coin alım satımı(binance-btc turk)

Büyük satışlar olduğu için düşüş yaşandı.
Lakin şuan içeriye para akışı çok fazla. Aksi bir haber ve açıklama olmazsa yükseliğ devam edecek.
(ytd)

dent btt ve troy var dent ve btt den ufak karlarım var troydan zarardayım
aksi gibi dent ve btt ye çok akümüle oldu yükselecek deniyor çok karışık kafam hangisini bozayım diye

Bende boyle dusunuyorum marttan beri duzgun hareketi yok + win ve hot hareket etti + istersen kar al ben kademeli kar aldigimdan beri daha mutluyum dibi yada yukselisi bilmek diye birsey yok.

Bende boyle dusunuyorum marttan beri duzgun hareketi yok + win ve hot hareket etti + istersen kar al ben kademeli kar aldigimdan beri daha mutluyum dibi yada yukselisi bilmek diye birsey yok.
Wınna attığım 5 bin atmıştım 750 tL lere kadar düşmştü inatla bozmadım.bi kaç gün önce hareketlendiğinde 2500 tl olmuştu ama en azından anaparama gelene kadar bozmayacam wıını.btt yi 1500 karla bozdum.şu an dent ve troy var inşallah çıkarlar bakalım

Şibdeyim inat ettik beklemedeyiz.🙃
Dün bitcoin düşünce hacmi inanılmaz derece arttı. İnsanlar beklentiye girdi. Eskiden doge öyleydi. Bitcoin düşünce o artardı.
Ama beklentiyi karşılamadı shib hacmi de düştü.
Zaten öyle sağlam bir coin de değil. Kimsenin elinde patlamaz inşallah 🙂

Dün bitcoin düşünce hacmi inanılmaz derece arttı. İnsanlar beklentiye girdi. Eskiden doge öyleydi. Bitcoin düşünce o artardı.
Ama beklentiyi karşılamadı shib hacmi de düştü.
Zaten öyle sağlam bir coin de değil. Kimsenin elinde patlamaz inşallah 🙂
Bekliyoruz bakalım artacak diye. Patlamaz inşallah yaa:))
Gerçi üzüleceğim miktarlarla girmedim ama olsun gitmesin artsın diymi:)

Arkadaşlar merhaba. Coine yeni başladım. Kayıt oldum, kimlik onaylandı. Videolar izleyerek dikkat ederek binance tr’ye 50₺ attım, globale aktarmak istediğim için ve bazı videolarda tavsiye edildiği için trx’e çevirdim. Daha yeni tl yatırdığım için globale trx i geçirmeme izin vermedi sistem, 30 saat beklemem gerekiyormuş. Bu sırada satayım tl ye dönüp dolar alayım diye baktım 42 trxim var ama kullanılabilir olarak 0.9 küsür görünüyor, işlem yapamıyorum. Kullanılabilir miktar neden düşük görünüyor bi yanlışım mı var?

Arkadaşlar merhaba. Coine yeni başladım. Kayıt oldum, kimlik onaylandı. Videolar izleyerek dikkat ederek binance tr’ye 50₺ attım, globale aktarmak istediğim için ve bazı videolarda tavsiye edildiği için trx’e çevirdim. Daha yeni tl yatırdığım için globale trx i geçirmeme izin vermedi sistem, 30 saat beklemem gerekiyormuş. Bu sırada satayım tl ye dönüp dolar alayım diye baktım 42 trxim var ama kullanılabilir olarak 0.9 küsür görünüyor, işlem yapamıyorum. Kullanılabilir miktar neden düşük görünüyor bi yanlışım mı var?
Al emri verdiğim için emir gerçekleşmese de kullanılabilir miktarı düşüyormuş, emri iptal edince normale geldi miktar👍🏻

Mrb kızlar yani bırak alim satım yapıp kar etmeyi ben daha sistemi çözemedim.cidden çok karışık geliyor kafam basmıyor.
Ama herkes anlıyor bir şekilde.
Şimdi btc turk deki ekran görüntümü atıyorum.
Kayıt yaptırıp deneme amaçlı tek bir coin almıştım.bunun durumu nedir tl karşılığı nedir şuan bir yorumlar misiniz

20211119_180831.jpg

O zmn başka coinlerin de var heralde 200ü eritmiş olamazsııınn:))
Eşim borsa da bana sende gel diyor ama ben azla ufak tefek keyfine bakıyorum.
Yok cidden 200.birazı belki komisyona gitmişti
Bi arkadaşın ısrarıyla hesabı açıp aynı gün 200 tl ile bu coini almıştım

1 ay olmuştur sanırım.

son 1 ayda yüzde 10 kazandırmış aslında bu coin,

sız paranın tamamıyla kesın alım yaptıgınızdan emın mısınız

emır falan gırıldı ama alıs olmadı mı acaba sadece bu kadarlık mı aldı

ana sayfadan "daha fazla" deyıp emır gecmısıne bı bakabılır mısınız

son 1 ayda yüzde 10 kazandırmış aslında bu coin,

sız paranın tamamıyla kesın alım yaptıgınızdan emın mısınız

emır falan gırıldı ama alıs olmadı mı acaba sadece bu kadarlık mı aldı

ana sayfadan "daha fazla" deyıp emır gecmısıne bı bakabılır mısınız
Bi sn bakıyorum şimdi