısı üstüne belim de tutulunca kalakaldım kaptanım.
Geçmiş olsun. :nazar::KK200:

Ellerine sağlık ve Zipzip- Zipzip- kaptanımın da elbette. :KK200:

Ellerine sağlık. :KK200:

742. etap sonuç listesi hazırlama sırası aslında 9. takımdaydı. Takımın kapatılacağı kesinleşince geçen hafta sıralamayı revize etmiştim. Etmesem de olurmuş. :ıslık:

Geçmiş olsun. :nazar::KK200:
Rica ederim kaptanım ❤️
Ben de size yazacaktım bu konuda revize etmiştiniz 🙈 buralardayım yardıma ihtiyacınız olursa tüm kaptanlarıma destek olmaya çalışırım inşallah

Sevgili arkadaşlar,

742. etap sonuç listelerinde 4. takım haricinde hatalı bildirim yoktur. Bilginize.
Herkese iyi Pazarlar. :KK200:

_________

A Arrietty_ kaptanım etap bildiriminizde yer alan bilgiye göre;

Lady Tenar (56/55.7/0.3/%0.036) eski Kullanici ismi Alys. 727. Etapda 56kg ile mezun olan üye geri döndü. Yuzdesi 15 e bolundu. B.K 03.09.21 H.K 53​

Mezun olduktan sonra yarışmaya dönen üyeler "yeni üye" gibi işleme tabi tutuluyor.
Siz sanırım ekstrem durum için olan açıklamayı baz aldınız. Kilo farkını neden böldüğünüzü ben anlayamadım.

Sevgili arkadaşlar,

742. etap sonuç listelerinde 4. takım haricinde hatalı bildirim yoktur. Bilginize.

_________

Lady Tenar (56/55.7/0.3/%0.036) eski Kullanici ismi Alys. 727. Etapda 56kg ile mezun olan üye geri döndü. Yuzdesi 15 e bolundu. B.K 03.09.21 H.K 53​

Mezun olduktan sonra yarışmaya dönen üyeler "yeni üye" gibi işleme tabi tutuluyor.
Siz sanırım ekstrem durum için olan açıklamayı baz aldınız. Kilo farkını neden böldüğünüzü ben anlayamadım.
Buna ben cevap versem daha iyi olacak 🤭
15 e bolmesini ben söyledim cunku mezuniyet kilosunun altinda daha 6 ayi dolmadigi icin yeni uye gibi islem yapamiyoruz 🤗
A Arrietty_ kaptanım not olarak yazmayi unutmus mezuniyet kilosunun altinda diye

Buna ben cevap versem daha iyi olacak 🤭
15 e bolmesini ben söyledim cunku mezuniyet kilosunun altinda daha 6 ayi dolmadigi icin yeni uye gibi islem yapamiyoruz 🤗
A Arrietty_ kaptanım not olarak yazmayi unutmus mezuniyet kilosunun altinda diye

Teşekkür ederim kaptanım. :KK200:
Hiç aklıma bile gelmedi kilo karşılaştırması yapmak. Eskiden olsa şöyle bir düşünürdüm. Artık düşünemiyorum vallahi.

E-ee ne zaman kapatıyoruz? :KK70: Ya da şöyle sorayım, beni ne zaman emekli ediyorsunuz? Zaten maaş veren de olmadığı için ikramiyem falan da yok. Tertemiz giderim yani. :KK55:

Sevgili arkadaşlar,

_________

A Arrietty_ kaptanım rahatsızlık verdim. Yazdığım mesaj iptal oldu.
Zipzip- Zipzip- kaptanım verdi cevabı.

Aldım cevabı oturdum aşağıya. :KK70: Denetçi kaptanların ilk görevi beni denetlemek. :KK70:

Teşekkür ederim kaptanım. :KK200:
Hiç aklıma bile gelmedi kilo karşılaştırması yapmak. Eskiden olsa şöyle bir düşünürdüm. Artık düşünemiyorum vallahi.

E-ee ne zaman kapatıyoruz? :KK70: Ya da şöyle sorayım, beni ne zaman emekli ediyorsunuz? Zaten maaş veren de olmadığı için ikramiyem falan da yok. Tertemiz giderim yani. :KK55:
Takimlar böyle devam ederse emeklilik yakindir kaptanim😅😅

Yeni üye alımını durdursak mı kaptanlarım? Var olanları zayıflatıp dükkanı kapatıp gitsek mi? Ya da ne bileyim bir bitiş tarihi belirleyip, örneğin bu yılın sonuna kadar devam edip 31 Aralıkta mı kapatsak?

