Çok kaşınıyoum

rengin_35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2007
222
0
ya arkadaşlar şu bir haftadır çok kaşınıyorum. duşa giriyorum duşta bile kaşınıyorum. göğüslerim göbeğim kollarım bile. sizdede öylemiiii çatlıycakmıyım acabaa:uhm:

Ne kadar kaşırsan o kadar çatlarmışsın. Özellikle göğüslerini ve karnını kaşıma.Benimde sırtımda ve kollarımda sivilceler çıktı. Onlar kaşınıyor.

Bende Karşıyaka ama alsancakta çalışıyorum. Semrasın açmış olduğu liste yapalım başlıklı yazı var. Orada kim ne zaman doğum yapacak cinsiyetleri yazıyor oraya..

ya benimki bir hafta önden gdiyo dedi doktor. yani bugün 14+4 üm cnm
o zaman benim doğum yapacağım tari h yanlış dimi . öncedem hesaplamıştım

ne kadar çok kaşırsak o kadar çok catlarmııı??:1no2::1no2: olamazzz ben felaket kasınıyorum e napıcam bide cok tatlı kaşınıyo catır catır catlıycam desenesenağlama

Olur yemeğe hayır demem bu aralar... Doğacağı günü doktorun söylemedimi? Beninki ilk gittiğimde söyledi.

k.gif
a.gif
s.gif
i.gif
m.gif
a.gif
y.gif
i.gif
n.gif

ay peki arkadaşlar benim bu güne kadar kasıdıklarım nolucak? catlıycakmı:uhm::1shok:

ben bebk yağı kullanıyorum çatlaklar için. bende çalışıcam doğumdan sonra kayınvalidem bakacak benmde. ama doğum izni biraz kötü olacak yerime bakacak kimse yok. bakalım nasıl yapıcaz

X