Cökük Yanaklar

merhaba canım
hayır henüz yaptırmadım, şu an mezoterapi ürünleri üzerinde duruyorum yani deri altına yapılan enjeksiyonlar
mezoterapi yaptırıp memnun kalanlar dr fiyat marka bilgisi paylaşırsa çok sevinirim

benim dolgularım sonuç olarak beni bu zamana kadar idare etti, yaşım epey oldu çünkü
sizlerden büyüğüm,
bioexpanderi de yaptırıcam herşeyi de yaptırıcam

Bende mezoterapi ürünlerini inceleyip duruyorum canım fakat hiçbirinin markası hakkında bir bilgi verilmemiş. Bir tek FİLORGA diye bir markayı duydum onu da buradan. Sitesine girdim baktım Fransız menşeeli.İyi birşeye benziyor ama en iyi geçerli olan marka ne acaba merak ediyorum.

filorga dısında da mesotherapy solusyonu üreten firmalar var

çeşitli vitamin ve mineraller vs içeriyorlar
bence günümüz teknolojisinde artık mezoterapi ürünlerinin hngi mineral ve vitamini içerdiginden co kaç ppm büyüme faktörü içeridigine bakılmalı
büyüme faktörü içeren solusyonlar var bazı markalarda, ve yanılıyor olabilirim tek marka da olabilir
fakat tr de aşırı pahalı ,hiç utanmadan korkunc rakamlar telaffuz ediyorlar
sen onu usadaki perakende fiyatından mı aldın en az %40- %80 indirimle aldın

amerikadan gelen giden varsa birleşip alalım derim
ben baktım fiyatlara
ciddi olanlar ,yurtdısında tanıdıg vs olanlar,temasa gecsin benimle, fikir alısverisi yapalım bakalım ne yapabiliriz

Fat injection techniques

Araştırırken yurtdışında bir sitede Amerikalı bir doktorun açıklamasını buldum,bizim doktorların hiç bahsetmediği bilgiler;
2 çeşit yağ transfer yöntemi varmış,1.klasik yöntem 2. fami tekniği
faminin farkı yağ hücresinin tutunabilmesi için kas içerisine,kök hücreyle karıştırılarak enjekte edilmesiymiş,diğer yöntemde
yağ hücreleri daha üst yüzeye veriliyormuş,zaten deforme olan yağ hücreleri beslenemediği için çabucak eriyormuş..

The premise of the FAMI injection is that if you inject fat droplets into the muscle there will be greater blood supply and they will survive better Here's the rub.

Most fat cells that are aspirated through a syringe and then injected with a needle are dead. Their membranes are broken by the suction and injection process.

So no matter where you put them, they are still dead.

We prefer autologous nontraumatized fat-fascial grafts for most areas on the face. At least they are alive when you leave the operating room and not 80% dead.

arkadaşlar ben bioalcamid yaptırdım iki gün önce, kalıcı dolgu. burada yaptıran var mı?

merhaba,İstanbulda mı yaptırdınız? 3 doktorla görüşmüştüm geçen sene üçü de artık kalıcı dolgu yapmadıklarını,sakıncalı olduğunu söyledi...yanak bölgesine mi? doktorun ismini ya da ipucu verebilir misiniz? kalıcı dolgu cesaret ister doğrusu..

Ender Saraç yüzdeki kırışıklıklar ve çöküntüler için civanparçemi cilt maskesi sunuyor

Hazırlanışı: Civan perçemi çiçeği, saf suda on dakika kaynatıldıktan sonra sıkılarak süzülür. Bir fincan su soğutulur. Elde edilen posa ezildikten sonra, yarım fincan limon suyu, bir çorba kaşığı zeytinyağı, bir tatlı kaşığı süzülmüş bal ve çırpılmış yumurta sarısı ile birlikte iyice karıştırılır.

Hazırlanan karışıma soğutulan bir fincan civan perçemi suyu ilave edilir. Maske kıvamına gelinceye kadar yulaf unu eklenir.