Ben kendi adıma yadırgıyorum. On dört yıldır ilk defa bu kadar az sayıda yarışmacımız var. Takım sayısını azalttık azaltmasına da bütün takımlarda yüksek sayılı yarışmacı olsa güzel olurdu. Ama olamıyor maalesef.

Hayat koşulları çok değişti. Herkes kaygılı, herkes telaşlı. Salgından mı başlasak, iklim krizinden mi, bitmeyen felaketlerden mi, akıl almaz pahalılıktan mı yoksa ali cengiz oyunlarından mı.. Bunca absürd konunun bir arada olduğu zamanlarda insanların konsantre olmasını beklemiyorum zaten.

Ne düşünüyorsunuz, merak ediyorum açıkçası. Ne yapalım, önerisi olan var mı?

Yeni üye alımını durdursak mı kaptanlarım? Var olanları zayıflatıp dükkanı kapatıp gitsek mi? Ya da ne bileyim bir bitiş tarihi belirleyip, örneğin bu yılın sonuna kadar devam edip 31 Aralıkta mı kapatsak?

Ben kendi adıma yadırgıyorum. On dört yıldır ilk defa bu kadar az sayıda yarışmacımız var. Takım sayısını azalttık azaltmasına da bütün takımlarda yüksek sayılı yarışmacı olsa güzel olurdu. Ama olamıyor maalesef.

Hayat koşulları çok değişti. Herkes kaygılı, herkes telaşlı. Salgından mı başlasak, iklim krizinden mi, bitmeyen felaketlerden mi, akıl almaz pahalılıktan mı yoksa ali cengiz oyunlarından mı.. Bunca absürd konunun bir arada olduğu zamanlarda insanların konsantre olmasını beklemiyorum zaten.

Ben kendi adima cevap vereyim (baska kimin adina cevap vereceksem 🙄)
Saglik calisani olup ,2 cocuk,okul sonrasi aktiviteler,ev isi Vs derken su ara daha zor yetisiyorum.
Boyle olunca vicdan azabida cekiyorum,takimda pek aktif olamiyorum diye.
Keske eski kaptanlar gelip ben yaparim 4.takim kaptanligini deseler diye bekliyorum 🙄

Son düzenleme:

Sevgili kaptanım ben 9. Takımın motivasyon düşüklüğünde fazlasıyla sorumluluk hissettim galiba tüm takımlarda durum aynı burda birçok kişiye özveri ile destek olunuyor gerçekten kolay bir sorumluluk değil umarım devam eder takımlar fakat dediğiniz gibi gereken verim alınamayınca da devam etmek içten gelmiyor

Ben de bir süredir bu konuyu düşünüp duruyorum Püsküütümm. Öyle yoğun ki her şey takımın gidişatından da çok belli oluyor bu maalesef. Bu konuda bende seninle aynı fikirdeyim. Zayıflama yarışması değil de zayıflama grupları olarak da devam edebiliriz.

Ben kendi adima cevap vereyim (baska kimin adina cevap vereceksem 🙄)
Saglik calisani olup ,2 cocuk,okul sonrasi aktiviteler,ev isi Vs derken su ara daha zor yetisiyorum.
Boyle olunca vicdan azabida cekiyorum,takimda pek aktif olamiyorum diye.
Keske eski kaptanlar gelip ben yaparim 4.takim kaptanligini deseler diye bekliyorum 🙄

Bir sağlık çalışanı olarak ben de aynen katılıyorum kaptanım sana. Resmen başımı kaşıyacak vaktim yok maalesef.

Günler sonra dönmemden vaziyetim anlaşılmıştır herhalde :KK43:
seaBahAR seaBahAR kaptanım bencede yeni üye almayalım takımdaki sorumluluklarını yerine getiremediğimde resmen kendimi mutsuz hissediyorum ve şuan öngörmediğim şekilde takımda üye sayım arttı 30 35 kişiyiz sanırım 🤦🏻‍♀️ yetişemedikce bireysel takip edemekce olmuyor.
Mevcut listelerimizi bitirip yeni üye eklemeden kapatalım derim😔

X