Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Cok taktım kafama, yardım lutfen((

Eşim

eşim rahatsız olsa bile asla soylemeyen cınsten. Bu yuzden kendım kendıme cekı duZen vermek istiyorum. Of ya boş vereyim diyorum ama.. Yok ameliyat falan korkarım hem asla ızın vermez
Siz eşinizle birbirinizi seviyorsaniz sütyen bedeniniz sorun olmamalı bence.Benimde göğüslerim çok küçüktür.Bekarken çok kafama takardim hatta ama evlendikten sonra bunu hiç sorun etmedim çünkü eşim halinden çok memnun.O beni,bende onu tüm kusurlarimizla seviyoruz,çünkü bir insani gerçekten sevdikten sonra kusurlar,kusur gibi gelmiyor size.Bilmiyorum benim icin bu durum böyle.Ama estetik açıdan kiyafetlerin icini dolduramama,ne bileyim bi elbise aldiğınizda basenlerin tam oturup göğüs kısimlarinin bos kalmasi hep sorun olmustur benim için.O konuda birşey diyemem yani.

Merhaba. Gogusu büyütmenin bir kac yolu var, o da yapisina gore :
1. Yag- Kilo alirsaniz gogusleriniz de bir miktar büyüyecektir. Cunku ozellikle genç kadinlarda meme kitlesinin esasini yag dokusu oluşturuyor.
2. Kas- Gogus kaslarini geliştirerek kabarmasini sağlayabilirsiniz. Bu da cok büyütmese de , goguslerin daha kabarik ve dik durmasini sağlar ( Gogus diye isimlendirdiğimiz meme dokusu, yani kisacasi sutyenin içini dolduran kisimda bilinen aksine kas yoktur, kas onun altindaki tabakadır,yani taban kismi ve alti).
3. Hormonal değişiklikler- buraya hamilelik, doğum kontrol hapi kullanimi ve hormon düzeylerini artiran diğer etkenler dahil.
4. Estetik mudahele- silikon protez, yag dokusu enjeksiyonlari vs.

Bunun disinda krem, losyon vs gibi urunler etki etmez( aksini savunanlar mekanizmasini aciklarsa, sevinirim:) )
Bir de normalde hamilelikte ve emzirme döneminde goguslerinizin bir miktar büyümesi lazim. Sonra cogunlukla eski haline döner ama.

Kendinize güvenin, esiniz sizi her halinizle seviyordur, sonuçta böyle beğenmiş sizi. Gogus ana faktör olsaydı, buyuk goguslu biriyle evlenirdi:)
Sevgiyle kalin.

Eşim

eşim rahatsız olsa bile asla soylemeyen cınsten. Bu yuzden kendım kendıme cekı duZen vermek istiyorum. Of ya boş vereyim diyorum ama.. Yok ameliyat falan korkarım hem asla ızın vermez
Ameliyat olmana izin vermiyorsa rahatsız olmayacak, oluyorsa evlenmeyecekti en baştan. Yapacak bir şey yok, niye onun için kendini değiştirmeye çalışıyorsun?
Ayrıca kilo almayı deneme, bu sefer biraz büyür ama sarkar ve çatlak olur, benimkiler öyle, göğüslerime hayranlar ve sütyenle acayip güzel görünüyor ama çıkarınca sarkmış, yumuşacık ve çatlak dolu göğüsler görüyorum. Ben estetik yaptırmayı düşünüyorum.

Pilatese başlayın bence göğüs kaslarını çalıştıracak hareketleri var.
Hamilelikte nasıl büyümez onu anlamadım ama..
Pilates yapın,portakal yağı,hodan yağı,biberiye yağı karıştırın göğsünüze sıkın sprey gibi bir şeyler,göğüs hareketlerini yapın duş öncesi.Daha sonra buz gezdirin göğüslerinizde.Bu arada kara üzüm çekirdeği çok faydalıdır.onun çekirdeğini yoğurtla karıştırıp tuketin her gün.Kara üzüm çekirdeğinin yağını da katabilirsiniz.Ve şerbetçiotu çayı için çok tatsızda olsa şeker tarzı bir şey katmayın acı ama oyle tuketin.
Bunlar hep önerilen şeyler bir ara yapmıştım ama bıktım açıkçası çokta küçük değil diye..Ama düzenli yaparsan işe yarar bunlar senin hormonlarını ve kan akışını hareketlendirecek şeyler.
Bunlarda olmazsa son çare Silikon.
.:KK14:

ayyy tamda beni anlatmıssın konu sahibi bende nasıl bu kücük gögüslerle evlencem diom :KK43: hep sütyenden tasan gögüslere hayranım kendimde olmadıgı icin :KK70:

Sonuçta vücut sizin meme sizin, kocanızin bunda söz hakkı yok maalesef.. Burda eşi karşı olduğu halde protez taktıran arkadaşlar oldu, eşleri ameliyattan sonra iyileşene kadar zor sabrettiler öyle söyleyeyim size.. İstemem diyen kocaların gözleri dönüyor sonradan..

