Cilt Bakımı Ürünleri Contractubex

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
ben de 4 ay önce kullanmıştım aynı sorun bende de oldu sanki daha çok sivilce yaptı gibi o yüzden kısa sürade bıraktım... halen daha sivilce var yüzümde acaba bu defa dayanıp 1 ay kullansam mı? sen hala kullanıyor musun? sonuç nasıl?

canım yuzum kıpkırmızı oldu 2 gunde gectı yuzumun kırmızılıgı,calısan bırı olmasam evde oturuo olsam belkı devam ederdım ama calısdıgım ıcın kullanamadım maaleseffffffff kıpkırmızı suratla dolasamam yanıı:))

Sezeryan ile doğum yaptım doktorum vermişti bu kremi ameliyat izinin yok olması için
muhteşem yararını gördüm
yani ameliyat yerinde iz gittikçe azaldı iyice belirsizleşti.
Hala kullanıyorum
ama farklı amaçla farklı yerlerde kullanmadım

canım yuzum kıpkırmızı oldu 2 gunde gectı yuzumun kırmızılıgı,calısan bırı olmasam evde oturuo olsam belkı devam ederdım ama calısdıgım ıcın kullanamadım maaleseffffffff kıpkırmızı suratla dolasamam yanıı:))

ben yine kullanmaya başladım...gece sürdüm sabah yıkadım hala aynı gözükür... sonuç ne olucak bakalım olmazsa bırakırım ...

vazgeçtim kullanmıycam...! sanki sivilcelerim çoğaldı yine, ilginç bişey oldu yüzüm:KK43:

benımde bir kaza sonucu anlımın tam ortasına 14 alt 14 üst olmak üzere 28 dikiş atılmıştı o zaman vermişti doktorum kullandım ama hemen bı sonuç vermıyor.kazamın üzerınden 1.5 geçti şuan dikiş izimi ben söylemeden kimse farketmıyor. fena değil güzel bir krem ama sonuç uzun vaadede verıyor cevap ayrıca ben dikiş izime hergün zeytinyağıyla masaj yapardım bence izin bukdar azalmasında contractubex den cok yağın faydası oldu.

simdi toparlayalım arkadaşlar

1) 100mg 64 tl 50mg 36tl
2) evet doktora yazdırabiliyorsunuz
3) ne için mi veriyorlar-------
kesik, yara, ameliyat ,yanık , sivilce izlerinde veriliyor

gündelik hayatta en çok sezeryan için veriliyor

yırtıklar için çatlaklar için de kullanılıyor

tedevi sürecinde en önemli ayrıntı izin yaranın ne kadar eski yada yeni olması.
yeni olusmus izlere daha cabuk ve daha etkili tedavi ederken eski olan izlerde de çoğu zaman etki göstermekte ammma ve lakin bayagııııı uzun süre sonra fayda gormeye başlıyorsunuz

eski izlerinizde kullanabilirsiniz işe yaraya da biliyor yaramaya da biliyor bu sizin cilt yapınızla alakalı .( arkadasların orneklerınden böyle anlasılıyor.)

masajla yediriyorsunuz sürerken sonra da uzerine bi kat sürüp bekletiyorsunuz
kimi uyumadan once sürüyor
yine cildinize göre kaşıntı ve kızarıklık olabiliyor ( çogu kişide olmus)
güneşten ciddi manada korumalısınız ( leke yapabilirsiniz)

ben baska forumlarda surdukten sonra uzerını seralayıp (streç film) bekleteni de duydum
teddaviyi be panten destekli yapan da var

bir dermatoller diye dikenli bi silindir var arkadaşlar (ben bugun sipariş ettim fiyatları markaya göre degişiyor 30 milyondak 180 milyona kadar fiyat aralıgı var) bu kremlerin etkisini % 40-%60 arasında arttırıyormus her iğne sac telimiz kalınlıgında olan 192 iğneli silindir var onu uzerınde gezdirdiğinde ciltte yüzlerce binlerce milro kanal açıyormuşsun bu kremin etkinliğini arttırıyormus bide cilt o batmaları yara olarak algılayıp kendini tedavi edici enzimler de salgılıyormus .... tarzında bir sey
bununla bızım kremı aynı anda kullanan da var daha etkili olsun diye bunu daha cok yara izleri eski olanlar tercih ediyor arkadaslar...

kısaca böyle işte:)

bende yüzümdeki çukurlar için denemek istioyrum dermarollerla birlikte kullanıp fayda gören oldumu

ben 1 ay 1 haftadır kullanıyorum..günde 3 kez sürüyorum..ben faydasını görmedim...puan vericek olsam 10 üzerinden 2 verebilirim ancak..bence en az 3 ay kullanılması gerekiyor..sonucunda %70lere varan sonuçlar bile hayal etmeyin..bu izler icin tek yol franksiyonel lazer..contr.si 1 ay daha kullanmayı düsünüyüyorum..ilac bitmezse dahada fazla kullanırım tabi..geciceklerinden umutlu degilim..aama bunuda kullandım diyebiliyim diye kullanıyorum yinede..ekim gibi falan lazere gidicm:
arkadaşım ben akciğer ameliyatı olduktan sonra doktor bu jelden verdi.düzenli kullanamama rağmen %70lere varan sonuçları elde ettim.tabi yıllar geçtikçe iyileşme oranı %50 %30lara bile düşebiliyor ama çok hafif bir çizgi gibi şuan yara izim gerek duymadığım için bir tüp daha almadım özetle hayal değil

