Çok önemli lütfen bakın

mezar taşı kum torbası olmuş memedler mezar taşı martılar olmuş mektebi harbiyeliler mezar taşı kıble yıldızları olmuş teyyareciler haklarınızı helal ediniz

bu güzel topraklar bizlere kendini medeni sanan hiçbir ulusun hediyesi değildir anafartalardan-galiçyaya-yemen çöllerinden aziziyeye tabyalarına canlarını vermiş haysiyetli şerefli erdemli memedlerin hediyesidir .ruhlarınız şad olsun

bu vatan bizimdir böyle bilinsin allah memedçiklerimizi başımızdan eksik etmesin.ordumuza zeval vermesin

Ne Mutlu Türküm Diyene Atam Sen Rahat Uyu Bekçisiyiz Biz Cumhuriyetin.eşikten Beşiktekine Kadar Doğan Her Türk çocuğu Kanini Seve Seve Bu Vatan Için Verir.sen Rahat Uyu.daha çanakkaledeki şehitlerimizin Kanlari Topraklarda Kurumadi .ey Milletim Vatan Bir Bütündür Bölünmez Bölünemez.bende Bir Mehmetçik Yetiştiriyorum.türk Doğdum.türk öleceğim................

Kristalcim ne güzel ifade etmişsin duygularını .Hepimiz Türk doğduk ve Türk öleceğiz .Vatanımız bir bütündür asla bölünemez .

Kristalcim ne güzel ifade etmişsin duygularını .Hepimiz Türk doğduk ve Türk öleceğiz .Vatanımız bir bütündür asla bölünemez .

canım inanki daha çok söylenecek şey var.bu olaylar beni çok yıpratıyor.ama vatanımızı bölemeyecekler.kahrolsunlar inşallah

ahhhh ahhhh guzel atam!!!aglıyorsun dı mı halımıze..yagmur olup akıyor gozyasların yeryuzune...ben ve benım gıbı olanlar senden asla vazgecmez! ıcım cok kotu oldu...paylasımın ıcın cokk saol...[/QU

Vakit ayırıp okuduğunuz için ben teşekkür ederim .

son günlerde ne kadar karmaşık günler yaşıyoruz ve bu yaşanılanlar ne kadar üzücü,ne kadar acı:çok üzgünüm:
ama ne olursa olsun ATA'mızın izindeyiz her zaman
kimsenin gücü yetmeyecek bunun aksini başarmaya

gerçekten çok anlamlı bir paylaşım olmuş sevgili lereenim:1hug:
teşekkürlerŞeniz

Gerçekten zor günler yaşıyoruz ama Atatürk'ün izinden çıkmadığımız sürece sorun olacağını sanmıyorum .

Son düzenleme:
lereenim sen çok yaşa emi,
Türklüğü haketmek gerekir..
ne zorluklarla kazanılmış topraklarımızın ne denli önemini ve değerini bilmemiz gerektiğini anlamamızı tekrar tekrar bizlere hatırlattığın için çok ama çok teşekkürlera.s.

lereenim sen çok yaşa emi,
Türklüğü haketmek gerekir..
ne zorluklarla kazanılmış topraklarımızın ne denli önemini ve değerini bilmemiz gerektiğini anlamamızı tekrar tekrar bizlere hatırlattığın için çok ama çok teşekkürlera.s.

Ben teşekkür ederim okuduğunuz için .Umarım Vatanımızın, topraklarının her karışının ne kadar değerli olduğunun bir kez daha farkına varılır .

atamızın dün izinde oldugu gibi bu günde izindeyiz öyle olmasa bu türkiye kurtulurmuydu askerlerin yanında olan milletimiz köylümüz köylümüz diyorum zengin olan insanlar hic bir zaman savasta ne barısta ezilmemistir biz büyüklerimizden dinlediklerimle büyüdük ben antepliyim antepte kurtulus savasında nasıl antebi ablukaya alarak aclıktan ölüme terkedildiklerini kayısının cekirdeginin icini kırarak ekmek yapıp yediklerini. ve bunu yedikleri zaman vazlasını yedigi zaman ölürmüs insan icindeki maddelerden dolayı hayvanlar ac kalmasın diye arpayı onlara yedirir dıskısından arpayı secer yıkarı ve ekmek yaparlarımıs bunları atmıyorum bunlar gercek olan seyler dedilerimin anlattıkları ve biz bu kisilerin torunuyuz ama simdi bakıyorum atanın hic izinden gitmemisiz gibi davranan bazı cevreler arkadaslar bu türkiye bu ata hep bizim bölücülere o zaman izin vermedigimiz gibi simdide vermeyelim sözde deyil özde. o köylü annelerim dedelerimiz gibi sehirde tok karnına memleket meselelerini konusan zenginler gibi deyil atanın hep izindeyiz ama saptırmadan düp düzgün bir sekilde

Yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum .Aynı olayları bende dedelerimden duydum ,açlık insana harşeyi yaptırıyor ne yazıkki .Açlık çekmeyen bilemez tabi .

Son düzenleyen: Moderatör:
Janetcim , yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum .Aynı olayları bende dedelerimden duydum ,açlık insana harşeyi yaptırıyor ne yazıkki .Açlık çekmeyen bilemez tabi .

X