Çok zor durumdayım lütfen kınamadan yargilamadan yardim edin

Yazık olmus geçen o kadar zamana nasıl telafi ediceksiniz bilmiyorum ama inşallah yine ona dönmezsiniz tek temennim bu
Allah yardim ederse ederim 10 seneyi 1 senede bile telafi ederim donmem kendim istemedim zaten aramasina ragmen cildirdigida oya benim mutlu olacak olmam hayallerimi yapmak istediklerimi.yapcak olmam

Allah yardim ederse ederim 10 seneyi 1 senede bile telafi ederim donmem kendim istemedim zaten aramasina ragmen cildirdigida oya benim mutlu olacak olmam hayallerimi yapmak istediklerimi.yapcak olmam
Allah yardım eder de iş sizde bitiyor siz neyi kafaya koyarsanz o olur sadece kendiniz için yaşamanın vakti gelmiş de geçiyor

Ay sen cidden geri dönsün diye bekliyorsun öyle yaparak.
Ana haberde izleriz senide kadin cinayeti diye bekle sen

Allah yardım eder de iş sizde bitiyor siz neyi kafaya koyarsanz o olur sadece kendiniz için yaşamanın vakti gelmiş de geçiyor
Umarim yillarimi calanin kalan ömrü heba olur birde beni kendiis yillarini calmakla sucladi hesabini kim.vercek diyo gezdi tozdu yedi icti biseye engel olmadim kimseyle evlenememis ben oldugum icin aklina girmisim yoksa evlenirmis coktan 10 kere birini cok sevmisde bana yaptiklarini duyunca kizi vermemislerde felan filan yani cok ahir bi ruh hastasina maruz kalip ruh hastasi oldum

Ay sen cidden geri dönsün diye bekliyorsun öyle yaparak.
Ana haberde izleriz senide kadin cinayeti diye bekle sen
Farkindamisiniz burda bilmem kac mesajdir bu durumdan kurtulmak istedigimi donmek istemedigimi boyle hissetmemin normal olmadgnn farkinda oldugumu ve boyle hissettigimi konu baslaginda dahi yardim istyerek actim bana burda bi suru kotu agir yorumlarda yapiliyor adim deli ye cikacak ama bence bazilarinin algisi benden daha kapali ve merhametsiz

Ailemi tanisaniz by drdiginizden utanirsiniz. Kotuluk bilmezler bizde kotuluk nedir kotu insan nedir gormedik bilmedik inanin. Sizin gibiler ne ? Bizim gibi masumca sevmis igrenc bi tehlikeli yaratigin kucuk yasta eline dusmus her turlu somurulup kullanip tehdit edilip kafayi bozdurulan kisiler mi
e biliyorsunuz madem daha ne diye acaba şöyle miydi böyle miydi diyorsunuz. ben sizin gibi kadınlara üzülemiyorum kusura bakmayın. bile isteye ateşe atlamak bu. 18 yaşında kandırıldınız da 30 a gelmiş koca kadınsınız. daha neyin kafası bu

e biliyorsunuz madem daha ne diye acaba şöyle miydi böyle miydi diyorsunuz. ben sizin gibi kadınlara üzülemiyorum kusura bakmayın. bile isteye ateşe atlamak bu. 18 yaşında kandırıldınız da 30 a gelmiş koca kadınsınız. daha neyin kafası bu
Psikoljik olarak bitik olsaydiniz anlardinz. Kimse isteyerek kendine bu eziyeti yapmaz neyse ilgilendiginiz icin tesekkur ederim sagolun

Umarim yillarimi calanin kalan ömrü heba olur birde beni kendiis yillarini calmakla sucladi hesabini kim.vercek diyo gezdi tozdu yedi icti biseye engel olmadim kimseyle evlenememis ben oldugum icin aklina girmisim yoksa evlenirmis coktan 10 kere birini cok sevmisde bana yaptiklarini duyunca kizi vermemislerde felan filan yani cok ahir bi ruh hastasina maruz kalip ruh hastasi oldum
Gitsin evlensin ne hâli varsa görsün ya sizze yaşattıklarini bı siz görmemişsinz ama herkes nasıl bı hayvan olduğunun farkında da kızını yakmıyor en azından.
Psikolojik destek alın hayatınıza bakın onunla ilgili hiç bir şeyi de anmayin