.[
QUOTE][/Mrb Kızlar Foruma Erkek Kabul Ediomusunz Bilmıorm Ama Durum Önemli Ben 16 yaşındayım Sol Bileğimi Jiletle Kestim daha 2 gün oldu yara kabuk tuttu çok derin deil üstten bi kesik ama iz kalıcak gibime gelıo bu contractubex'i kullansam işe yararmı ? Bi yardım edin :):) Tşk.[/QUOTE

kesinlikle işe yarar eğer hemen kullanmaya başlarsan bikaç aya hiç iz kalmayacaktır.dizimdeki iki senelik kesiğe kullanmıştım suan eser yok

Son düzenleme:
ben doğumdan sonraki izim için kullanmaya başladım inanın 3 günde etkisini gördüm.kesinin yad izin hafif olduğu yerlerde hem renk değişikliği oldu hem de daha pürüzsüz oldu.ameliyat yeri pembemsi ve biraz bombeliydi iyileşme olan yerlerde bu durum düzeldi

kızlar hamileyim karnımdaki çatlaklar için kullanmak istiyorum işe yararmı?bide bebeğe bi zararı olurmu

contratubexi yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum 3-4. günlerde gayet etkili bir sekilde sivilce izlerimin rengi açılmaya baslamıştı etkili olacak diye sevinirken dün sabah bir kalktım izler daha da kırmızı kırmızı olmuş ve yara gibi acır vaziyete gelmişti fakat 2-3 ay sonra sonuç vermeye baslıyor diye duydugum için bu sekil olmama ragmen kullanmaya devam edecegim umarım daha da kötü olmaz :/ ayrıca çok kaşındırıyor sürdükten 2 saat sonra yıkayıp dinlendirip 5-6 saat sonra tekrar sürüyorum...:KK50:

Kızlar bu gün bir kaza geçirdim dizime 3 dikiş atıldı... Ne kadar iz kalacak bilmiyorum ama contractubex işe yararmı dikişler alındığında sürmeye başlasam?

benim altı sene önce baldırım motosiklet egzos borusuna deydi ve yandı igleştikten sonra iz kaldı ben kudret narında çagreyi buldumhücre yenileme özelligi oldugu için izleri yok ediyo kudret narı aktarlarda satılıyo bi ballı olanı var yenebilen bi yaglı olanı var ben yaglı olanını kullandım ve şimdi en ufak yaram olsa hemen onu sürerim ama dikiş izini yok edermi iddaa edemem ama denemeye deger zamanla igleştiriyo yok ediyo hemen etki bekleme tabii...

bence bu ılac bı mucıze. soyle anlatıyım annem yuzunu maşayla yakmıs ve eczaneden bunu almıs 3 kez surmus ve yanık ızını tamamen yoketmıs. bende ınternetten gorunce sıvılce ızlerıne ıyı geldıgını, bı denıyım dedım. aksam yatmadan once surdum sabah kalktgmdaysa yumusacıkkk bı cıltle karsılastımm :) ızlerıyse %10 oranında sondurmustu. suan 4. gunum ( sabah aksam ve gun ıcınde olmak uzere gunde 3-4 kez kullandım). ve dun gıttıgım mısafırde herkes sıvılce lekelerımı gorunce sok oldular kuzenıme de onerdım ve o da hala şokta :) fıyatı 56 tl ama ınanın kı degerr. eger sıvılce ızlerınız varsa sıze sıddetle tavsıye edıyorummmm

[
QUOTE=sirinkocyigit;20557239]bence bu ılac bı mucıze. soyle anlatıyım annem yuzunu maşayla yakmıs ve eczaneden bunu almıs 3 kez surmus ve yanık ızını tamamen yoketmıs. bende ınternetten gorunce sıvılce ızlerıne ıyı geldıgını, bı denıyım dedım. aksam yatmadan once surdum sabah kalktgmdaysa yumusacıkkk bı cıltle karsılastımm :) ızlerıyse %10 oranında sondurmustu. suan 4. gunum ( sabah aksam ve gun ıcınde olmak uzere gunde 3-4 kez kullandım). ve dun gıttıgım mısafırde herkes sıvılce lekelerımı gorunce sok oldular kuzenıme de onerdım ve o da hala şokta :) fıyatı 56 tl ama ınanın kı degerr. eger sıvılce ızlerınız varsa sıze sıddetle tavsıye edıyorummmm
[/QUOTE]
nasıl oldu yüzün daha sonra birisinde kızarıklık yapmış lekelerinde sn de nasıl oldu hala kullanıyo musun durum nasıl :KK3:

nasıl oldu yüzün daha sonra birisinde kızarıklık yapmış lekelerinde sn de nasıl oldu hala kullanıyo musun durum nasıl :KK3:[/QUOTE]

Sivilce izleri konusunda ben pek önermem bu kremi... Ben dizimdeki dikiş izi için kullanıyorum o sırada hazır almışken ablamda yüzündeki sivilce yüzünden kalan ufak çukurluğa sürdü, sürdüğü bölgede kocaman bi sivilce çıkarttı... Ki ablamın yüzünde yıllardır sivilce çıkmaz bu şekilde... Sürecekseniz sadece ama sadece o izin üzerine sürün, yaymayın bence...

mrb..
ben 1hafta önce çenemdeki ve yanağımdaki benleri aldırdım dikiş atıldı..
doktor bana CONTRACTUBEX'i kullanmamı söyledi 3 gündür kullanıyorum acayip kaşıntı yapıyo ama bence işe yaricak yaralarm çok çabuk iyileşiyo iz kalmaz dedi bana
bide anlımda ve yanağımda sivilce izleri var onlara da bugün sürmeye başladım inş. geçer
ve bence tüm yüzünüze sürmeyin sadece yara olan yere masajla uygulayın .. tüm yüzünüze sürerseniz kızarması normal sonuçta nemlendirici krem değil O.
:)

X