ÇOK Yoruldum ... ÇOK..

sen önce kendini düşün canım eşini boşver atyık ne yapsan deymez ne desen anlamaz kendini anlayışsızlığa açmış o yüzden kendin için psikiyatriye gitmelisin ilerlemesin yol yakınken daha çabuk toparlarsın
belediye yada 153 4 ve 1 tuşlayarak psikiyatriden randevu alabilirsin canım
Geçmiş olsun

Henüz 21 yaşındasın, lohusasın ve babanı yeni kaybetmişsin zaten psikolojin normal olsaydı çok mutlu olsaydın ortada anormal bi durum olurdu. Böyle hissetmen çok normal allah yardımcın olsun, kusura bakma ama kocan insan olsaydı zaten karısına, çocuğunun annesine bu iğrenç kelimeleri kullanmazdı. Yazdığın mesajda sinirlendirecek ne var anlamadım gerçekten ben senin yerinde olsaydım 1 dk durmaz annemin evine giderdim, terbiyesiz adam destek olması gerekirken söylediği kelimelere bak

sen önce kendini düşün canım eşini boşver atyık ne yapsan deymez ne desen anlamaz kendini anlayışsızlığa açmış o yüzden kendin için psikiyatriye gitmelisin ilerlemesin yol yakınken daha çabuk toparlarsın
belediye yada 153 4 ve 1 tuşlayarak psikiyatriden randevu alabilirsin canım
Geçmiş olsun

Her ilden alabiliyor muyuz ve istediğimiz hastaneden??

İyi günler arkadaşlar. 2 Nisanda doğum yaptım , 15 Nisanda da Canım BABAMI toprağa verdik... Bu sene benim için çok zorlu geçiyor. Bir yandan anne olmanın sevinci , bebeğime olan sevgim , bir yandan 7 yaşındaki kardeşime olan üzüntüm ve babama duyduğum uçsuz bucaksız bir ÖZLEMİM var... Günler geçtikçe çoğalan bir özlem... Tam biraz daha toparlanıyorum derken kardeşimin bir lafıyla alt üst oluyorum. Kardeşim Ben kime Baba diycem diye soruyor , keşke babam ölmeseydi diyor , sebepsiz en ufak şeylerden ağlıyor , bazen anneme Baba diyor ve arkadaşlarının çoğuna babam öldü diyor... Onu öyle görmek beni mahvediyor :'( Annem psikiyatriye götürdü görüştüler 15 gün sonra tekrar gidecekler... Bende babamı çok özlüyorum Allaha dua ediyorum hep nolur babamı rüyamda görüyüm diye :'( Belki rüyamda görürsem onu konuşurken falan mutlu olurum diye... Ama gelgelelim herşey daha kötüye gitmeye başladı. Ben babamı sıkça rüyalarımda görüyorum ona sarıldığımı gördüm dün gece nasıl bakıyordu bana hasta hali değildi hemde... ( babam son evre yayılmış akciğer kanseriymiş öğrendikten 1 ay sonra kaybettik ) Beklemiyorduk ... Ve şimdi sorunuma gelecek olursam kendimi hiç iyi hissetmiyorum. Mutsuz , umutsuz , tükenmiş , bitkin , sürekli ağlamak isteyen biri olarak hissediyorum. Son 4 gündür sıkça gözüm seyiriyor sinirlenip üzüldükçe.. Bebeğimde küçük henüz bende 21 yaşındayım onun yorgunluğuda var fazlasıyla... Bugün eşime mesaj attım ben psikiyatriye gitmek istiyorum diye. Sorun ne bişeymi oldu dedi. Bende aynen anlattım kendimi böyle böyle hissediyorum ve değersiz hissediyorum dedim. Sen memnuniyetsizsin , etrafına bir bak neler neler var , nerede mutluysan oraya defol git yazdı. Bende seninle alakalı bir sorun yok sadece destek istedim bu yazdıkların ne hayırdır yazdım. Beni aradı ve - Sen bana nası hayırdır dersin Or...pu ağzıyla yavşak ağzıyla konuşma bana şerefini s...rim dedi. Şoka girdim.Maddi problemleri var kredi ödemesi vs şeklinde ama bunlar yüzünden gergin olup bana böyle şeyler söylemeye hakkı yoktu. Kapattım bende telefonu yüzüne hiç konuşmadık öğlenden beri. Konuşmakta istemiyorum söyledikleri çok utanç verici ve iğrenç. Hatasını nasıl anlamalı sizce??? Ben psikiyatriye gitmeli miyim? Kusura bakmayın epey uzun yazdım ama çok bunaldım herşeyden........
Allah rahmet eylesin.Ölüm acısı yaşanır bir süreçtir.Ama senin başka büyük bir problemin var.Evliliğin.
Bu nasıl bir konuşma tarzı.Eminim ki kocan bu konuşmayı ilk defa yapmıyordur sana.Yani karısına böyle kelimeler kullanan insanla birşey diyemeyeceğim ama tavrın çok ağır olmalı ki,bir daha cür et edemesin.