Gitsin evlensin ne hâli varsa görsün ya sizze yaşattıklarini bı siz görmemişsinz ama herkes nasıl bı hayvan olduğunun farkında da kızını yakmıyor en azından.
Psikolojik destek alın hayatınıza bakın onunla ilgili hiç bir şeyi de anmayin
Aynen psikolojik detsek alicam ve ayaga kalkicam. Bunkadar seyden sonra ne yaparsa yapsin diyemiyorum tabiiki umarim kahrolur surum surum surunur diyorum. Kusra bakmayin kafamda ne dusunursem yaziyorum gelisi guzel vakit ayirdgniz icin sagolun

Sonuna kadar okursaniz sevinirim belki beni o zama daha iyi anlarsiniz aslinda biliyorumdogrulari ama elimde degil yapamiyorum
Yapabilirsiniz hayatta hiç kimse hicbirsey vazgeçilmez değildir neler yaşıyoruz ne acılar çekiyoruz ama zaman geliyor unutuyoruz kendinizi sevin ve değer verin hobi edinin çalışmiyorsaniz ise girin evdeyseniz kurslara gidin kendinizi oyalayin ama bu hastalıklı adamdan da düşüncelerden de kurtulun

Zamanında böyle bir ilişkim oldu 4 senelik. 2 sene olacak ayrılalı ve şuan sadece şunu diyorum neden daha önce ben bundan ayrılmadım kendime eziyet ettim. Emin ol üzülme süren maksimum 2 3 ay ben bide neden uzun süre böyle manyak bir adam için üzüldüm diye kendime ekstradan kızdım. He sonuç olarak ne oldu kuş gibi hafifledim ve şuan hayatımda biri var emin ol değer veren seven incitmeyen biri çıkıyor ama erken ama geç yüzün gülüyor. He hayatında bir erkek olmak zorundamı kesinlikle değil sen bir kere kendin için Varol erkek nedir ki ama biz kadınlar bazen bir saç okşanmasına bile dünyaları verebiliyoruz. Ama böyle hasta ruhlu bir adam için üzülme ve asla geri dönme beni ailem vermedi mesela ben salak gibi yıllarca gizli görüştüm. Pişmanmıyım koca bir EVET diyorum giden en güzel yıllarıma oldu. Ama ben o giden güzel yıllarımı hala 20 li yaşlarda gibi yaşıyorum çünkü hayat çok güzel yaşamak çok güzel bir kere öncelikle kendim için mutlu olmayı seçtim. Ve o dönemde irtibatımı kestiğim kim varsa hepsiyle hasret giderdim hepsi eski beni özlemişti. Bundan sonraki hayatımı dolu dolu mutlu huzurlu yaşıyorum. Ve bide benim ondan ayrılamayacağımı düşünen birkaç kişi vardı He hayatımda asla olamazlar zaten ama ben başardım bunu ondan ayrılamayacağımı ömür boyu ona bağımlı yaşayacağımı düşünen herkese çok güzel kapak yaptım böylelikle. O kim ki unutamayacaksın hasta ruhlu bir adam için kendinş harap etmeye değer mi asla değmez. Silkelen ve kendine gel bu adam senin iyiliğini değil kötülüğünü isteyen seni bir fanusa kapatmak isteyen özgüvensiz biri...

