Cowgirl pozisyonunda vajinal orgazm yasayabiliyormusunuz

secondsweetwoman

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2024
48
2
36
Esimin penisi biraz ince. Sanirim buyuzden sorun yasiyorum .Internette biraz araştırdım. Cowgirl pozisyonunu oneriyorlar. Bu pozisyonda eşim ile vajinal haz yasamam mumkun olurmu . Tecrubeli hanimlardan yorumlarini ricaediyorum

Deneyeceğim. Fakat bunu esimle paylasmadan tecrubeli olan arkadaslardan yorum istiyorum . Ince penisle ise yaramazmi acaba diye dusunuyorum

Esimin penisi biraz ince. Sanirim buyuzden sorun yasiyorum .Internette biraz araştırdım. Cowgirl pozisyonunu oneriyorlar. Bu pozisyonda eşim ile vajinal haz yasamam mumkun olurmu . Tecrubeli hanimlardan yorumlarini ricaediyorum
Anacim ne bilek. Yasayip sen bize haber ver oldum olmadim diye😐

Çok kişisel bir soru, çok anlık. Bazen hiç olmaz dediğin pozisyonlarda birden oluyor, bazen ne yaparsan yap olmuyor 😅

Şahsi fikrim vajina girişinin daha dar olacağı pozisyonlar daha mantıklı.
Hangisi oluyo o . 😂 nasil basaricam . Benimde hic tecrubem yok ki . Internette bilgide yok . Kalcani iyi hareket ettir diyolar da . Ya olmazsa ondan korkuyorum .

Denemeden bilemezsin.Deneyin hangisi hoşunuza giderse onunla devam edersiniz

Denicemde. Nasil yapmam gerekiyo . Mesela sirtimi geriyemi atmaliyim . Yoksa ellerimle onun gogsune dokunarakmi yapmaliyim . Duz durupmu hareket etmeliyim . Bude kesin cozummu acaba bu pozisyon . Yine uzulmekten korkuyorum .

Deneyeceğim. Fakat bunu esimle paylasmadan tecrubeli olan arkadaslardan yorum istiyorum . Ince penisle ise yaramazmi acaba diye dusunuyorum
Kime göre ince?
Başkasının orgazm olduğu pozisyon sizin bedeninizi ilgilendirmemeli. Eşinizin kullanımı sınırlı sayıda değil ya git dene istediğini. Biz nerden bilelim?

X