Soya sütünün göğüs büyüttüğü duydum sizde araştırın isterseniz denemekten bir zarar gelmez

Elinle sürekli masaj yapınca büyüyormuş iyle okumuştum biyerde

Esiniz sizi sevmis begenmis evlenmis :KK66: herkesin sevdigi bir vucut tipi vardir. Begenmese evlenmezdi. Bir omur seni istedigine gore....:KK66: Brnce kendin takinti haline getirmissin.
Ben de 80takiyorum ama cok msmnunm :KK66: buyuk gogus sarkma yapar napacann ki :63:

Ben Azeriyim, Turkıyede degılım, ama zaten asla ızın vermez oyle prosedurler yapmama. Aslında vucuduma uygun goguslerım, 51 kiloyum. Kılo alabılsem buyur belki, ama onu da yapamıyorum, zayıflamaya yatkınım hep

Valla kilo alınca büyüdüğünün canlı kanıtıyım. O konudan emin olabilirsiniz. :KK70:

Benimki bazen der bunlar olmasa skilirdim ben sevisirken fln diye bide bu tarafi var.

Siz eşinizle birbirinizi seviyorsaniz sütyen bedeniniz sorun olmamalı bence.Benimde göğüslerim çok küçüktür.Bekarken çok kafama takardim hatta ama evlendikten sonra bunu hiç sorun etmedim çünkü eşim halinden çok memnun.O beni,bende onu tüm kusurlarimizla seviyoruz,çünkü bir insani gerçekten sevdikten sonra kusurlar,kusur gibi gelmiyor size.Bilmiyorum benim icin bu durum böyle.Ama estetik açıdan kiyafetlerin icini dolduramama,ne bileyim bi elbise aldiğınizda basenlerin tam oturup göğüs kısimlarinin bos kalmasi hep sorun olmustur benim için.O konuda birşey diyemem yani.
Yok esım asla belli etmedı, cok saygılı da bana, ben taktım her halde, dusundugum sey hep bu oldu, nısanlıyken desteklı sutyen sonucta, kenardan bakınca ne anlasın, ama evlenınce kucuk oldugunu anlamıstır)

Merhaba. Gogusu büyütmenin bir kac yolu var, o da yapisina gore :
1. Yag- Kilo alirsaniz gogusleriniz de bir miktar büyüyecektir. Cunku ozellikle genç kadinlarda meme kitlesinin esasini yag dokusu oluşturuyor.
2. Kas- Gogus kaslarini geliştirerek kabarmasini sağlayabilirsiniz. Bu da cok büyütmese de , goguslerin daha kabarik ve dik durmasini sağlar ( Gogus diye isimlendirdiğimiz meme dokusu, yani kisacasi sutyenin içini dolduran kisimda bilinen aksine kas yoktur, kas onun altindaki tabakadır,yani taban kismi ve alti).
3. Hormonal değişiklikler- buraya hamilelik, doğum kontrol hapi kullanimi ve hormon düzeylerini artiran diğer etkenler dahil.
4. Estetik mudahele- silikon protez, yag dokusu enjeksiyonlari vs.

Bunun disinda krem, losyon vs gibi urunler etki etmez( aksini savunanlar mekanizmasini aciklarsa, sevinirim:) )
Bir de normalde hamilelikte ve emzirme döneminde goguslerinizin bir miktar büyümesi lazim. Sonra cogunlukla eski haline döner ama.

Kendinize güvenin, esiniz sizi her halinizle seviyordur, sonuçta böyle beğenmiş sizi. Gogus ana faktör olsaydı, buyuk goguslu biriyle evlenirdi:)
Sevgiyle kalin.
Onerılerınız ıcın cok tesekkut ederımmmm)

Sonuçta vücut sizin meme sizin, kocanızin bunda söz hakkı yok maalesef.. Burda eşi karşı olduğu halde protez taktıran arkadaşlar oldu, eşleri ameliyattan sonra iyileşene kadar zor sabrettiler öyle söyleyeyim size.. İstemem diyen kocaların gözleri dönüyor sonradan..
Yo bısey dedıgı yok zaten, ben ıyıce kafama takmısım, artık bos verıcem, Allah saglık versın de.

X