Merhabalar. Biraz uzun yazicam icimdekileri elimden geldigince anlatmaya caliscam. Burdaki bayanlar bana akil verip yardim ederseniz cok sevinirim. Ben 18 yasimda birini sevdim sevgili olduk tam 10 sene yakin zamana kadar birlikteydik ayrildik. Nerden baslasam bilmiyorum basit bir aşk hikayesi degil. Çok seviyordum haddidenden fazla. Ne yaparsa yapsin ne derse desin hep kendimi mecbur hissettim asla vazgecmedim yalvardim birakamdim. Aldatildim dayak da yedim kufur hakaret tehdit. Evlenme teklif etti ailelerimiz tanisti olmadi. Hep ne yaparsa yapsin cok sevdiginden yapiyo yapisi boyle ben oyle yapmasaydim o boyle yapmazdi o hakli ben hataliyim o ve ailesi mukemmel hep boyle dusundum halada boyle dusunuyorum. Kotude olsa nolursa olsun olsun dedim. Çok seviyor gibiydi aglayip yalvarip ayaklarima kapandigini bile bilirim seni sevmiyorum diyip hakaretler ettiginide. Kiskanligin haddi hesabi yoktu yillarca kacak gocek hapis gibi yasadim cunku ona layik temiz namuslu olmaliydim ben farkli olmaliydim cok sevdigi icin cok kiskancti. Ben hep boyle dusunuyordum aldatsada ayrildigimizda baskalariyla olsada be haketmistim o yapabilirdi hep boyle dusundum cunku ona mecburdum namuslu olmak zorundaydim. Bana akla hayale gelmicek midenin almayacagi yakistirmlar kufurler etti onlarada hep bahane buldm alkolluydu ofkeliydi onu reddettigim sinir ettigim icin cok sevdiginden yapti dedim onun en igrenc hali bile gecici olarak tiksinti yaratiyodu sonra yine herseyi unutup cilginlar gibi sevyodum duzelcek olcak kiymetimi anlicak. Sonralar artik bitsin istedim tehditler basladi Allah a sigindim ama kararli duramadim onsuz nefes alamadim sanki cildircaktm. Kullanilmis hissediyorum degersiz. Bana en son alkolluydu dediki sen o... sun hep diyordu sinirlenince yasadiklarimizdan vuruyodu beni namussuzsun vs aileme bana kufurler hakaretler. Baskasini sevdim birbirmiz cok sevdik olmadi dedi sonra aklim senle ayrildigimiz donemde biriyle sevgili olmustum onda kaldi dedi . Evden cikmam hastane vs zorunluluk disinda yasakti okul bittikten sonra sadece onunla bulusmaya gidebilirdim ailemdekilerden herkesden kiskaniyordu arkadaslarimdan koptum telefon numarami vermem yasakti sosyal.medya.zaten imkansiz. Sonra ben bi cesaret yeter dedim herseyi goze aldim numarami degistirdim en son konusmamizdan bana hakaretler kufurde senle evlenmem baskasiula evlencem sana ailemde o... diyor sen oylesin dugune gittin kendini erkeklre gosterdin vs yine igrenc tehditler kufurler baskasiyla evlen felan dedi. Ertesi gece tekrar aras acmadim numarami degsitedim sonra ki gunler evi felan aradi farkedince numarami degistirdigimi bidaha aramadi. Simdi ben yeni bir hayat istiyorum ama onun kurallari disina cikamiyorum cikinca kendimi aceba hakkimda o ve ailesi ne dusunur herkes gibiymis mi der vicdanen sanki ona ihanet ediyormus gibi hissediyorum . Onun kurali disina cikinca arrik donmez istemedigi biseyi yaptin hissi. Bu durumlardan kurtulamiyorum. Merak ediyorum onu o iyi super bi insan gibi be haksizim haketmisim gibi hissediyorum. Siz nelee dusunuyoranuz bu anlattiklarim hakkinda.
He şunuda belirteyim birde ben bu adama 3.5 sene maddi olarak baktım kredisini ödedim inkar etmiyorum yeri geldi donuna kadar aldım. Bide üstüne aldatıldım oda beni tehditle tutuyordu yanında sanki sevdiğindenmiydi. Başımın gözümün sadakası olsun dedim lanet ettim ona. Zararın neresinden dönersen kâr emin ol. Şiddette gördüm hakarette yedim tehditte edildim fazlası var eksiği yok yani. Ama sen bunun sana yaptığı kötülükleri hatırla ve soğu ondan emin ol ben şuan adını duyduğum zaman midem bulanıyor. Öyle tiksindim ondan ve ayrıldım kendime geldim sana yemin ederim fakir fukara sevindirdim verilmiş sadakam varmış ya kanıp evlenseydim çalışmayan bir adam eve ben bakacaktım aman aman ırak olsun öyle insanlar. Erkek dediğin çalışır kadınına saygı duyar sever sayar böyleleri varya bir halt olmaz üzülme boşveeerrr ilerde ben fibi yaşadıklarını hatırlayıp ne salakmışım ben ya kim için üzülmüşüm der gülersin bide kendine valla ben öyleyim şuan 😉