Allah rahmet eylesin.Ölüm acısı yaşanır bir süreçtir.Ama senin başka büyük bir problemin var.Evliliğin.
Bu nasıl bir konuşma tarzı.Eminim ki kocan bu konuşmayı ilk defa yapmıyordur sana.Yani karısına böyle kelimeler kullanan insanla birşey diyemeyeceğim ama tavrın çok ağır olmalı ki,bir daha cür et edemesin.

Evet bende o dersi nasıl verebilirim bunu öğrenmek istiyorum :KK43::KK43:

Çok üzüldüm ya. Eşinin defol git demesini okuduğumda ağzım açık kaldı. Ondan sonrakiler hele şok oldum. Yani bir şey de dememişsin. Bu nasıl destek olmak. Eş diyoruz bu insanlara, karşılığı bu değil. Bence git annene o da anlasın hatasını. Ne demek ya destek isteyen insana küfür etmek. Pes.

İyi günler arkadaşlar. 2 Nisanda doğum yaptım , 15 Nisanda da Canım BABAMI toprağa verdik... Bu sene benim için çok zorlu geçiyor. Bir yandan anne olmanın sevinci , bebeğime olan sevgim , bir yandan 7 yaşındaki kardeşime olan üzüntüm ve babama duyduğum uçsuz bucaksız bir ÖZLEMİM var... Günler geçtikçe çoğalan bir özlem... Tam biraz daha toparlanıyorum derken kardeşimin bir lafıyla alt üst oluyorum. Kardeşim Ben kime Baba diycem diye soruyor , keşke babam ölmeseydi diyor , sebepsiz en ufak şeylerden ağlıyor , bazen anneme Baba diyor ve arkadaşlarının çoğuna babam öldü diyor... Onu öyle görmek beni mahvediyor :'( Annem psikiyatriye götürdü görüştüler 15 gün sonra tekrar gidecekler... Bende babamı çok özlüyorum Allaha dua ediyorum hep nolur babamı rüyamda görüyüm diye :'( Belki rüyamda görürsem onu konuşurken falan mutlu olurum diye... Ama gelgelelim herşey daha kötüye gitmeye başladı. Ben babamı sıkça rüyalarımda görüyorum ona sarıldığımı gördüm dün gece nasıl bakıyordu bana hasta hali değildi hemde... ( babam son evre yayılmış akciğer kanseriymiş öğrendikten 1 ay sonra kaybettik ) Beklemiyorduk ... Ve şimdi sorunuma gelecek olursam kendimi hiç iyi hissetmiyorum. Mutsuz , umutsuz , tükenmiş , bitkin , sürekli ağlamak isteyen biri olarak hissediyorum. Son 4 gündür sıkça gözüm seyiriyor sinirlenip üzüldükçe.. Bebeğimde küçük henüz bende 21 yaşındayım onun yorgunluğuda var fazlasıyla... Bugün eşime mesaj attım ben psikiyatriye gitmek istiyorum diye. Sorun ne bişeymi oldu dedi. Bende aynen anlattım kendimi böyle böyle hissediyorum ve değersiz hissediyorum dedim. Sen memnuniyetsizsin , etrafına bir bak neler neler var , nerede mutluysan oraya defol git yazdı. Bende seninle alakalı bir sorun yok sadece destek istedim bu yazdıkların ne hayırdır yazdım. Beni aradı ve - Sen bana nası hayırdır dersin Or...pu ağzıyla yavşak ağzıyla konuşma bana şerefini s...rim dedi. Şoka girdim.Maddi problemleri var kredi ödemesi vs şeklinde ama bunlar yüzünden gergin olup bana böyle şeyler söylemeye hakkı yoktu. Kapattım bende telefonu yüzüne hiç konuşmadık öğlenden beri. Konuşmakta istemiyorum söyledikleri çok utanç verici ve iğrenç. Hatasını nasıl anlamalı sizce??? Ben psikiyatriye gitmeli miyim? Kusura bakmayın epey uzun yazdım ama çok bunaldım herşeyden........[/QUOT

