Sivilceli Ciltler Countractubex ile akne çukurlarımı neredeyse %70 azalttım

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Arkadaşlar ben zamanında sivilcelerimden çok çektim roaccutane kullandım 4-5 sene oldu biteli çok şükür sadece özel günlerimde 3-4 tane sivilcem çıkıyor

Ama gel gelelim çukurlar sinirimi bozmaya başladı aynaya bakmak istemiyorum sanki herkes çukurlarıma bakıyor gibi geliyordu yolunda giden bir ilişkim var erkek arkadaşım sorun etmiyor ama ben bu şekilde evlenmek istemediğimi biliyorum

Ne mi yaptım ?

Her şeyi denedim ama lazere bir türlü cesaret edemedim yüzüm yansa nasıl gizlerim falan diyordum annem ameliyat oldu karnındaki iz için doktor countractubex verdi bende huydur ilaçların prospektüsünü okurum eğer oklüzyon ile uygulanırsa en az 6 aylık bir kullanımla akne skarlarına bile iyi geldiği yazıyordu birden nasılsa bir krem denemekte fayda var dedim bu arada beyaz komedonlarımda da geri dönüş olmaya başlamıştı aynen şunu yaptım

Aktartan kabak kesesi aldım haftada bir kere banyoda mutlaka yüzümü bu kese ile keseledim sonuçta kabuk bağlamış yaralarda daha çok etki ediyor diye düşündüm ve cildime biraz hasar verdim

ardından bactroban %2 lik antibiyotik krem sürdüm sadece komedonların olduğu yere

sonra keseden dolayı pembeleşen akne çukurlarıma önce bezelye tanesinin yarısı kadar olan countractubexi bir yanağıma yedirdim masaj yaparak diğer yanağımada aynı işlemi yaptım

Daha sonra ince bir tabaka şeklinde yanaklarıma tekrar countractubex sürdüm ve üzerini streç filmle kapattım uyudum bunu aksatmadan hep yaptım

İnanır mısınız 2,5 ay oldu ve herkes yüzümdeki değişikliği soruyor o çukurlukların derinlikleri o kadar azaldı ki cilt tonum bile değişti 3,5 ay daha yapıp kışın 3 seans kimyasal peeling yaptırırsam kesinlikle bebek gibi bir cildim olacağına inanıyorum
HERKESE ÖNERİRİM
RESİM EKLEYEBİLİRSEM EKLEYECEĞİM
Sağ ve sol yanak resimlerim
https://imageshack.com/i/ncepl1j
https://imageshack.com/i/mry0lxj

Görmen için alıntı yapmak zorunda kaldım :))) bu arada yüzünde değişşillikte çok güzel olmuşş

Kızlar 2 hafta sonra paylaşcaktım ama şimdi paylaşim dedim
Artık skarlarımın içi dolmaya başladığından kırmızı kırmızı oldular ve daha iyiye gidiyorlar
Benim amacım %100 bir iyileşme sağlamak değil kışa kadar en iyisini yapmak kışın fraksiyonel lazer ya da kimyasal peeling yaptırmayı planlıyorum
İşte cildimin son hali $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1404827286.484923.jpg
Bu sizle paylaştığım değişimle karşılaştırması $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1404827326.557989.jpg
bu da diğer yanağım
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1404827354.712098.jpg

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu arada acnelyse kullanacağım demiştim ancak 15 gün sonra sevgilim gelecek o yüzden yüzümde bir soyulma olmasını istemedim

Bugün aktardan otacının lavantalı ve kükürtlü sabununu aldım elimde clinique markasının 7 gün boyunca uygulanabilen peelingi var

Öncelikle yüzümü lavanta sabunu ile yıkayacağım 5 dakika yüzümde bekletip durulayacağım

Daha sonra clinique nin peelingini yapacağım

Sonrasında kükürtlü sabunla yüzümü yıkayıp yine bi 10 dakika bekletip durulayacağım

Akşamları countractubex e devam edeceğim

Kızlar gerçekten çukurlarım doldu yemin ederim ki

Kırmızılaştı içleri buda orada artık kan toplandığını gösterir yani cilt kendini tamir ediyor

Çok mutluyum sabredince oluyormuş

3 ay olmuştur 3 aydır bir gün dahi aksatmadım annem kızdı ablam kızdı saçmalıyosun yüzündeki saçma sapan streci çıkar falan dediler vazgeçmedim inatla yaptım şimdi onlarda şaşırıyor yüzüm aydınlanmaya başladı

Haziranda düğünüm olacak

Kışın lazer ya da kimyasal peeling yaptırırkende countractubex e devam edeceğim gerçekten benim mucizem oldu

Bende bugün aldum bu akşam kullanmaya başlıycam.Hani yüzümüze sürdükten sonra streç film sardım uyudum derken o şekilde sabaha kadar mı beklettin yoksa bi kaç saat mı kaldı sadece? Her seferinde streç film mi sarıcağız?

Bende bugün aldum bu akşam kullanmaya başlıycam.Hani yüzümüze sürdükten sonra streç film sardım uyudum derken o şekilde sabaha kadar mı beklettin yoksa bi kaç saat mı kaldı sadece? Her seferinde streç film mi sarıcağız?

Öyle uyudum canım her gün her gece yaptım hatta şuan yüzümde streç film var :)) öyle tüm yüzüme değil sadece yanak bölgemde var zaten ilaç filmi oraya yapıştırıyor

Cildin yağlıysa kükürtlü sabun tavsiye ederim zira benimde yağlıya dönük karma cildim var

Kükürtlü sabunu öncedende kullanmıştım bugünde aldım yağlanmaya birebir

Unutma yüzünü keselersen daha iyi sonuç alırsın

Zaten ne şekilde kullandığımı yazmıştım

İlk başlarda Çok kaşınacak ama katlan ben 3 aydır bıkmadan kullandım bir 3 ay daha sabredeceğim

Sormak istediğin bir şey varsa online ım :)(

Evet fotolarını gördüm baya baya düzelmiş..ama ben acneylse kullanıyorum acaba sorun olur mu contractubex i?

Turkuaz cildinin 15 günde bir resmini çek karşılaştır yoksa her gün aynaya baktığından iyileşmiyor gibi gelir

Yok olmaz bende kullanacaktım ama erkek arkadaşım gelecek yüzümde soyulma falan olmasını istemedim

Gece countractubex gündüzleri acnelyse kullan bakalım

O zaman keseleme hiç gerek yok

Cevap yazılan yerden yapılıyor kamera işareti var orada ya da kütüphaneden seçeceksen kamera işAretinin yanındaki simgeyr basmalısın

ben daha önce countractubexi aylarca kullandım evet geçiyor gibi oluyor ama bıraktıgınızda eski haline geri dönüyor boşa ugraşmıştım en azından bende böle oldu.şimdi hiç umudum yok ama intracell denilen yöntemi araştırıyorum.

ben daha önce countractubexi aylarca kullandım evet geçiyor gibi oluyor ama bıraktıgınızda eski haline geri dönüyor boşa ugraşmıştım en azından bende böle oldu.şimdi hiç umudum yok ama intracell denilen yöntemi araştırıyorum.

Ne kadar süre kullandın ? 6 ayı tamamladın mı ?

Kimyasal peeling evde 2-3 defa yaptım ve tca da yaptırdm 1 defa doktorda ama pek bi etkisini görmedim sankı cildimde daha cok iz kaldı gibi geldi bende yaptırmadım bide.Cildimde leke var bide gözenek var ben belki bu kullandıgın ikaç banada yara diye düşündüm.

X