Faydaları: Yüzdeki çöküntü ve kırışıklıkların giderilmesini sağlayan civan perçemi maskesi, uygulamadan bir saat sonra yıkanır ve cilt gül suyu ile temizlenir.

YEHUU BUNU Bİ DENEMEK LAZIM BENDE ZAYIFLADIKTAN SONRA HAFİF GÖZ ALTLARIM ÇÖKMÜŞTÜ SINAVLAR FALAN DERKEN DAHADA BELİRGİNLEŞTİ MORALİMİ ÇOK BOZUYODU. BİDE CİVAN PERÇEMİ SABUNUDA İŞE YARIYO DEMİŞTİ SABUN SATAN TEYZE. KIZLAR ESTETİK MÜDAHALELERDEN ÖNCE BÖYLE DOĞAL YOLLARI DENEMEMİZDE FAYDA VAR BENCE. ZATEN YAŞIM DAHA 19 ÇOK ERKEN ESTETİK İÇİN.

Gulaycım yuzden vermenın nedenı zaten gunes kolajen baglarımızı yıpratmıs oluyor
bır de yercekımı etkısıyle dokular asagı kayıyor
yuzden kolayca kg vermenın nedenı bu
dolgu yaptırıcaz bır de mesolifting diye dusunuyorum ben canım
kendım ıcın bunları uygun gordum bakalım kızlar neler onerıcek bıze
mutlaka deneyımlerı olan arkadaslar vardır
sevgiler

kızlar bendede aynı sorun vardı ımplant yaptırdım elmacık kemıklerıme ama memnun kalmadım çıkartırıcam en ıyısı dolgu bıde gunes kremı surmemız lazım çıkarken hep ıhmal edıyorum

burdan edındığım bılgılere göre dolguyu deneyımlı bır doktor yapmalı bıde kalıcı değil dıyıp hemen erıyenı yapanlar çogunlukta amaç erısınde para kaanılsın ben gecıcı yaptırdım ıı gun sonra erıdı oyuzden ımplant yaptırdım ama ıyı durmadı çıkarmam lazım bır suru ezıyet burda 3 veya 5 senelık dolgu yaptıranlarda var bı onlarada sorun bakalım

merhaba canım
hayır henüz yaptırmadım, şu an mezoterapi ürünleri üzerinde duruyorum yani deri altına yapılan enjeksiyonlar
mezoterapi yaptırıp memnun kalanlar dr fiyat marka bilgisi paylaşırsa çok sevinirim

benim dolgularım sonuç olarak beni bu zamana kadar idare etti, yaşım epey oldu çünkü
sizlerden büyüğüm,
bioexpanderi de yaptırıcam herşeyi de yaptırıcam

merhaba ben bio-expander yaptırdım 2 hafta oldu. iki tüp kullanıldı. bu hafta kalan bri tüp daha kullanılacak. juvaderm ultradan daha ucuz diye yaptırdım. dolgunlaştırdığı kesin ama ne kadar idare edecek zaman gösterecek. eğer kısa sürede giderse juvaderm ultraya geçeceğim. ama ikisi arasında da içerik farkı var. bio saf hyalürünik asitmiş, juvaderm ultra ise daha uzun sürüyor başka şeyler de var içinde.

Hayret bu başlığı neden daha önceden görmedim. Yüzüm çok gevşek yanaklarım çöktü. Lifting aleti alacaktım o da yanakları küçültüyomuş. Vazgeçtim. Dolgu hiç düşünmüyoruö. Estetik olmak istemiyorum. Ama lazer, radyofrekans, prp olabilir. Sizce hangisini yaptırayım?