He şunuda belirteyim birde ben bu adama 3.5 sene maddi olarak baktım kredisini ödedim inkar etmiyorum yeri geldi donuna kadar aldım. Bide üstüne aldatıldım oda beni tehditle tutuyordu yanında sanki sevdiğindenmiydi. Başımın gözümün sadakası olsun dedim lanet ettim ona. Zararın neresinden dönersen kâr emin ol. Şiddette gördüm hakarette yedim tehditte edildim fazlası var eksiği yok yani. Ama sen bunun sana yaptığı kötülükleri hatırla ve soğu ondan emin ol ben şuan adını duyduğum zaman midem bulanıyor. Öyle tiksindim ondan ve ayrıldım kendime geldim sana yemin ederim fakir fukara sevindirdim verilmiş sadakam varmış ya kanıp evlenseydim çalışmayan bir adam eve ben bakacaktım aman aman ırak olsun öyle insanlar. Erkek dediğin çalışır kadınına saygı duyar sever sayar böyleleri varya bir halt olmaz üzülme boşveeerrr ilerde ben fibi yaşadıklarını hatırlayıp ne salakmışım ben ya kim için üzülmüşüm der gülersin bide kendine valla ben öyleyim şuan 😉
Benim hissetigim gibi o insan icin uzulup aci cektiniz mi gecer mi bu durumum

Benim hissetigim gibi o insan icin uzulup aci cektiniz mi gecer mi bu durumum
Tabi ki acıda çektim üzüldümde ama inan değmiyor sonra diyorsun kendine ben salak mıyım bu ruh hastası için üzülüyorum bana kattığı ne var koca bir HİÇ... O yüzden sana yaşattığı kötü anları hatırla o zaman için soğuyor ona karşı.

Merhabalar. Biraz uzun yazicam icimdekileri elimden geldigince anlatmaya caliscam. Burdaki bayanlar bana akil verip yardim ederseniz cok sevinirim. Ben 18 yasimda birini sevdim sevgili olduk tam 10 sene yakin zamana kadar birlikteydik ayrildik. Nerden baslasam bilmiyorum basit bir aşk hikayesi degil. Çok seviyordum haddidenden fazla. Ne yaparsa yapsin ne derse desin hep kendimi mecbur hissettim asla vazgecmedim yalvardim birakamdim. Aldatildim dayak da yedim kufur hakaret tehdit. Evlenme teklif etti ailelerimiz tanisti olmadi. Hep ne yaparsa yapsin cok sevdiginden yapiyo yapisi boyle ben oyle yapmasaydim o boyle yapmazdi o hakli ben hataliyim o ve ailesi mukemmel hep boyle dusundum halada boyle dusunuyorum. Kotude olsa nolursa olsun olsun dedim. Çok seviyor gibiydi aglayip yalvarip ayaklarima kapandigini bile bilirim seni sevmiyorum diyip hakaretler ettiginide. Kiskanligin haddi hesabi yoktu yillarca kacak gocek hapis gibi yasadim cunku ona layik temiz namuslu olmaliydim ben farkli olmaliydim cok sevdigi icin cok kiskancti. Ben hep boyle dusunuyordum aldatsada ayrildigimizda baskalariyla olsada be haketmistim o yapabilirdi hep boyle dusundum cunku ona mecburdum namuslu olmak zorundaydim. Bana akla hayale gelmicek midenin almayacagi yakistirmlar kufurler etti onlarada hep bahane buldm alkolluydu ofkeliydi onu reddettigim sinir ettigim icin cok sevdiginden yapti dedim onun en igrenc hali bile gecici olarak tiksinti yaratiyodu sonra yine herseyi unutup cilginlar gibi sevyodum duzelcek olcak kiymetimi anlicak. Sonralar artik bitsin istedim tehditler basladi Allah a sigindim ama kararli duramadim onsuz nefes alamadim sanki cildircaktm. Kullanilmis hissediyorum degersiz. Bana en son alkolluydu dediki sen o... sun hep diyordu sinirlenince yasadiklarimizdan vuruyodu beni namussuzsun vs aileme bana kufurler hakaretler. Baskasini sevdim birbirmiz cok sevdik olmadi dedi sonra aklim senle ayrildigimiz donemde biriyle sevgili olmustum onda kaldi dedi . Evden cikmam hastane vs zorunluluk disinda yasakti okul bittikten sonra sadece onunla bulusmaya gidebilirdim ailemdekilerden herkesden kiskaniyordu arkadaslarimdan koptum telefon numarami vermem yasakti sosyal.medya.zaten imkansiz. Sonra ben bi cesaret yeter dedim herseyi goze aldim numarami degistirdim en son konusmamizdan bana hakaretler kufurde senle evlenmem baskasiula evlencem sana ailemde o... diyor sen oylesin dugune gittin kendini erkeklre gosterdin vs yine igrenc tehditler kufurler baskasiyla evlen felan dedi. Ertesi gece tekrar aras acmadim numarami degsitedim sonra ki gunler evi felan aradi farkedince numarami degistirdigimi bidaha aramadi. Simdi ben yeni bir hayat istiyorum ama onun kurallari disina cikamiyorum cikinca kendimi aceba hakkimda o ve ailesi ne dusunur herkes gibiymis mi der vicdanen sanki ona ihanet ediyormus gibi hissediyorum . Onun kurali disina cikinca arrik donmez istemedigi biseyi yaptin hissi. Bu durumlardan kurtulamiyorum. Merak ediyorum onu o iyi super bi insan gibi be haksizim haketmisim gibi hissediyorum. Siz nelee dusunuyoranuz bu anlattiklarim hakkinda.

