Çöpü karistirip bebegimin yuzune dokundu

Daha onceki konunuza da yorum yaptim da disari cikmayin artik siz cunku belli ki bebegi koruyamiyorsunuz. Zaten korusaniz bile herun hergun disarda ne isiniz var ya. Gercekten sokaklarda heba olup gidecek bebek yazik biraz evde mi otursaniz artik bu ne canim yazik gunah. Herkes cocuk buyutuyor 5 yasindaki diger cocugu bahane ediyorsunuz bence disariyi seven sizsiniz bebegi elletip elletip geliyorsunuz insallah basina birsey gelmez o bebegin gezecegim diye.

Herkesin tükürdüğünü burnunun sümüğünü silip attığı çöpü çıplak eliyle karistirip o elini de benim kıyamadığım bebegimin yüzüne vurursa derim.hadi ordan sensin hadsiz
Kendini derhal bir psikolog kliniğine at.
Konuların da, kendin de bir garip.
Eşinin baskısından kafa gidirik.

Sen cocuk dogurursan veya cocugun varsa evinde otur.ben elin sınır bilmezleri yüzünden cocugumu apartman katına hapsedemem.
Daha onceki konunuza da yorum yaptim da disari cikmayin artik siz cunku belli ki bebegi koruyamiyorsunuz. Zaten korusaniz bile herun hergun disarda ne isiniz var ya. Gercekten sokaklarda heba olup gidecek bebek yazik biraz evde mi otursaniz artik bu ne canim yazik gunah. Herkes cocuk buyutuyor 5 yasindaki diger cocugu bahane ediyorsunuz bence disariyi seven sizsiniz bebegi elletip elletip geliyorsunuz insallah basina birsey gelmez o bebegin gezecegim diye.

Bankta otururken annem yasinda bir kadın torununun bilmem bisbeyikaybolmuş.belki çöpe atmışlardır diye çöpe baktı elini sokup karıştırdı çöpü.benim bebegim de 8 aylik o gün hastaydi yanakları kizarmisti hasta mı diye geldi elini alnına koydu.dur dedim bebegi çektim tekrar dokundu çok sinirlendim kızdım ama iş işten geçti.guya bebegin ateşine bakıyor.o.pu.
Sizce bu kadın bunu özellikle mi yapti çöp kovası karıştırılıp bebek yüzü ellenir mi? Bebegime bir şey olur mu sizce bundan dolayı bugün 2.konum kusura bakmayın.

Nedense hepte sizin bebeğinizin başına geliyor.

Bankta otururken annem yasinda bir kadın torununun bilmem bisbeyikaybolmuş.belki çöpe atmışlardır diye çöpe baktı elini sokup karıştırdı çöpü.benim bebegim de 8 aylik o gün hastaydi yanakları kizarmisti hasta mı diye geldi elini alnına koydu.dur dedim bebegi çektim tekrar dokundu çok sinirlendim kızdım ama iş işten geçti.guya bebegin ateşine bakıyor.o.pu.
Sizce bu kadın bunu özellikle mi yapti çöp kovası karıştırılıp bebek yüzü ellenir mi? Bebegime bir şey olur mu sizce bundan dolayı bugün 2.konum kusura bakmayın.
Lütfen diğer konuda bebek arabası çocuklar tarafından sürülen bebek sizinki olmasın.
Pardon siz saksı misiniz? Saksi gibi oturuyormusunuz bunlar olurken.
Teyze elin kirli dokunma diyeceksiniz yüksek sesle.
Çocuk bebek arabasını mı sürmeye çalışıyor,canım bırak onu diyeceksiniz,sizi dinlemeyecek hali yok. Pasifsiniz yani,kendi anneleri,başkası uyarır diye beklemeden müdahale edin.
Gerekiyorsa tersleyin.

Kadın hatalı ama o... Demek çok çirkin değil mi?

Nasıl bir yerde yaşıyorsunuz merak ettim. Çocuklar bebek arabasını alıyor anneleri susuyor, kadın sizden izinsiz bebeğe dokunuyor. Lütfen öpme yazılı önlüklerden alsanız, yada boynunuza yazı mi assaniz " çocuğuma dokunma" diye.

Bu belli ki bir anda gelip dokunmuş o anda ne yapılabilir ki bende refleks olarak bir şey yapamazdım. Ama 2.dokunusu neden? Siz çocuğu çektiyseniz nereye koydunuz da tekrar uzandı dokundu. Keşke kızsaydınız ellerinizle çöpe dokundunuz diye

Dün çocuk idi bugün yaşlı teyze? Siz dibinde ne yapıyorsunuz çocuğun??

Psikoloğa en çok ihtiyacı olanlar psikoloğa git diye tavsiye verenlerdir.
Hayır yanılıyorsunuz,psikoloğa git diyenler sizin kendinizde göremediğiniz tuhaflıkları görenlerdir,konularınıza baktım ve en son söylediğiniz şey bunu ele veriyor....sizce kastenmi dokundu...dediniz ve bence psikolojinizle alakalı en büyük ipucunu verdiniz,bence bu konuyu halledin önce bir psikolog en kesin çözüm.

X