Hayret bu başlığı neden daha önceden görmedim. Yüzüm çok gevşek yanaklarım çöktü. Lifting aleti alacaktım o da yanakları küçültüyomuş. Vazgeçtim. Dolgu hiç düşünmüyoruö. Estetik olmak istemiyorum. Ama lazer, radyofrekans, prp olabilir. Sizce hangisini yaptırayım?

laser ve radrofrekansı önermiyorum.yağları eritebiliyor.bende böyle oldu etkisi..mezoterapi yaptırdım bir seans..şimdilik daha iyi..3 seans daha yaptıracağım..fibrocell'i araştırıyorum şmdi..kök hücre alınıp çoğaltılıp 2-3 ay sonra yüze enjekte ediliyormuş..

laser ve radrofrekansı önermiyorum.yağları eritebiliyor.bende böyle oldu etkisi..mezoterapi yaptırdım bir seans..şimdilik daha iyi..3 seans daha yaptıracağım..fibrocell'i araştırıyorum şmdi..kök hücre alınıp çoğaltılıp 2-3 ay sonra yüze enjekte ediliyormuş..

Ne yaptırırsam yaptırayım yüzdeki özellikle gözaltındaki çöküklere dolgudan başka bişey çözüm değilmiş.çok üzüldüm:-(

Ne yaptırırsam yaptırayım yüzdeki özellikle gözaltındaki çöküklere dolgudan başka bişey çözüm değilmiş.çok üzüldüm:-(

ileri yaşlarda belki endoskopik yuz germe ile yanak kaldırılıp goz altına dolgun gorunum verilebilir..ama goz atgı değil de elmacık kemiğinin üstündeki çökmelerde işe yarıyor..

arkadaşlar sakin herşeyin üstüne atlamayın ben saf saf geçici dolgu yaptırdım yanaklarıma daha doğrusu dr bana sormadan kalıcı dolgu yaptıpmış dr gittim mersin özay ercan telefonda geçici dolgu yaptıracam dedim sonra sekreteri dr bana kalıcı dolgu yaptı deyince zararlı olduğunu biliyordum dr yanına gitim ben geçici dolgu yaptıracam dedim ben ikisinide yapıyorum bana güven dedi kalıcı dolgu yapmış bioalcamid denilen bu madde gözüme kaydı yüzüm mahvoldu çarşamba pazarına döndüm kendini aradım özay ercanı kendimi tanıtım yardım istedim birde telefonu syratıma kapatı zor bela dr dr gezip 15 dikişle % 50 sini çıkartım aynada yüzüme bakamıyorum üzüntüden bebğimi kaybetim ama kimseye güvenmeyin para için resmen yalan üstüne yalan söylüyorlar insan hayatı hiçbir değeri yok onlar için bu adam hala para kazanıyor ben ise her gün ağlıyorum.

Yanak dolgusu olayında hüsrana uğrayanlardanım...İlk önce forumda ismi çokça geçen birisine yaptırdım.İlk deneyimimdi markası neymiş vs hiç bakmadım.Hoop bir haftada eridi.Uçtu 3 binlira...Sonra teososyal yaptı başka bir doktor.O da çok kötü yaptı gercekten,yüzüm testere filmindeki maske gibi oldu.3 ml kullandı.Tüp başına 1300 lira. Uçtu paracıklar... Bir hafta önce başka bir doktora yaptırdım. Juvaderm volbella ile volift kullandı.3 ml o da...şuan iyi gibi ama önceki teosyaller taş gibi semsert duruyor yerinde...tam göz kenarlarımda olduğu için hoş görünmüyor...onları şırıngayla çekebilirmiş son gittiğim doktor...eğer memnun kalırsam uzun vadede ismini de öneririm bakalım

Kalan ve kullanılmayan dolgu ne kadar zaman içinde tekrardan kullanılıyor acaba..bozuluyor mu..markasına göre