Doktora görünmen gerektiğini düşünüyorum.

Stockholm sendromu duymuş muydunuz? Acilen psikolojik destek almalısınız. Sağlıklı bir birey kendine bunu reva görmez. Üzgünüm ama bunu düzeltmeden başka ilişkilerde de mutlu olamazsınız. Özgüveniniz ve özsaygınız yok olmuş

Onun gozunde herkes gibi olurum diye bi dusunceydi. Ama suan cok iyim gercekten keske daha once buraya yazsaymisim cevremde cok kisme.yok olan bilende kinamaktan kizmaktan baska bisey yapmadi burasi beni aydinlatti resmen hic tanimadigm.beni ve onu tanimayan insanlarin yorumlari fikirleri normal olanin ben oldgmu.hatirlatti
İnşallah herkes gibi olabilirsiniz çünkü herkes kendini özgürce ifade edebildiği dayak yemediği karşılaştığı kötü muameleyi kendi hatası sanmayan insanı sıkan boğan değil geliştiren sevgiyle ve güvenle sarıp sarmalayan ilişkiler yaşıyor (veya yaşamalı)

Eğer evlendim birde kızımız var dese idin kim olduğunu tahmin etmem hiç zor olmazdı aynı şeyi yaşayan arkadaşim şuan kızı ile ailesi ilebirlikte yaşıyor psikolojisi çok iyi olduğunu söylenemez biraz aklınız varsa kendinizi seviyor kıymet veriyorsanız böyle tiplerden uzak durun.

Sonuna kadar okursaniz sevinirim belki beni o zama daha iyi anlarsiniz aslinda biliyorumdogrulari ama elimde degil yapamiyorum
Eee ne tavsiye bekliyorsun o zaman. Geri döneceksin de bahane mi arıyorsun. Evlenip mutlu yuvan mı olacak sanıyorsun anlamadım ki? Güzel kızım önüne yoluna bak. Ağır manipulatif davranışlara maruz kalmışsın. Gözünü aç artık. Bir işe gir, kendini geliştir, hayata tutun. Ve herkes gibi kendini sev.. Kendini yetiştirememiş, ailesiyle göbek bağını kesmemiş. Muhtemelen mahalle arasında ağır abi takılan, hala ergenliği üstünden atamamış yetişkin sorumluluğu alıp senin yanında durmamış birine saplanıp kalmışsın. Biraz uzak dur nefes alacaksın. Gitsin kendine göre birini bulsun. Zaten bulur da hayat mutlaka intikamını alır unutma..

X