Onlar alamazlar hiç uğraşma. Benimde babam 18 günde öldü. Felc geçirdi.Sinirlerimbozuldu sağ tarafım uyumaya başladı. Gitmediğim doktor kalmadı tek farkımız bebeğim yok.depresyon ilaçları alıp 12 saat ayakta çalışıyorum. Eşim üzerime çok geldi evden bile kovdu görümce kefillik istedi vermeyince kovuldu. 17 yaşında sağlık okuyan kız kardeşim vardı benimde.babami kaybettim eşim yar olmadı bana.ama olan sana oluyo.iki sene oldu babam yok allah insana taşımamaktadır yük vermezmis atlatiyosun ama zaman alıyo. Üzülme senin bide bebeğin varmış hastalanirsan kim bakacak dik dur.ama eşim şimdi bana yar oldu anladı zamanla çünkü başlarına gelmemiş.babamida çok seviyorum. O yanindayken vefat etti babami gördü belki eşiminde psikolojisibozuldu.uzulme Desemde olmazdı biliyorum.psikolojik rahatsızlık çok kötü sakin bebekte var bakamazsnbaka

Onlar alamazlar hiç uğraşma. Benimde babam 18 günde öldü. Felc geçirdi.Sinirlerimbozuldu sağ tarafım uyumaya başladı. Gitmediğim doktor kalmadı tek farkımız bebeğim yok.depresyon ilaçları alıp 12 saat ayakta çalışıyorum. Eşim üzerime çok geldi evden bile kovdu görümce kefillik istedi vermeyince kovuldu. 17 yaşında sağlık okuyan kız kardeşim vardı benimde.babami kaybettim eşim yar olmadı bana.ama olan sana oluyo.iki sene oldu babam yok allah insana taşımamaktadır yük vermezmis atlatiyosun ama zaman alıyo. Üzülme senin bide bebeğin varmış hastalanirsan kim bakacak dik dur.ama eşim şimdi bana yar oldu anladı zamanla çünkü başlarına gelmemiş.babamida çok seviyorum. O yanindayken vefat etti babami gördü belki eşiminde psikolojisibozuldu.uzulme Desemde olmazdı biliyorum.psikolojik rahatsızlık çok kötü sakin bebekte var bakamazsnbaka

Bideeee şu var insanı sahipsiz sanıyorlar anne baba gidince.ozaman :KK62:tepene cikiyolar işte. Arkada annenin büyüklerinin olduğunu göster ona.biz Enson geçen ramazanlikti bosanma evresine gelmişti k.daha çok bana yüklemeleri baba yok ya sahipsiz sandılar. Dedem bile Ayril kızım dedi annem arkamda üzüntüsüyledimdik durdu.ben toparladı yine ona inat herkese inat.babada hele arkadaş gibiyse çocuklarına daha çok ozleniyo:KK42:

Hem şiddet meraklısı hem küfürbaz hem öküz.
Ya bu öküzü güdersin ya da en kısa zamanda kesersin.
Karar sana ait. Şu anda yoğun bir duygu evresindesin. Eşinle ve evliliğinle ilgili iyiyi kötüyü geçmişi geleceği düşünüp karar ver. Ama en önemlisi bebeğini ihmal etme. Kardeşine ve annene sımsıkı sarıl. Teselli onlarda.

Bu ne terbiyesiz ya anlamadim acisi taze bi insana yaninda bulunup surekli morel vermek destek olmak yerine ayip yaziklar olsun ona sen hala iyi niyetindesin kiyamam kredisi var borcu var diye hic takma bu onun ayibi belikj haysiyetsiz uzulme basin sagolsun allahim sabir versin

X