Karar aşamasındayken bu sitedeki yorumları çok okudum ama şimdi yorum yapmak için üye oldum benim başıma gelen kimsenin, başıma gelmesin diye yazıyorum. Öncelikle şunu söylemek istiyorum estetik operasyon yaptırmak isteyen insanın kafasına taktığı kusuru gerçekten de kafasına büyüklüğü kadar büyük olmayabilir. etraftakilere hırçın davranıp ama yok ben boyle yaşayamam, daha mutlu olanlar var falan diye düşünmeye başlayıp doktor doktor gezenler iyice psikolojisini bozup etrafındaki insanları incelemeye başlayıp bakışı ve dünya algısı değişebiliyor ve bu saatten sonra ona gel ama amelyat masasından kalkmayabilirsin diye kağıtlar imzalatılmasını bile kabul ediyor hep güzellik için ama emin olun güzellikten önemlisi sağlık. Ben yüzüme ve alt bacagima dolgu yaptırdım kendi yağımdan aldırdım ve şu anda o kadar pişmanım ki ve bana bunu yapan doktor bu yöntemin gayet güvenilir olduğunu söyledi birçok hastasına yaptığını kendi yaptıkların ömür boyu kalıcı olduğunu söyledi, ameliyattan sonra internet sayfasından yağ enjeksiyonunun zararlarını yazan bir makale gördüm bu kişinin internet sayfasında gördüm düşünüyorum da bunun kalıcı dolgu olduğunu ispat etsem dava etsem adam bana sen kendin kalıcı istedin dese, hiçbir şey ispat edemem. internet sayfasına yazılmış yazı kalıyor söz uçuyor tabi.. Ilk önce aklima yatmadı diye birçok doktor gezdim aklım iyice karıştı en sonunda bıktım gözüme pratik geldi ve gittim operasyonu yaptım etrafındakileri duymadım görmedim söylenenlere kulak asmadım sonra memnun oldumu mu? Hayır! Aksine yüzünde garip şişlikler oluştu bakışlarım değişti yaşlanmak bile güzeldir emin olun insanın kusurlarıyla daha güzel, herkes profilden zaten zayıf yapay hiçbir şey doğal olduğu gibi güzel durmuyor. bir kişi bile memnun olmamışsa o kişi siz de olabilirsiniz bunu düşünün ama kumar gibi güzel olma ihtimali de var demeyin. Korkuyorum ya bana kendi yagimi koydugunu soyleyip kalici yapay dolgu yaptiysa, nasil ıspat edicem, etsem neye yariycak 1hafta gecti milim azalmadi yag olsa 24saat icinde cogunun ölmesi gerekmez miydi ilk gun canli kalmayi basaran %30 luk kısim belki ömur boyu kalabilir ama bende milim incelme yok..
Benim gece uykularım kaçmaya başladı eski fotoğraflarıma bakıp duruyorum, sonuç güzel olmuş olsaydı bile ben psikolojikmen kendimi iyi hissetmiycektim.. bunu kendime nasıl, niye yaptım bir sene sonra ne olacak iki sene sonra ne olacak diye düsunmekten kendimi alamiyorum..tövbe edip duruyorum Allah affetsin İnşallah kendime yaptıklarından dolayı beni daha fazla pişman ettirmesin, amin. dilerim bu yazıyı okuyan kişilere de bir faydam olur. Hiçbir estetik doktoruna güvenmeyin herkes para peşinde yüzüne gülüp sıcak davranıp olacak deyip telkinler verip rahatlatanlar ameliyattan sonra yanınıza bile uğramıyor. Ben doktoruma çekincelerini şüphelerimi aktardığımda kanal kanal gezen internet sayfasında cep telefonunu yayınlayan cep telefonunu kendisi açan bu kişi ameliyattan sonra beni arama sekreteri mı ara dedi, bana açiklama bile yapmadi.
dr adi vermek istemiyorum.. benim güvenmem hataydi. ama lutfen insanlar hastalik tedavisi peşindeyken
şükredip daha guzel olmak ümidiyle narkoz almayalim. eni sonu herkes yaslanicak önemli olan cirkin bile olsa insanın kendine guvenmesi.

X